Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Аудит -> Проведення фінансової звітності на базі ПП«Аудит-експрес».

Проведення фінансової звітності на базі ПП«Аудит-експрес».

Назва:
Проведення фінансової звітності на базі ПП«Аудит-експрес».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
52,15 KB
Завантажень:
257
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 
ВСТУП
В даний час економічної кризи неможливо пере-оцінити значення повної та достовірної інформації про фінансовий стан та результати діяльності підприємства при вирішенні поточних та перспективних господарських проблем. Для прийняття правильних управлінських рішень, навіть на рівні підприємства, по-винні використовуватись дані, які відповідають певним правилам, вимогам і нормам, що є зрозумілими та прийнятними для користувачів.
Прийнятий 16.07.1999 року Закон України “Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні” № 996-ХIV відкрив шлях до перетворення бухгалтерського обліку в реальний інструмент управління.
Управління підприємством вимагає повної та різнобічної інформації про здійснювані господарські процеси, їх зміст та обсяг, стан та використання матеріально – технічних ресурсів, зобов’язання та фінансові результати діяльності.
Отже у наш час – час економічних перетворень, все більше уваги приділяється інформації, що використовується для задоволення потреб широкого кола користувачів.
Користувачами інформації про діяльність підприємства є ті, хто мають повноваження, можливості чи джерела, щоб одержати таку інформацію, і ті, хто використовують її, як принципове джерело про економічну діяльність підприємства
Відповідно до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” метою складання фінансової звітності є надання користувачам неупередженої інформації про фінансовий стан, результати діяльності та рух грошових коштів підприємства.
Достовірність фінансової звітності забезпечується аудитом. Саме з цією метою – перевірки правильності показників звітності, відповідності їх даним обліку і проводиться аудиторська перевірка. Достовірність фінансової звітності забезпечується аудитом.
Метою аудиторської перевірки фінансової звітності є надання аудитором висновку про те, чи відповідає фінансова звітність в усіх суттєвих аспектах стандартам, які регламентують порядок підготовки і представлення фінансових звітів. За результатами аудиту складається аудиторський висновок про реальний фінансовий стан суб’єкта господарювання.
По наслідках проведеної аудиторської перевірки та аналізу, зроблені висновки та дані конкретні пропозиції щодо подальшої діяльності підприємства.
Однією із основних ознак правильності складання фінансової звітності є відповідність її положенням (стандартам) бухгалтерського обліку.
Запровадження національних стандартів бухгалтерського обліку передбачено Законом України “Про бухгалтерських облік та фінансову звітність в Україні”. Положення (стандарти) бухгалтерського обліку в процесі впровадження можуть конкретизуватися і доповнюватися іншими нормативними актами (інструкції, методики), зокрема це стосується складення фінансової звітності, об‘єднання підприємств та інші. Так, Законом передбачено що форми фінансової звітності підприємств (крім банків) і порядок їх заповнення встановлюється Міністерством фінансів України за погодженням із Державним комітетом статистики України. Форми фінансової звітності банків і порядок їх заповнення встановлюється Національним банком України за погодженням із Державним комітетом статистики України. Термін подання фінансової звітності встановлюється Кабінетом Міністрів України.
Предметом дослідження даної дипломної роботи є аудит фінансової звітності і організація бухгалтерського обліку на підприємстві.
Фінансова звітність ? це бухгалтерська звітність, що містить інформацію про фінансове становище, результати діяльності та рух грошових коштів підприємства за звітний період. Саме тому, ця інформація важлива, бо вона дає можливість приймати правильні управлінські рішення.
Метою дипломної роботи є узагальнення чітке викладення правильності ведення фінансової звітності, на основі нормативних актів (стандартів) та літературних джерел перевірити достовірність складання річної фінансової звітності ,виявити недоліки при її складанні, зробити фінансовий аналіз підприємства і внести конкретні пропозиції щодо покращення ведення обліку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 Дипломна робота на тему: Проведення фінансової звітності на базі ПП«Аудит-експрес».

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок