Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Архітектура -> Малоповерховий житловий комплекс в приміській зоні

Малоповерховий житловий комплекс в приміській зоні

Назва:
Малоповерховий житловий комплекс в приміській зоні
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,04 KB
Завантажень:
100
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДИПЛОМНИЙ ПРОЕКТ
на тему:
«МАЛОПОВЕРХОВИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС В ПРИМІСЬКІЙ ЗОНІ»
 


Довідка.
Технічні рішення, прийняті в робочих кресленнях проекту відповідають вимогам екологічних, санітарно-гігієнічних, протипожежних та інших діючих норм і правил, забезпечують безпечну для життя і здоровя людей експлуатацію обєкта, при дотриманні заходів, які передбачені кресленнями.
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
ЗМІСТ
Вступ…………………………………………………………………………….5
1. Характеристики проекту………………………………………………………..11
2. Архітектурно-будівельний розділ …………………………………………......13
2.1 Генплан…………………………………………………………………………..13
2.2 Озеленення………………………………………………………………………13
2.3 Обємно-планувальні рішення…………………………………………………...13
2.4 Конструкції………………………………………………………………………14
2.5 Загальні вказівки до мурування стін……………………………………………14
2.6 Технічні вказівки до влаштування монолітних залізобетонних перекриттів. 15
2.7 Вказівки до влаштуваня підлог………………………………………………...16
2.8 Вказівки до влаштування перемичок…………………………………………...16
3. Сантехнічний розділ……………………………………………...……………...19
3.1 Охорона навколишнього середовища…………………………………………..20
4. Організація забудови території………………………………………………….21
5. Заходи по охороні навколишнього середовища……………………………….29
6. Охорона пам’яток історії і культури …………………………………………...30
7. Охорона праці…………………………………………………………………….29
 


ВСТУП
З активним розвитком усіх типів споруд, серед яких значне місце належить індивідуальному житлу, усе частіше постає питання щодо уточнення понятійного апарату та термінології саме цього типу. Викладено основні терміни, які використовуються стосовно індивідуальної житлової забудови.
Типологія будівель і споруд – один з найважливіших розділів архітектурної науки. Наявність сформованого термінологічного апарату стосовно певного структурного підрозділу архітектурної науки дозволяє стверджувати про стан його розвитку. Архітектура індивідуального житла у всі часи була найбільш вдячним об’єктом для проектування, залишаючи великий простір для розроблення різних архітектурних тем та композиційних вирішень. Незважаючи на значне поширення в архітектурній практиці саме таких понять, як “індивідуальне житло”, “садибне житло”, межі їх використання поки що чітко не окреслені, а термінологічний апарат залишається ще до кінця не сформованим.
Обговорення проблеми. Історія індивідуального житла бере свій початок майже одночасно із зародженням цивілізації. Як тільки людина отримала можливість проживати окремо від общини, вона одразу цим скористалась, намагаючись робити це і до сьогодні. Звичайно, доводиться шукати компроміс – колись це обумовлювалось питаннями безпеки, зараз – потребою у співіснуванні з суспільством, і у всі часи один з основних компромісів стосувався доступності ресурсів. Усе це призвело до появи великої кількості житлових споруд, які можемо вважати індивідуальним житлом.
Україна не була винятком у цьому історичному процесі і має на своїй території повну палітру цього роду споруд. Однак, разом із іншими країнами, що входили до складу Радянського Союзу, наша держава брала участь у певного роду багаторічному експерименті – знищення індивідуальності у всьому, що безпосередньо відобразилось на архітектурі у вигляді практичного зникнення в архітектурній практиці індивідуального житла як рівноправного типу споруди. Такий тип споруди як виняток залишався лише у селі у вигляді специфічного підвиду сільських хат. Із здобуттям незалежності Україною виявилось, що практику проектування та спорудження індивідуального житла доведеться відроджувати. Разом з цим виникло питання термінології. Що вважати індивідуальним житлом? А що таке садиба? А чи може бути садиба у місті? Радянська термінологія передбачала тільки сільський, або, як виняток, селищний тип індивідуального житла. “Одноквартирні (індивідуальні) будинки та двоквартирні (спарені) можуть бути з квартирами на 1-му поверсі чи у двох рівнях, причому другий поверх може бути влаштовано у вигляді мансарди, тобто з використанням горищного простору …Цей вид будинків застосовують у сільських населених пунктах, частково в невеликих робітничих селищах, на трасах залізничних та автомобільних доріг, нафто- і газопроводів і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Дипломна робота на тему: Малоповерховий житловий комплекс в приміській зоні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок