Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Аудит -> Аудиторська перевірка праці (на прикладі ЗАТ «Екогаз - ІФ»)

Аудиторська перевірка праці (на прикладі ЗАТ «Екогаз - ІФ»)

Назва:
Аудиторська перевірка праці (на прикладі ЗАТ «Екогаз - ІФ»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
35,88 KB
Завантажень:
407
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
Дипломна робота
Аудиторська перевірка праці
(на прикладі ЗАТ «Екогаз - ІФ»)


Зміст
Вступ
Розділ1. Планування аудиторської перевірки ………………….5
Розділ2. Оцінка системи внутрішнього контролю …………….44
Розділ3. Перевірка по суті ……………………………….64
Розділ4. Завершення аудиторської перевірки…………..76
Вступ
Розвиток України на сучасному етапі характеризується подальшим розвитком ринкової економіки, її інтеграцію в систему міжнародних економічних відносин, виникнення акціонерних компаній, товариств, різних фондів. До розвитку економіки залучаються зовнішні та внутрішні інвестиції, кредити, проводяться емісії цінних паперів, йде роздержавлення власності та приватизація майна. Учасники цих процесів потребують достовірної і неупередженої інформації про фінансово – майновий стан, перспективи розвитку, й фінансову стабільність суб’єктів господарювання. Подання достовірної та неупередженої інформації зацікавленим особам забезпечується через аудиторський висновок, виданий суб’єктом аудиторської діяльності.
Розпочинаючи роботу, аудитор на власний розсуд розбиває генеральну сукупність на підсукупності й ретельно проводить перевірку кожної.
На мою думку розпочинати аудиторську перевірку бажано з аудиту оплати праці.
Оплата праці – це вартість розрахунків підприємства, які належать йому на правах власності й використовується ним для зддійснення розрахунків з дебіторами
Аудит оплати праці персоналу проводиться з метою підтвердження аудиторським висновком інформації про власний капітал, його структура та зміни, у власному капіталі, що сталися протягом звітного періоду.
Розділ 1. Планування аудиторської перевірки
1.1 Знайомство з бізнесом клієнта:
1.1.1 Загальні економічні фактори і умови в галузі, що впливають на бізнес ЗАТ «Екогаз - ІФ»
Для розміщення сільськогосподарської виробничої промисловості характерною є спеціалізація за стадіями технологічного циклу, коли оді з них наближені до сировини, а інші до споживача. У складі нафто та газовидобувної промисловості присутня надзвичайно велика кількість галузей, перерахувати їхню кількість було б дуже важко.
Основними серед них є:
· технологічна;
· технічна;
· видобувна;
· виробнича;
· обслуговуюча;
· та інші.
Головну роль у даній курсовій роботі відіграватиме добривна галузь промисловості яка у даній ситуації представлена підприємством ЗАТ «Екогаз - ІФ». Основним напрямком діяльності даного підприємства – є видобування та виготовлення нафтогазової продукції для будь – якого рівня споживачів. Оскільки подібних підприємств у нашій державі є невелика кількість, То вплив на ринок збуту є досить вагомим.
Найбільші подібні осередки виробничої діяльності в Україні розміщені у м. Львові, в Тернопільській області, та у м. Києві.
У сільськогосподарську добривну галузь входять два напрямки діяльності:
1. Хімічні матеріали – створені на основі сумісного з’єднання різних хімічних речовин у певних пропорціях;
2. Біологічні – створені на основі природних ресурсів;
3. Хімічно – біологічна – матеріали створені на сумісних основах.
1.1.2 Характеристики бізнесу ЗАТ «Екогаз - ІФ» та результати фінансово – господарської діяльності.
Це підприємство добуває та виготовляє сільськогосподарський нафто та газопродукти. Також до спеціалізації виробництва входить виготовлення високоякісних субстратів та сумішей різноманітного типу.
Основою продукції є верховий та газ, який добувається в екологічно чистому районі на Прикарпатті на унікальному родовищі Під Бором. За роки свого існування підприємство зуміло завоювати своєю продукцією тисячі професіоналів та аматорів. На підприємстві розташоване найновіше Голландське обладнання, що дозволяє в повній мірі задовольнити потреби своїх клієнтів. За це у 2006 році підприємство здобуло міжнародну першу премію «Золотий меркурій».
До групи ЗАТ входять 3 дочірні підприємства, такі як: ТзОВ «Еко», ДП «Екоімпорт», та СП «Словнафт». Технологія виробництва поділяється на дві частини: ручна лінія виробництва та автоматизована «Чеська».

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Дипломна робота на тему: Аудиторська перевірка праці (на прикладі ЗАТ «Екогаз - ІФ»)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок