Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Аудит -> Облік аналіз та аудит капітальних інвестицій

Облік аналіз та аудит капітальних інвестицій

Назва:
Облік аналіз та аудит капітальних інвестицій
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
60,05 KB
Завантажень:
618
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.8


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41 
ДИПЛОМНА РОБОТА
на тему:
“Облік аналіз та аудит капітальних інвестицій”


Зміст


ВСТУП
Тема даної дипломної роботи – „Облік аналіз та аудит капітальних інвестицій (на прикладі ВАТ «Росава»)”.
Мета написання даної роботи полягає в дослідженні питань, пов’язаних з особливостями обліку, аналізу та аудиту капітальних інвестицій.
Основними завданнями при написанні роботи стали:
підбір та аналіз нормативних та наукових джерел, присвячених проблемам обліку, аналізу та аудиту капітальних інвестицій;
узагальнення отриманих даних;
оформлення результатів дослідження у вигляді дійсної дипломної роботи.
Актуальність обраної теми полягає в тому, що на сучасному етапі при різноманітті складних кризових економічних процесів і взаємовідносин між підприємствами, фінансовими інститутами, державами на внутрішньому і зовнішньому ринках гострою проблемою є ефективне вкладення (інвестування) капіталу з метою його збільшення. Реформування національної системи бухгалтерського обліку є складовою частиною заходів, спрямованих на розвиток в Україні ринкових відносин. Розбудова нових економічних відносин неможлива без активізації інвестиційних процесів і поліпшення якості управління ними на рівні підприємств. У зв'язку з цим для конкретного індивідуального інвестора особливого значення набувають бухгалтерський облік і аналіз капітальних інвестицій як поєднуюча ланка між збиранням і обробкою інформації про реалізацію інвестицій, з одного боку, і прийняттям управлінських рішень, які стосуються інвестування, — з іншої. На сьогодні, в науковій літературі досить широко розкриті питання щодо сутності, видів інвестицій, джерел та методів фінансування капітальних інвестицій, але питання обліку, аналізу та аудиту капітальних інвестицій в науковій літературі розкрите не достатньо, тому потребує ретельного аналізу.
Предметом дослідження є облік, аналіз та аудит капітальних інвестицій, а об’єктом дослідження в дипломній роботі виступає Відкрите акціонерне товариство (ВАТ) “Росава” та особливості обліку, аналізу та аудиту капітальних інвестицій на ньому.
Структура дипломної роботи наступна:
зміст;
вступ;
основна частина, яка складається з трьох розділів;
висновки;
список використаних джерел;
додатки.
В роботі, на прикладі ВАТ „Росава”, розкриті наступні питання:
поняття та сутність капітальних інвестицій;
методика та організація фінансового обліку і аудиту капітальних інвестицій;
методика економічного аналізу капітальних інвестицій;
тощо.
При написанні роботи автором використовувались Закони України та інші нормативні акти, зокрема, правила (стандарти) бухгалтерського обліку, підручники, монографії, періодичні видання, аналітичні статті з бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту, внутрішні документи ВАТ „Росава” тощо.
В результаті проведеного дослідження були розкриті основні теоретичні та практичні питання організації обліку, аналізу та аудиту капітальних інвестицій на підприємстві.
Робота може бути використана фахівцями з бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту в якості довідникового та аналітичного матеріалу.


РОЗДІЛ 1. Поняття та сутність капітальних інвестицій
1.1. Поняття та види інвестицій
Економічна природа інвестицій обумовлена закономірностями процесу розширеного відтворення і полягає у використанні частини додаткового суспільного продукту для збільшення кількості і якості всіх елементів системи продуктивних сил суспільства.[30,c.3]
Відповідно до закону України "Про інвестиційну діяльність" від 18.09.1991р., під інвестиціями розуміються усі види майнових і інтелектуальних цінностей, що вкладаються в об'єкти підприємницької та інших видів діяльності, в результаті чого створюється прибуток, або досягається соціальний ефект.
Джерело інвестицій - фонд накопичення, або зберігаєма частина національного доходу, що спрямовується на збільшення і розвиток засобів виробництва, і фонд відшкодування, що використовується для відновлення зношених засобів виробництва у вигляді амортизаційних відрахувань.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41 Дипломна робота на тему: Облік аналіз та аудит капітальних інвестицій

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок