Загрузка...
Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Аудит -> Особливості організації, обліку, аналізу та контролю в суб'єктах малого підприємництва

Загрузка...

Особливості організації, обліку, аналізу та контролю в суб'єктах малого підприємництва

Назва:
Особливості організації, обліку, аналізу та контролю в суб'єктах малого підприємництва
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
45,48 KB
Завантажень:
190
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Тема: Особливості організації, обліку, аналізу та контролю в суб'єктах малого підприємництва


ЗМІСТ


Вступ
Одним з свідоцтв економічного відродження країни є створення нових робочих місць. У умовах економічної кризи в Україні таке явище під силу тільки підприємствам малого і середнього бізнесу.
Внаслідок зростання значення таких підприємств в економіці країни розроблені державні програми підтримки малого бізнесу, запропоновані сприятливі варіанти оподаткування і максимального спрощення ведення бухгалтерського обліку.
У роботі детально освітлені методологія організації і особливості ведення бухгалтерського обліку на підприємствах малого бізнесу, що рекомендується відповідними нормативними документами. Проаналізована спрощена форма ведення бухгалтерського обліку для малих підприємств на прикладі конкретного підприємства.
Ведення бухгалтерського обліку на малих підприємствах базується на загальних методологічних принципах, встановлених основними нормативними документами по веденню обліку на всіх підприємствах і в галузях народного господарства України незалежно від форм власності. Разом з тим підприємствам, які можна віднести до категорії малих, запропонована можливість вести бухгалтерський облік (по своєму вибору) за спрощеною формою бухгалтерського обліку.
Для будь-якого підприємства важлива розробка заходів щодо ефективної організації обліку, аналізу та аудиту діяльності кожного окремого підприємства малого бізнесу, тому правильний підхід до цього питання та вибір найраціональнішої форми обліку є головним напрямком роботи підприємства.
Все це обумовлює актуальність обраної теми дипломної роботи.
Мета роботи полягає в розгляді системи обліку, економічного аналізу та контролю на підприємствах малого бізнесу, висвітленні усіх факторів, які негативно впливають на діяльність підприємства, висунення рекомендацій щодо покращення облікової та аналітичної роботи на підприємстві.
Для виконання поставленої мети в роботі повинні бути виконані наступні завдання:
теоретичне визначення сутності та особливостей організації бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту на підприємствах малого бізнесу;
висвітлення методології проведення аналізу та аудиту діяльності підприємства;
проведення огляду системи автоматизації обліково-економічних робіт в управлінні на підприємстві малого бізнесу.
Предметом дослідження нашої роботи є методика побудування ефективної системи аналізу, контролю та обліку на підприємстві малого бізнесу.
Інформаційною базою роботи виступає навчально-методична та наукова література, засоби масової інформації, статистичні щорічники та ін.
В процесі дослідження вивчені праці відомих вчених-практиків: Бутинця Ф.Ф., Малюги Н.М., Білухи М.Т., Грабової Н.Н., Кириленко В.Б. та інших.


Розділ 1. Діяльність суб’єктів малого підприємництва як складова економіки держави
1.1. Роль малого підприємництва в економіці держави
Відносини підприємництва найбільшою мірою реалізуються саме в малому бізнесі, в якому знаходять безпосереднє поєднання незалежність власника та персоніфікованість господарського управління. Виходячи з наведених вище особливостей трансформаційних економік, слід відзначити, що малий та середній бізнес в таких економіках виконує низку специфічних соціально-економічних функцій:
Сприяння процесам демонополізації, приватизації та роздержавлення економіки, стимулювання розвитку економічної конкуренції, формування численних суб'єктів ринкового господарства, орієнтованих на попит, конкуренцію тощо.
Залучення до економічного обороту матеріальних, природних, фінансових, людських та інформаційних ресурсів, які «випадають» з поля зору великих компаній.
Поліпшення становища на ринках шляхом забезпечення еластичності їхньої структури, врегулювання попиту, пропозиції і цін, принаймні часткової компенсації втрат пропозиції на період реструктуризації великих компаній, індивідуалізації пропозиції та диференціації попиту, насичення ринків, задоволення специфічних місцевих потреб.
Вивільнення великих підприємств від виробництва3 нерентабельної для них дрібносерійної та штучної продукції, яка задовольняє індивідуальний попит, підвищення тим самим ефективності їхньої діяльності.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Дипломна робота на тему: Особливості організації, обліку, аналізу та контролю в суб'єктах малого підприємництва

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок