Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Архітектура -> Проект житлового приміщення ( вітальня)

Проект житлового приміщення ( вітальня)

Назва:
Проект житлового приміщення ( вітальня)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
31,59 KB
Завантажень:
222
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Дипломна робота
«Проект житлового приміщення»
( вітальня)


ЗМІСТ
Вступ................................................................................................3
1. Короткий ракурс в історію виникнення та розвитку інтер’єру............................................................................................5
2. Композиція в інтер’єрі..................................................11
3. Особливості емоційного сприйняття інтер’єру
людиною.................................................................................17
4. Світло та колір – суттєві чинники формування психологічного клімату інтер’єру........................................... .21
5. Мінімалізм та хай-тек у проектуванні вітальні .....26
6. Основні принципи проектування інтер’єру вітальні......................................................................................... .31
Висновок....................................................................................35
Список використаних джерел ..............................................37
Додатки......................................................................................39
Вступ
Протягом багатьох століть предметно-просторова сфера людини мала ручний характер роботи, усі предмети,що оточували її були результатом натхненної та тривалої праці майстрів-ремісників. Процес виготовлення будь-якого предмету був не лише слідуванням простій технологічній схемі, але священним діянням. Майстер вкладав у роботу всю свою душу, уявлення про світ, від чого сам предмет також наповнювався цим світом.
У світлі сучасного нам ХХІ ст. функцію майстра, внаслідок технічності оточуваної дісності, взяв на себе дизайнер, з-під пензля якого на світ народжуються нові шедеври предметно-ужиткового мистецтва. Різноманіття варіантів оформлення інтер'єру обмежується не лише фантазією дизайнерів,а й їхнім гарним смаком і почуттям міри, завдяки продуманому поєднанню в інтер'єрах одного стилю різних деталей і предметів зі стилю іншого.
Дизайнер – професія вищих ланок свідомості, він зобов’язаний мислити масштабно та різнопланово, він повинен йти попереду своєї ідеї, передбачаючи, як вона поведе себе за тих чи інших сприятливих, а інколи й не дуже обставин, як вона вплине на середовище і як середовище уживеться із зпроектованою річчю, а головне дизайнер повинен надати річчі максимальну симпатію до людини, до того, кому й слугуватиме ця річ. Він зобов’язаний зберегти чистоту ідеї – функціональне обгрунтування форми, матеріалу. супер графіки, тобто усіх її складових.
Головне завдання, що виконує професіонал-дизайнер - розробка інтер'єру приміщення, що відповідає індивідуальності хазяїна, його звичкам, темпераменту. При цьому основне завдання дизайнера, з огляду на спосіб життя і побажання хазяїна квартири, зробити так, щоб в оформленні інтер'єра простежувалася загальна лінія і його окремі елементи природно сполучилися між собою, створювали цільний, гармонійний образ, наблизитись до думки про те.що твір дизайну - це мікрокосмос. Всі його форми повинні бути обдуманими і точними, краса— завершеною. Але навіть ідеальні форми мало що значать, якщо під ними ховається порожнеча. Предмет стає цілим світом, якщо він символічний, якщо в ньому виражено істоту часу і природи. Тому форма, колір і краса предмету можуть містити в собі історичний або літературний сенс.1. Короткий ракурс в історію виникнення та розвитку інтер’єру
Слово інтер’єр \ від франц. interieur – внутрішній \ в архітектурі означає внутрішній простір будівлі. В естетичному плані це архітектурно-художнє вирішення внутрішнього простору архітектурного об’єкту. Виразний інтер’єр є поняттям рівнозначним емоційному інтер’єру, що виражає переживання та думки архітектора, а мудра композиція і є засобом досягнення виразного інтер’єру.
Матеріальна предметність архітектурного середовища забезпечує русло діяльного процесу і одночасно створює емоційно-естетичний еквівалент процесу, як відображення його духовної сутності та соціальної значимості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Дипломна робота на тему: Проект житлового приміщення ( вітальня)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок