Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Аудит -> Методичні аспекти аналізу та аудиту звітності підприємства про фінансові результати діяльності

Методичні аспекти аналізу та аудиту звітності підприємства про фінансові результати діяльності

Назва:
Методичні аспекти аналізу та аудиту звітності підприємства про фінансові результати діяльності
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
54,49 KB
Завантажень:
488
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 
Тема:
“Методичні аспекти аналізу та аудиту звітності підприємства про фінансові результати діяльності”


Зміст


Вступ
Сучасний розвиток України відбувається в нелегких умовах ринкової трансформації її економіки, суспільно-політичних зрушень в бік демократизації всіх сфер життя держави, зокрема в економічній. Це супроводжується розвитком економічних відносин України з іншими державами і виходом її на світові ринки капіталів, товарів та послуг. Успішні економічні перетворення в державі можливі за умови послідовної інтеграції України в європейський та загальносвітовий простір, сприйняття умов і стандартів, в тому числі стандартів бухгалтерського обліку та звітності, що діють в країнах з розвинутою ринковою економікою.
Аналіз фінансових результатів та фінансового стану підприємства є важливим елементом фінансового менеджменту і аудиту. Користувачі фінансових звітів підприємств і фірм використовують методи фінансового аналізу для прийняття управлінських рішень, спрямованих на подальше збільшення прибутковості, виявлення причин збитковості, а також забезпечення стабільного фінансового стану.
Використання плану рахунків бухгалтерського обліку, приведення форм бухгалтерського обліку в більшу відповідність з вимогами міжнародних стандартів зумовлюють необхідність розробки методики фінансового аналізу, яка б відповідала сучасним вимогам ринкової економіки.
Відомо, що основним джерелом інформації про фінансову діяльність ділового партнера є бухгалтерська звітність, яка базується на узагальненні даних фінансового обліку і є єдиним інформаційним джерелом, що зв'язує підприємство з суспільством і діловими партнерами. Користувачі інформації вивчають її з точки зору своїх інтересів. Так, власникам необхідно розрахувати збільшення чи зменшення питомої ваги власного капіталу і дати оцінку ефективності використання ресурсів адміністрацією підприємства. Кредитори і постачальники вивчають можливість надання, продовження або не надання кредиту, прийнятні для обох сторін умови кредитування, гарантії його повернення. Крім цього, даними фінансової звітності користуються також аудиторські фірми, консультанти, біржі, юристи, преса і інші. Таким чином, бухгалтерська звітність є основою для проведення і зовнішнього фінансового аналізу. Однак для того, щоб мати повну картину сучасного стану підприємства та можливість спрогнозувати його майбутнє, не досить лише даних бухгалтерської звітності, тому окремі групи користувачів, наприклад керівництво і аудитори, часто залучають до аналізу додаткові джерела інформації (дані управлінського і фінансового обліку).
Для того, щоб приймати управлінські рішення на основі цієї інформації, необхідно перш за все прийняти таку методику фінансового аналізу, яка б забезпечувала одержання найбільш інформативних параметрів, що дають об'єктивну і точну картину фінансового стану підприємства, його прибутків і збитків, розрахунків з дебіторами та кредиторами. В цьому і полягає актуальність теми дипломної роботи.
Мета роботи вивчити діючу систему аналізу і аудиту фінансової звітності, визначити напрямки її вдосконалення та за результатами дослідження сформулювати напрямки аналізу та аудиту фінансової звітності в умовах застосування АРМ бухгалтера.
Основним завданням роботи є оцінка фінансових результатів господарської діяльності за попередній та поточні роки, виявлення факторів, які позитивно чи негативно вплинули на кінцеві показники роботи підприємства, а також прийняти рішення про методику та механізм заповнення звіту про фінансові результати підприємства.
Методика фінансового стану складається з трьох взаємопов'язаних блоків:—
аналізу фінансових результатів діяльності підприємства;—
аналізу фінансового стану;—
аналізу ефективності фінансово-господарської діяльності.
На сучасному етапі аналіз фінансового стану підприємства знаходиться в поступовому розвитку і вдосконаленню, але сучасний аналіз фінансового стану ще не відповідає повністю новим вимогам проведення фінансової роботи підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 Дипломна робота на тему: Методичні аспекти аналізу та аудиту звітності підприємства про фінансові результати діяльності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок