Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Аудит -> Забезпечення фірми оборотними коштами (на прикладі фірми - компанії ТОВ «Крузарус»)

Забезпечення фірми оборотними коштами (на прикладі фірми - компанії ТОВ «Крузарус»)

Назва:
Забезпечення фірми оборотними коштами (на прикладі фірми - компанії ТОВ «Крузарус»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,83 KB
Завантажень:
499
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Дипломна робота
Забезпечення фірми оборотними коштами
(на прикладі фірми - компанії ТОВ «Крузарус»)


Введення
Дана дипломна робота присвячена розгляду оборотних коштів підприємства і викладанню теми «Забезпечення фірми оборотними коштами» в шкільному курсі економіки. Таким чином, робота є синтезом двох наук - економіки і педагогіки - що особливо актуально для сучасної освіти, оскільки дозволяє орієнтувати передавані школярам знання на практичне застосування в майбутній професійній діяльності.
Скажемо декілька ввідних слів про економічну і педагогічну частини роботи.
З 70-х років ХХ століття під впливом системного підходу до змісту педагогічних технологій увага дослідників і педагогів-практиків почала концентруватися на системній організації учбового процесу з точно заданими цілями, досягнення яких може піддаватися точному опису і визначенню. Педагогічна технологія - прийоми оптимізації освітнього процесу шляхом аналізу чинників, що підвищують освітню ефективність на основі конструювання і застосування спеціальних прийомів і засобів, а також оцінки вживаних методів.
В даний час склався наочний підхід до навчання, мета якого - вивчення наук, передача знань в науковій області, з орієнтацією навчаних на засвоєння змісту окремих дисциплін без особливої ув'язки їх між собою, у тому числі і з майбутньою діяльністю. Всі спроби оптимізувати учбові плани дисципліни за наочним принципом закінчилися невдачею.
Тому сучасна технологія навчання передбачає впровадження в учбову практику системно-діяльного підходу з виділенням замкнутих учбових одиниць, супідрядних і взаємозв'язаних між собою, націлених на рішення завдань і формування певних видів діяльності.
Методологія системно-діяльного підходу дозволяє представити процес навчання як чітко сплановану систему засвоєння що вчаться учбово-професійній діяльності. Системно-діяльний підхід до формування учбових планів і програм націлений на міждисциплінарний синтез, основою якого виступає професійна діяльність фахівця. її окремі види, формуванню якої в тому або іншому ступені підпорядковані всі дисципліни спеціальності.
Програма умінь - це перелік всіх умінь виявлених в процесі аналізу дисципліни на основі діяльного підходу, який передбачає як провідну мету перехід від вузьконаправлених умінь до формування базових умінь. Програма умінь стає основою формування знань, що відображає логіку целепологанія від кінцевих результатів навчання.
Теоретичним базисом для формування всіх видів діяльності в рамках учбової дисципліни виступає програма знань. Це перелік основних теоретичних положень, що розкривають основні поняття про об'єкти, процеси і методи в конкретній науковій області, основою формування учбово-професійної діяльності, що є.
Ясно сформульовані цілі в рамках ієрархії моделі учбового процесу не дозволяють викладачеві відхилитися від їх реалізації до отримання кінцевого результату, але дають можливість визначити спосіб контролю цього результату.
Оскільки учбова програма є ескізною інформаційною моделлю певної педагогічної системи, то в ній, в принципі, мають бути відображені такі елементи системи, як цілі навчання і виховання, що реалізовуються вивченням даного учбового предмету, розкрито зміст предмету, який направлений на виконання, вказані що рекомендується дидактичні процеси і переважні організаційні форми навчання даному предмету. У кожній учбовій програмі завжди мають бути відбиті названі елементи, оскільки вони складають її суть і сенс.
Тепер що стосується питання про оборотні кошти підприємства.
Для здійснення господарської діяльності кожному господарюючому суб'єктові необхідна наявність оборотних коштів, або інакше - оборотного капіталу, які забезпечують безперебійний процес виробництва і реалізації продукції, робіт, послуг. Оборотні кошти окремо узятих господарюючих суб'єктів, беручи участь в кругообігу засобів ринкової економіки, є єдиним комплексом.
Оборотні кошти самі по собі, тобто не вкладені в справу, не можуть принести доходу, отримання якого як можна у великих розмірах є основною метою діяльності будь-якого господарюючого суб'єкта, що здійснює комерційну діяльність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 



Дипломна робота на тему: Забезпечення фірми оборотними коштами (на прикладі фірми - компанії ТОВ «Крузарус»)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок