Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Аудит -> Облік, аналіз та аудит доходів підприємства

Облік, аналіз та аудит доходів підприємства

Назва:
Облік, аналіз та аудит доходів підприємства
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
61,53 KB
Завантажень:
287
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41 
Облік, аналіз та аудит доходів підприємства


Зміст


Вступ
Реалізація стратегічного курсу України на інтеграцію зі світовим економічним простором передбачає адаптацію законодавства України до законодавств розвинутих країн і спрямована на розвиток ринкових відносин, впровадження різноманітних форм власності, охоплення приватизацією різних галузей народного господарства.
В умовах планової економіки система бухгалтерського обліку була обумовлена суспільним характером власності та потребами державного управління економікою і відповідала вимогам, які пред’являла планово – адміністративна система. Методологія раніше діючої системи бухгалтерського обліку в Україні мала значні розходження з практикою розвинутих країн Західної Європи і США і була одним із гальмуючих факторів надходження в Україну іноземних інвестицій; не забезпечувала інформацією для прийняття ділових рішень.
Тому ці та багато інших факторів сприяли реформуванню системи бухгалтерського обліку й фінансової звітності, що зумовило перехід підприємств України на національні стандарти бухгалтерського обліку, на новий План рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств та організацій.
В даний час особливо гостро постають питання ведення обліку і аналізу фінансових результатів діяльності, що обумовлює необхідність додаткового наукового вивчення цих проблем як у цілому по відношенню до промисловості.
Значимість вказаних проблем, їх недостатня теоретична розробленість і визначили вибір даної теми дипломної роботи.
Метою цієї роботи є розробка науково – методичних і практичних основ організації обліку, аналізу та аудиту доходів, витрат та фінансових результатів підприємства.
Для досягнення наміченої мети в роботі поставлені і вирішені наступні завдання:
вивчені організаційні особливості у сфері послуг;
розглянуто сутність фінансових результатів та порядок їх формування;
розглянуто порядок проведення аналізу та аудиту фінансових результатів;
розглянуто систему обліково – аналітичних робіт в управлінні фінансовими результатами.
Об’єктом дослідження дипломної роботи являється ДП АТ “Київхліб Хлібокомбінат №12”.
Дана дипломна робота складається з чотирьох розділів, в кожному з яких розкриваються конкретні задачі.
Так, перший розділ призначений для висвітлення поняття „фінансові результати”, розкрити їх сутність та порядок їх формування, а також для аналізу нормативної бази та спеціальної літератури, що стосується даної теми.
В даному розділі розкриваються основні характеристики базового підприємства: назва, види діяльності, організаційна структура та інше. Також дається характеристика його основних економічних показників діяльності.
Другий розділ даної роботи висвітлює питання організації і методики бухгалтерського, управлінського та податкового обліку фінансових результатів. Також передбачає послідовний розгляд складових елементів бухгалтерського обліку, а саме, обліку доходів, витрат, синтетичного та аналітичного обліку.
У третьому розділі розглядається питання методології та практичного здійснення аналізу фінансових результатів. Тут розкриваються основні методи аналізу, за допомогою яких аналізується отримана інформація.
Четвертий розділ присвячений питанням аудиту фінансових результатів, в якому представлено порядок і методологію аудиту фінансових результатів.


Розділ 1. Система управління формуванням та ефективністю використання фінансових результатів підприємства
Економічна сутність фінансових результатів та порядок їх формування
Фінансовим результатом діяльності будь – якого підприємства є прибуток чи збиток. Прибуток в основному утворюється в результаті продажу (реалізації) товарів, робіт, послуг. Крім того, підприємство може реалізувати інші матеріальні цінності і послуги, а також мати доходи і збитки, що збільшують або зменшують розмір прибутку від інвестиційної та фінансової діяльності.
Фінансовий результат – це різниця між усіма доходами підприємства та витратами, здійсненими для їх отримання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41 Дипломна робота на тему: Облік, аналіз та аудит доходів підприємства

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок