Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Архітектура -> Проект інтер'єру фойє кінотеатру

Загрузка...

Проект інтер'єру фойє кінотеатру

Назва:
Проект інтер'єру фойє кінотеатру
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
16,14 KB
Завантажень:
496
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Дипломна робота
ПРОЕКТ ІНТЕР’ЄРУ ФОЙЄ КІНОТЕАТРУ


Зміст
Вступ……………………………………………………………….....2
Розділ 1. Короткий екскурс в історію
1.1. Стиль оп-арт……………………………………………...3
Розділ 2. Художнє вирішення та композиція
2.1. Закономірності і засоби композиції…………………….5
2.2. Світло і колір в інтер’єрі………………………………..10
Розділ 3. Творча частина
3.1. Композиційне вирішення фойє кінотеатру…………..15
3.2. Використані матеріали і технології……………………17
Розділ 4. Практична частина
4.1. Виконання проекту……………………………………….20
4.2. Економічна частина……………………………………...22
 
Висновок...................................................................................24
Список використаної літератури……………………………..25
Додатки…………………………………………………………….


Вступ
У світі постійно мінливих пріоритетів, модних трендів і інновацій першість кіно, як улюбленого виду відпочинку залишається незаперечною. У вихідні та будні, вранці і ввечері, жителі великих і маленьких міст воліють присвятити вільні півтори-дві години часу саме цьому виду відриву від реальності - походу в кінотеатр. Сучасні вмістилища найважливішого з мистецтв вже давно не виглядають як підпільні відеосалони з вісімдесятих або незатишні холодні зали кінотеатрів із ДК радянської епохи. Тепер це - симбіоз високих технологій, комфорту та останніх слів в дизайні. Дизайну інтер'єрів кінотеатрів приділяється зараз не менше уваги, ніж вибору репертуару - від комфорту відвідувачів, індивідуального, унікального зовнішнього вигляду і продуманого простору, де головну роль грають звук, світло і розташування кожного елемента - від екрана до крісел, буде залежати ступінь задоволення, яку отримають відвідувачі.
Сучасні технології приділяють багато уваги створенню повного ефекту присутності при перегляді кіно завдяки звуку, і спеціальним ефектам. Дизайн кінотеатру покликаний посилити цей ефект завдяки використанню сучасних меблів, розміщення джерел світла та звуку в необхідних місцях та створенню загального відчуття потрапляння в іншу реальність. Таким чином, створення інтер'єру кінотеатру виявляється куди більш складним завданням, що вимагає зусиль різних фахівців в галузі дизайну кінотеатрів та громадських просторів, декораторів
та технічних гуру.
Для своєї дипломної роботи я обрала проектування громадських приміщень, а саме проект інтер’єру фойє кінотеатру
Важливим є створити максимально вільний простір, який би не заважав руху відвідувачів. Тому головною метою є створення естетичного інтер’єру, з елементами оригінальності і практичності.


Розділ 1
Короткий екскурс в історію
1.1.Стиль оп-арт
Оп арт (optical art - оптичне мистецтво) – художня течія протягом другої половини 20 століття, що використовує різні зорові ілюзії, засновані на особливостях сприйняття плоских і просторових фігур.

 Напрямок оп-арту зародилося в 50-і роки всередині абстракціонізму, хоча цього разу іншої його різновиди - геометричної абстракції.
Його розповсюдження як течії відноситься до 60-х років 20 ст.
Перші досліди в області Оп-арту відносяться до кінця 19 ст.
Вже в 1889 р. у щорічнику Das neue Universum з'явилася стаття про оптичні ілюзії німецької професора Томпсона, який використовуючи чорно-білі коцентричні кола створював враження руху на площині: колеса на малюнках Томпсона "обертаються" і кола "переливаються". Але це було більш наукове дослідження особливостей зору, ніж мистецтво.


Але всесвітню популярність опарт отримав у 1965р. після Нью-Йоркської виставки "Чутливий-віч" в музеї сучасного мистецтва. На виставці "Арте-Фієра-77", що проходила в 1977 році в Болоньї, в достатку демонструвалися твори художників цього напряму - Віктора Вазарелі, Енніо Фінці та інших.
Художники оп-арту нерідко об'єднуються і виступають інкогніто: група М. (Падуя), група Т. (Мілан), група Зеро (Дюссельдорф), група пошуків візуального мистецтва, очолювана Віктором Вазарелі, яка дала початковий поштовх руху опарта.

Художники оп-арту використовували різні зорові ілюзії, спираючись на особливості сприйняття плоских і просторових фігур.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Дипломна робота на тему: Проект інтер'єру фойє кінотеатру

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок