Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Аудит -> Облік та економічний аналіз

Облік та економічний аналіз

Назва:
Облік та економічний аналіз
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
56,58 KB
Завантажень:
314
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 
Зміст


Вступ
Необхідність реформування системи бухгалтерського обліку і звітності в Україні - назрівша проблема. Аналогічні заходи вже проведені в країнах Прибалтики, Росії, Молдови, Казахстані, Грузії. Заходи є складовими реформ, направлених на трансформацію економіки країни згідно з вимогами ринкового середовища.
З 1 січня 2000 року вступив в дію Закон України "Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні". Він вніс в наше життя нову філософію обліку, загальноприйняту в світовій практиці.
У більшості країн світу облік тлумачиться як "система даних, яка кількістю відображає і надає фінансову інформацію про ідентифікований об'єкт господарювання".
Таким чином сучасний бухгалтер займається не лише веденням рахунків, але й здійснює широку діяльність, що включає планування та прийняття рішень, оцінку, огляд діяльності та аудіювання.
Функціонування підприємства незалежно від видів його діяльності та форм власності, в умовах ринку визначається його здатністю приносити достатній доход та прибуток.
Все вище сказане підтверджує необхідність дослідження теми дипломної роботи, тому що в умовах ринкової економіки прибуток виступає найважливішим фактором стимулювання виробничої діяльності підприємства та створює фінансову основу для її розширення і задоволення потреб трудового колективу.
Метою дослідження є вивчення підсистем бухгалтерського обліку для вибору оптимального методу управління фінансовими результатами, використовуючи методи бухгалтерського обліку, економічного аналізу та аудиту.
Робота також має на меті обґрунтувати необхідність вдосконалення управління підприємством з використанням сучасних технічних засобів побудови інформаційної системи обліку, аналізу і аудиту фінансових результатів.
Для досягнення наміченої мети в роботі поставлені і вирішені наступні завдання:
вивчення організаційних особливостей у сфері послуг;
розгляд сутності фінансових результатів та порядок їх формування;
розгляд та порядок проведення аналізу та аудиту фінансових результатів;
розгляд системи обліково–аналітичних робіт в управлінні фінансовими результатами.
Дослідження проведене на базі даних Товариства з Обмеженою Відповідальністю "Браво ЛТД" за 2002 рік.
Об'єктом дослідження є ТОВ "Браво ЛТД", яке є підприємством громадського харчування – кафе-баром.
Предметом дослідження є прибуток як результат господарської діяльності підприємства.
Дипломна робота складається із вступу, чотирьох розділів, висновків, списку використаної літератури та додатків.
У вступі обґрунтовується актуальність вибраної теми, визначається предмет і методи дослідження.
Перший розділ роботи “Фінансові результати діяльності підприємства – об'єкт обліку та економічного аналізу” призначений для висвітлення поняття „фінансові результати”, розкрити їх сутності та порядку їх формування, а також для аналізу нормативної бази та спеціальної літератури, що стосується даної теми.
В даному розділі розкриваються основні характеристики базового підприємства: назва, види діяльності, організаційна структура, а також дається характеристика його основних економічних показників діяльності.
Другий розділ даної роботи “Методика бухгалтерського та управлінського обліку фінансових результатів” висвітлює питання організації і методики бухгалтерського, управлінського та податкового обліку фінансових результатів, а також передбачає послідовний розгляд складових елементів бухгалтерського обліку, а саме, обліку доходів, витрат, синтетичного та аналітичного обліку фінансових результатів.
У третьому розділі “Аналіз та аудит фінансових результатів, аналіз беззбитковості підприємства” розглядається питання методології та практичного здійснення аналізу та аудиту фінансових результатів. Тут розкриваються основні методи аналізу, за допомогою яких аналізується отримана інформація, паралельно представлено порядок і методологію аудиту фінансових результатів.
Четвертий розділ “Автоматизація обліково-аналітичних робіт в управлінні фінансовими результатами” присвячений питанням автоматизації бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 Дипломна робота на тему: Облік та економічний аналіз

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок