Загрузка...
Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Аудит -> Облік, аналіз і аудит прямих витрат на оплату праці

Загрузка...

Облік, аналіз і аудит прямих витрат на оплату праці

Назва:
Облік, аналіз і аудит прямих витрат на оплату праці
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
58,51 KB
Завантажень:
191
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38 
Облік, аналіз і аудит прямих витрат на оплату праці


ЗМІСТ


Вступ
Праця робочих є необхідною складовою частиною процесу виробництва, споживання та розподілу створеного продукту. Участь працюючих в частці знов створеному матеріальному та духовному базі висловлюється у вигляді заробітної плати, яка повинна відповідати кількості та якості затраченої ними праці. Заробітна плата - є важливішим засобом підвищення зацікавленості працюючих у результатах своєї праці, її продуктивності, збільшення обсягів виробленої продукції, поліпшення її якості та асортименту. Збільшення ефективності суспільної продуктивності обумовлено, на сам перед, збільшенням виробництва та поліпшенням якості роботи. В умовах переходу нашої економіки на ринковий механізм функціонування важливішими задачами є прискорення науково-технічного прогресу, зниження витрат живої праці, механізація трудомістких робіт, поліпшення використання трудових ресурсів, зменшення збитків робочого часу. Підприємство самостійно, але відповідно до законодавства, установлює штатний розклад, форми і системи оплати праці, преміювання. Урахування праці і заробітної плати - один із найважливіших і складних ділянок роботи, що потребують точних і оперативних даних, у яких відбивається зміна чисельності робітників, витрати робочого часу, категорії робітників, виробничих витрат. Урахування праці і заробітної плати займає одне з центральних місць у всій системі урахування на підприємстві. Заробітна плата є основним джерелом прибутків робітників фірми, підприємства. Трудові прибутки робітника визначаються його особистим трудовим внеском з урахуванням кінцевих результатів діяльності підприємства або фірми. Вони регулюються податками і максимальними розмірами не обмежуються. Мінімальний розмір оплати праці встановлюється законодавством. Необхідно створювати економічно достовірну та обгрунтовану інформацію про виконання нормативів та динаміки показників про працю, стеження за дотриманням співвідношення росту продуктивності праці та заробітної плати, за зменшенням невиробничих витрат скритих та явних збитків робочого часу, стимулювання праці на підприємстві. На основі цієї інформації здійснюється контроль за виконанням робочого часу на підприємстві, впровадження прогресивних методів праці, дотриманням правильного співвідношення між ростом продуктивності праці та заробітної плати. На підприємстві облік чисельності робітників та службовців, їх заробітної плати є документальним, достовірним та однаковим у всіх галузях господарювання. Робітники реалізують право на працю шляхом заключення трудового договору на підприємстві у відповідності з Законом України конкретизуючи права та обов’язки робітників, а також оплата за працю, відрахування у фонди, розрахунок прибуткового податку. У зв’язку з цим на БМУ 4 ВАТ „ДБК -3” (Будівельно-монтажне управління 4 ВАТ „Домобудівний комбінат 3”) організується оперативний та бухгалтерський облік праці та її оплата, облік прямих витрат на оплату праці.
Для того, щоб виконувати задачі, які стоять перед обліком, на підприємстві створені:
- контроль за чисельністю персоналу та використанням робочого часу;
- правильність документального оформлення виробки робочих та службовців;
- своєчасне нарахування заробітної плати та допомог, а також їх видача;
- своєчасне утримання сум податків та перерахування їх до бюджету;
- розподіл заробітної плати по об’єктах калькулювання;
- планування звітів про працю.
На сьогодняшній день складність ситуації, яка склалася з питання розрахунків з працюючими на підприємствах України та належне ведення її обліку, пояснює актуальність вибраної теми. Сукупність зазначених чинників й зумовила вибір теми дослідження.
В спеціальній літературі розгляд питання обліку, аналізу та аудиту прямих витрат на оплату праці проводився у працях таких дослідників як Андреєв В Д. , Арене ЕЛ., Лоббек Дж.К. , . Білуха М.Т, Бутинецъ Ф.Ф., Данилевский ЮЛ., Жила В.Г., Завгородній В.П. , Зубілевич СЛ., Кузьминський А.Н. та інших.
Основна мета дипломної роботи полягає у створенні науково-теоретичної моделі основних питань обліку, аналізу та аудиту прямих витрат на оплату прці, а також у розробленні практичних рекомендацій щодо вдосконалення деяких з них.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38 
Дипломна робота на тему: Облік, аналіз і аудит прямих витрат на оплату праці

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок