| Назва: | Україна і ООН |
| Тип: | Реферати |
| Мова: | Українська |
| Розмiр: | 25,73 KB |
| Скачувань: | 11 |
підготовку матеріально-технічного оснащення;
плануюча підготовка.
Особиста підготовка:
вивчення методичної та технічної літератури, матеріалів по передовому досліду роботи;
підготовка до показу трудових прийомів і способів виконання.
Підготовка матеріально-технічного оснащення:
підготовка і перевірка матеріалів та оснащення для проведення уроків;
підготовка наочних посібників, навчально-технічної документації, технічні засоби навчання;
перевірка роботи обладнання.
Плануюча підготовка:
аналіз підсумків попередніх занять, уточнення змісту, теми, навчально-виховної мети уроку;
визначення структури уроку і час на кожний його елемент;
визначення методів і методичних прийомів проведення, вступного інструктажу;
визначення змісту самостійних робіт та методів поточного інструктажу;
визначення конкретно домашнього завдання.
Вивчаючи навчальні програми майстер виробничого навчання уважно знайомиться з переліком виключних тем і її змістом, що дає змогу уявити мету вивчаючої учнями теми, встановити зв’язок пройденого матеріалу, якого вивчили учні з наступною темою. Майстер повинен визначати і підготовити навчальні роботи, обладнання для проведення занять.
Основним завданням виробничого навчання являється формування в учнів навиків і вмінь продуктивності праці.
Підготовляючись до уроку майстер аналізує тему, її зміст, поділяє на (підтеми) уроки при вивченні теми підготовлює навчально-матеріальну базу для виконання навчальною групою робіт по даній темі.
Щоб якісно і повно провести урок виробничого навчання майстер повинен також знати навчальну програму по спец-технології для того щоб учні могли використати одержані знання на уроках теоретичного навчання.
Розподіляючи матеріал по уроках майстер продумує організацію вивчення всієї теми, підготовлює матеріал, наочні посібники.
Підготовка до занять є вирішальною стадією підготовчої роботи майстра. Від підготовки майстра залежить результат навчання і виховання учнів.
Основною наукової організації праці майстра виробничого навчання є насамперед відповідне обладнання його робочого місця.
Робоче місце майстра виробничого навчання має забезпечити ефективне проведення занять і зниження витрат робочого часу.
Загальними вимогами до організації робочого місця є:
сучасне навчально-технічне оснащення, естетичне оформлення;
забезпечення належних умов для ефективного показу трудових прийомів (пристрої, їх розміщення, освітлювання);
умови для зручного “огляду” всіх учнів;
зручність у розміщенні, зберіганні й використанні всіх матеріалів, обладнання.
Умовно виділяють обов’язкове і додаткове оснащення робочого місця майстра.
До обов’язкового обладнання належать:
подіум, на якому розміщено обладнання робочого місця майстра;
робочий стіл, стілець, класна дошка;
дидактичні засоби і навчально технічна-документація типових навчально-виробничих робіт;
пристрої для зберігання інструменту, обладнання, дидактичних матеріалів і ТЗН (шафи, ящики касети, полиці, підставки та інше).
Додаткове обладнання робочого місця майстра залежить від його досвіду, творчого підходу до справи.
Кращі майстри виробничого навчання використовують таке додаткове обладнання для своїх робочих місць:
комбінована шафа для зберігання систематизувати дидактичних і технічних засобів навчання;
місця для сидіння учнів під час їх колективного інструктування;
препараторська;
спеціальний стіл для приймання виконаних учнями навчально-виробничих робіт.
План уроку
Професія: Поштовий зв’язок.
Дата: 3.06.06.
Тема: прийом, опрацювання та видача поштових відправлень з оголошеною цінністю.
Мета: Навчальна: навчити учнів оформлювати бланки опису Ф.107, перевіряти вірність адресування, правильно опечатувати відправлення з оголошеною цінністю, правильно вести зошит Ф.1, сортувати і приписувати до накладної Ф.16, складати ярлик Ф.17.
Виховна: виховувати в учнів відповідальність до роботи, витримку , пунктуальність, акуратність, уважність.
Виховувати обережне ставлення до речей з скіки учні працюють, вчасно та якісно виконувати свою роботу. Виховувати любов до праці, чесність, та вірність роботі.
Розвиваюча: розвивати в учнів пам'ять наполегливість відносно теми, здібності, самостійність, логіку мислення, розвивати інтерес до справи, уважність при оформленні документів.
Матеріальна технічна база
Обладнання (комп'ютер, касовий апарат);
Інструмент матеріалів (календарний штемпель);
Засоби наочності (плакати, бланки страхові мішки та ярлики до нього).
Хід уроку:
І. Організаційна частина (3-5 хв.)
Перевірка присутніх по журналу;
Перевірка зовнішнього вигляду учнів;
Організаційні питання.
П. Вступний інструктаж (40 хв.)
Повідомлення теми і мети уроку;
Актуалізація опорних знань
Порядок прийому відправлення з оголошеною цінністю;
Порядок опрацювання прийнятого листа або бандеролі з оголошеною цінністю;
Порядок опрацювання та пересилання відправлення з оголошеною цінністю.
плануюча підготовка.
Особиста підготовка:
вивчення методичної та технічної літератури, матеріалів по передовому досліду роботи;
підготовка до показу трудових прийомів і способів виконання.
Підготовка матеріально-технічного оснащення:
підготовка і перевірка матеріалів та оснащення для проведення уроків;
підготовка наочних посібників, навчально-технічної документації, технічні засоби навчання;
перевірка роботи обладнання.
Плануюча підготовка:
аналіз підсумків попередніх занять, уточнення змісту, теми, навчально-виховної мети уроку;
визначення структури уроку і час на кожний його елемент;
визначення методів і методичних прийомів проведення, вступного інструктажу;
визначення змісту самостійних робіт та методів поточного інструктажу;
визначення конкретно домашнього завдання.
Вивчаючи навчальні програми майстер виробничого навчання уважно знайомиться з переліком виключних тем і її змістом, що дає змогу уявити мету вивчаючої учнями теми, встановити зв’язок пройденого матеріалу, якого вивчили учні з наступною темою. Майстер повинен визначати і підготовити навчальні роботи, обладнання для проведення занять.
Основним завданням виробничого навчання являється формування в учнів навиків і вмінь продуктивності праці.
Підготовляючись до уроку майстер аналізує тему, її зміст, поділяє на (підтеми) уроки при вивченні теми підготовлює навчально-матеріальну базу для виконання навчальною групою робіт по даній темі.
Щоб якісно і повно провести урок виробничого навчання майстер повинен також знати навчальну програму по спец-технології для того щоб учні могли використати одержані знання на уроках теоретичного навчання.
Розподіляючи матеріал по уроках майстер продумує організацію вивчення всієї теми, підготовлює матеріал, наочні посібники.
Підготовка до занять є вирішальною стадією підготовчої роботи майстра. Від підготовки майстра залежить результат навчання і виховання учнів.
Основною наукової організації праці майстра виробничого навчання є насамперед відповідне обладнання його робочого місця.
Робоче місце майстра виробничого навчання має забезпечити ефективне проведення занять і зниження витрат робочого часу.
Загальними вимогами до організації робочого місця є:
сучасне навчально-технічне оснащення, естетичне оформлення;
забезпечення належних умов для ефективного показу трудових прийомів (пристрої, їх розміщення, освітлювання);
умови для зручного “огляду” всіх учнів;
зручність у розміщенні, зберіганні й використанні всіх матеріалів, обладнання.
Умовно виділяють обов’язкове і додаткове оснащення робочого місця майстра.
До обов’язкового обладнання належать:
подіум, на якому розміщено обладнання робочого місця майстра;
робочий стіл, стілець, класна дошка;
дидактичні засоби і навчально технічна-документація типових навчально-виробничих робіт;
пристрої для зберігання інструменту, обладнання, дидактичних матеріалів і ТЗН (шафи, ящики касети, полиці, підставки та інше).
Додаткове обладнання робочого місця майстра залежить від його досвіду, творчого підходу до справи.
Кращі майстри виробничого навчання використовують таке додаткове обладнання для своїх робочих місць:
комбінована шафа для зберігання систематизувати дидактичних і технічних засобів навчання;
місця для сидіння учнів під час їх колективного інструктування;
препараторська;
спеціальний стіл для приймання виконаних учнями навчально-виробничих робіт.
План уроку
Професія: Поштовий зв’язок.
Дата: 3.06.06.
Тема: прийом, опрацювання та видача поштових відправлень з оголошеною цінністю.
Мета: Навчальна: навчити учнів оформлювати бланки опису Ф.107, перевіряти вірність адресування, правильно опечатувати відправлення з оголошеною цінністю, правильно вести зошит Ф.1, сортувати і приписувати до накладної Ф.16, складати ярлик Ф.17.
Виховна: виховувати в учнів відповідальність до роботи, витримку , пунктуальність, акуратність, уважність.
Виховувати обережне ставлення до речей з скіки учні працюють, вчасно та якісно виконувати свою роботу. Виховувати любов до праці, чесність, та вірність роботі.
Розвиваюча: розвивати в учнів пам'ять наполегливість відносно теми, здібності, самостійність, логіку мислення, розвивати інтерес до справи, уважність при оформленні документів.
Матеріальна технічна база
Обладнання (комп'ютер, касовий апарат);
Інструмент матеріалів (календарний штемпель);
Засоби наочності (плакати, бланки страхові мішки та ярлики до нього).
Хід уроку:
І. Організаційна частина (3-5 хв.)
Перевірка присутніх по журналу;
Перевірка зовнішнього вигляду учнів;
Організаційні питання.
П. Вступний інструктаж (40 хв.)
Повідомлення теми і мети уроку;
Актуалізація опорних знань
Порядок прийому відправлення з оголошеною цінністю;
Порядок опрацювання прийнятого листа або бандеролі з оголошеною цінністю;
Порядок опрацювання та пересилання відправлення з оголошеною цінністю.