Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> БЖД -> Теоретичні засади організації оплати праці на підприємстві ВАТ «Промприлад»

Теоретичні засади організації оплати праці на підприємстві ВАТ «Промприлад»

Назва:
Теоретичні засади організації оплати праці на підприємстві ВАТ «Промприлад»
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
48,08 KB
Завантажень:
380
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32 
ВСТУП
В умовах ринкової конкуренції ефективність діяльності стає вирішальною передумовою не лише розвитку, але й виживання підприємства. Тому суттєво зростає значення всіх факторів, які впливають на результативність виробництва. Одним з найсуттєвіших факторів ефективності є науково обґрунтована оплата праці. В межах підприємства головне значення для організації праці мають питання правильної розстановки працівників у виробництві на основі раціонального поділу праці і суміщення професій, спеціалізації і розширення зон обслуговування. Ще одним завданням є узгодженість діяльності – кооперування при здійсненні суворої кількісної пропорційності трудових витрат на взаємопов’язаних ділянках виробництва. У цьому важлива роль належить технологічному і виробничому плануванню, нормуванню праці, які дозволять науково встановити кількісну пропорційність якісно різних видів праці.
Заробітна плата – це одне з найскладніших соціально-економічних явищ. Оскільки вона, з одного боку, є основним (і часто єдиним) джерелом доходів найманих працівників, основою матеріального добробуту членів їх сімей, а з іншого боку, для роботодавців є суттєвою часткою витрат виробництва і ефективним засобом мотивації працівників до досягнення цілей підприємства, то питання організації оплати праці і формування її рівня разом з питанням забезпечення зайнятості складають основу соціально-трудових відносин у суспільстві, бо включають нагальні інтереси всіх учасників трудового процесу.
Організація і оплата праці – це два положення, які неможливо дослідити на предмет ефективності без врахування такого показника, як продуктивність праці. Тому досліджуючи тему даної дипломної роботи необхідно провести не лише аналіз оплати праці, але й персоналу і продуктивності його праці.
Як було сказано вище оплата праці – одна з важливих статей калькуляції витрат, вона істотно впливає на кінцеву ціну виготовленої продукції. Продуктивність, якість праці впливають на якість кінцевого готового виробу підприємства. Поєднання таких двох чинників, як “ціна-якість” є чи не найважливішим показником продукції, від чого залежить оборот на підприємстві, а отже і прибуток і рентабельність підприємства.
Цим і пояснюється актуальність розробки теми дипломної роботи.
Предметом дослідження: виробничо-фінансова діяльність підприємства в питаннях оплати і продуктивності праці і її впливу на ефективність діяльності підприємства в цілому.
Мета дипломної роботи – виявити резерви для вдосконалення рівня організації оплати праці, підвищення продуктивності праці персоналу, розрахувати економічний ефект від запропонованих нововведень.
Завдання дипломної роботи – провести аналіз існуючої системи оплати праці, фонду оплати праці, продуктивності праці на підприємстві, визначити рівень їх використання і можливості підвищення їх продуктивності.
Дана дипломна робота складається із наступних частин – Вступу, трьох розділів і Висновку. У Вступі обґрунтована доцільність розробки даної теми для ВАТ «Промприлад», об’єкт, предмет, мета а також завдання дослідження.
У розділі 1 «Теоретичні засади організації оплати праці на підприємстві» розкриваються теоретичні засади організації оплати праці, форми та системи оплати праці, наведені показники за допомогою яких у другому розділі буде проведено аналіз рівня організації оплати праці; вивчаються фактори, що впливають на формування фонду оплати праці, обґрунтовується методика аналізу системи оплати праці.
У другому розділі “Дослідження рівня організації праці на підприємстві” проведено аналіз основних показників роботи підприємства, охарактеризовано систему оплати праці, що діє на ВАТ «Промприлад», вивчено питання використання фонду оплати праці на підприємстві, а також проаналізовано вплив організації праці на ефективність праці.
У третьому розділі «Пропозиції щодо вдосконалення організації оплати праці на ВАТ «Промприлад» досліджено напрями удосконалення організації оплати праці на підприємства, обґрунтованого заходи щодо покращення системи оплати праці розраховується, який ефект матимуть запропоновані нововведення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32 Дипломна робота на тему: Теоретичні засади організації оплати праці на підприємстві ВАТ «Промприлад»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок