Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Аудит -> Облік, аналіз та аудит формування статутного капіталу на підприємствах (на прикладі ВАТ «Етрекс-1»)

Облік, аналіз та аудит формування статутного капіталу на підприємствах (на прикладі ВАТ «Етрекс-1»)

Назва:
Облік, аналіз та аудит формування статутного капіталу на підприємствах (на прикладі ВАТ «Етрекс-1»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
55,70 KB
Завантажень:
288
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 
Облік, аналіз та аудит формування статутного капіталу на підприємствах (на прикладі ВАТ «Етрекс-1»)


Зміст


Вступ
Тема даної дипломної роботи – „Облік, аналіз та аудит формування статутного капіталу на підприємствах (на прикладі ВАТ «Етрекс-1»)”.
Мета написання даної роботи полягає в дослідженні питань, пов’язаних з особливостями обліку, аналізу та аудиту формування статутного капіталу підприємства.
Основними завданнями при написанні роботи стали:
підбір та аналіз нормативних та наукових джерел, присвячених проблемам формування статутного капіталу;
узагальнення отриманих даних;
оформлення результатів дослідження у вигляді дійсної дипломної роботи.
Актуальність обраної теми полягає в тому, що статутний капітал - це первісне джерело інвестування і формування майна підприємства, це зафіксована в установчих документах загальна вартість активів, які є внеском власників (учасників) до капіталу підприємства. Статутний капі-тал забезпечує регулювання відносин власності та управління підприємством. На сьогодні питання обліку, аналізу та аудиту статутного капіталу в науковій літературі розкрите не достатньо, тому потребує ретельного аналізу.
Предметом дослідження є облік, аналіз та аудит формування статутного капіталу, а об’єктом дослідження в дипломній роботі виступає Відкрите акціонерне товариство (ВАТ) “Етрекс-1” та особливості обліку, аналізу та аудиту формування статутного капіталу на ньому.
ВАТ "Етрекс-1" створене шляхом реорганізації товариства з обмеженою відповідальністю "Етрекс-1" зареєстрованого Дарницькою районною адміністрацією м. Києва 29.08.1996 року, і є правонаступником всіх прав і обов'язків останнього. ВАТ "Етрекс-1" здійснює продаж автомобільного палива та мастильних матеріалів.
Структура дипломної роботи наступна:
зміст;
вступ;
основна частина, яка складається з трьох розділів;
висновки та пропозиції;
література;
додатки.
В роботі, на прикладі ВАТ „Етрекс-1”, розкриті наступні питання:
розробка і обгрунтування системи формування статутного капіталу підприємств;
економіко-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури;
методика фінансового обліку, аналізу та аудиту формування статутного капіталу підприємств різних форм власності;
формування статутного капіталу в зарубіжних країнах, використання міжнародних стандартів;
аналіз ефективності використання статутного капіталу;
тощо.
При написанні роботи автором використовувались Закони України та інші нормативні акти, зокрема, правила (стандарти) бухгалтерського обліку, підручники, монографії, періодичні видання, аналітичні статті з бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту, внутрішні документи ВАТ „Етрекс-1” тощо.
В результаті проведеного дослідження були розкриті основні теоретичні та практичні питання організації обліку, аналізу та аудиту статутного капіталу на підприємстві.
Робота може бути використана фахівцями з бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту в якості довідникового та аналітичного матеріалу.


Розділ 1. Система формування, ефективність використання статутного капіталу підприємств
1.1. Розробка і обґрунтування системи формування статутного капіталу підприємств
Фінансово-господарська діяльність підприємства будь-якої організаційно-правової форми і форми власності роз-починається з формування ста-тутного капіталу.
Статутний капітал — це виділені підприємству або залу-чені ним на засадах, визначених чинним законодавством, фі-нансові ресурси у вигляді гро-шових коштів або вкладень у майно, матеріальні цінності, нематеріальні активи, цінні па-пери, що закріплені за підпри-ємством на праві власності або повного господарчого відання. За рахунок статутного капіталу підприємство формує свої влас-ні (основні та оборотні) кошти.[16,c.44]
Розмір статутного капіталу підприємства в значній мірі визначає масштаби його вироб-ничо-господарської діяльності, хоч, природно, не існує прямого зв'язку між розмірами статутних капіталів підприємств різних галузей і обсягом виробництва товарів та послуг на них, бо останнє визначається ще й такими факторами, як попит, про-позиція і ціна на товари та послуги, розмір залучених банківських кредитів та інших позикових фінансових ресурсів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 Дипломна робота на тему: Облік, аналіз та аудит формування статутного капіталу на підприємствах (на прикладі ВАТ «Етрекс-1»)

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок