Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> Карл Густав Еміль Фон Маннергейм : політичний портрет

Карл Густав Еміль Фон Маннергейм : політичний портрет

Назва:
Карл Густав Еміль Фон Маннергейм : політичний портрет
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
44,51 KB
Завантажень:
367
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
 
Карл Густав Еміль Фон Маннергейм : політичний портретЗМІСТ
Вступ.......................................................................................................C.4-5.
Розділ І. Родина Карла Густава Еміля фон Маннергейма, його служба в армії Російської Імперії.....................................................................C.6-12.
Розділ ІІ. Військово-політична кар’єра Карла Густава Еміля фон Маннергейма в Фінляндії.................................................................C.13-38.
Розділ III. Карл Густав Маннергейм на чолі фінської держави. Завершення його політичної кар’єри...............................................C.39-59.
Висновки............................................................................................C.60-61.
Список використаних джерел та літератури..................................C.62-64.
ВСТУП
Актуальність даної теми полягає в тому, що вивчаючи життєвий шлях визначних історичних постатей, ми можемо зробити висновок про вплив особистостей на перебіг подій у світовій історії. Карл Густав Єміль фон Маннергейм відноситься саме до таких особистостей, які творили історію ХХ століття, поряд з В. Леніним, А. Гітлером, Ф. Рузвельтом, Й. Сталіним, У. Черчіллем та іншими державними керманичами аналогічного масштабу. Крім того, Маннергейм посідає помітне місце в історії Фінляндської держави, доклавши велику кількість зусиль для її розвитку і процвітання, і, головне, будучи на її чолі в одні із найскладніших періодів її історії. Не можна не відмітити й ту обставину, що серед діячів його рангу постать колишнього російського генерала, який став на чолі Фінляндії, поррівняно маловідома. Саме тому, на наш погляд, детальне вивчення перебігу подій в світі, коли серед політичних діячів виділилася постать Маннергейма, що саме вплинуло на формування його як політика, який завдяки цілої низки причин став фактично диктатором Фінляндії, а пізніше й президентом Фінляндської держави, є вельми актуальним і сучасним.
Предметом даного дослідження являється історична постать Карла Густава Єміля фон Маннергейма, та перебіг ключових подій, які охопили період його свідомого життя до перебування Маннергейма на найвищій державній посаді у Фінляндії і його почесній відставці.
Об’єктом даного дослідження виступає особа Карла Густава Еміля фон Маннергейма.
Мета даної роботи полягає в тому щоб вісвітлити життя та діяльність К.Г. фон Манергейма. Для реалізації пославленої мети авторка формулює такі науково-дослідні завдання:
- вивчити дитинство та юнацькі роки Карла Еміля фон Маннергейма, його службу в збройних Силах Російської імперії;
- дослідити ключові події у історії та політиці Фінляндії з 1930 р. по 1946 р. та роль Маннергейма в них;
- відтворити діяльність Маннергейма у радянсько-фінляндській війні 1939-1940 років, та у Другої світової війни;
- проаналізувати завершення політичної кар’єри Маннергейма.
Основним джерелом, з якого були взяті важливі фактичні дані з досліджуваної нами теми, було почерпнуто з власних „Мемуарів” Карла Густава Еміля фон Маннергейма, які були тричі перевидані.1
Крім того, в роботі було використано ряд фінських англомовних і американських інтернет-ресурсів стосовно спогадів про Манергейма (дать сноску на те ресурси – что у тебя в списке).
Стосовно історіографії проблеми, то слід зазначити, що безпосередньо присвяченої життю та діяльності Манергейма вона не досить велика за кількістю. З найбільш повних та змістовних праць, які були доступні авторці, слід виділити видані англійською мовою або перекладені з фінської на англійську мову роботи Jakobson ,Max.,Polvinen,Tuomo.,Jutikkala, Eino and Kauko Pirinen.( дать 2-3 фамилии из твоего списка), в яких на значному фактичному материалі досліджується життя та діяльність Карла Густава Еміля фон Маннергеймаю Щоправда, не можна не відмітити певну ідеалізацію постаті Манергейма, яку проводять згадані автори, рівно як і їх деяку антирадянську заангажованість.
Також слід окремо слід зупинитися на працях наших фінських коллег, які за останні роки були перекладені українською та російською мовами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Дипломна робота на тему: Карл Густав Еміль Фон Маннергейм : політичний портрет

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок