Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Біологія -> Технологія створення лісових культур в Лопушанському лісництві ДП Ясінянського ЛГ ”

Технологія створення лісових культур в Лопушанському лісництві ДП Ясінянського ЛГ ”

Назва:
Технологія створення лісових культур в Лопушанському лісництві ДП Ясінянського ЛГ ”
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
27,61 KB
Завантажень:
223
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
“Технологія створення лісових культур в Лопушанському лісництві
ДП Ясінянського ЛГ ”


Реферат
В дипломному проекті на основі власних досліджень сучасного стану лісокультурної справи в ДП "Ясінянське ЛГ", розкрито історію створення штучних насаджень в даному регіоні. Висвітлено природно-кліматичні чинники, які впливають на ріст та розвиток культур за участю ялини звичайної в умовах вологої буково-ялицевої сусмеречини Лопушанського л-ва. Дано аналіз особливостей технології їх створення та вирощування, наведено економічну характеристику лісогосподарського підприємства.
За матеріалами досліджень узагальнено практичний і науковий досвід створення лісових насаджень в регіоні та розроблено два проекти лісових культур для залісення типових лісокультурних площ підприємства. Зроблено економічне та екологічне обґрунтування запроектованих заходів.
Ключові слова: штучні лісові насадження, тип лісу, сосна звичайна, дуб звичайний, схема змішування, густота лісових культур, початковий склад.
З м і с т
РЕФЕРАТ………………………………………...…………………..2
ВСТУП…...………...………………………….……………………...4
РОЗДІЛ І Аналітичний огляд.....................................................................6
РОЗДІЛ ІІ Об’єкти та методика роботи……..........................................11
РОЗДІЛ ІІІ Природно-кліматичні умови району досліджень.............12
3.1 Географічне положення і рельєф .................................................12
3.2 Основні риси клімату....................................................................12
3.3 Характеристика ґрунтів ...............................................................13
3.4 Рослинність....................................................................................13
РОЗДІЛ ІV Досвід лісовідновлення і лісорозведення на підприємстві……………………………….……………...…………………..14
РОЗДІЛ V Проектовані технології і типи лісових культур…………29
5.1 Характеристика лісокультурного фонду і обґрунтування доцільності створення лісових культур …………………………….....……..29
5.2 Технологія лісовідновлення……………………………......…...31
РОЗДІЛ VI Розрахунок витрат на створення і вирощування культур до переведення їх у вкриті лісовою рослинністю землі ....…...................38
РОЗДІЛ VII Організація робіт, охорона праці та техніка безпеки при виконанні лісокультурних робіт……………….…………………………..41
ВИСНОВКИ………………………………..………..………..…...............47
Список використаних джерел….……………….…..…................................48
ДОДАТКИ…………………………………...…………….………………......51
ВСТУП
Актуальність теми. Ліси України, загальною площею близько 10,5 млн. га в даний час характеризуються суттєвим переважанням штучних насаджень - лісових культур над природними. Так, згідно даних проф. Генсірука С. А. "...упродовж останніх 70 років на Україні посіяно та посаджено близько 5 млн. га лісів". Крім цього, лісовими підприємствами створено понад 1,3 млн. га захисних насаджень і 440 тис. га полезахисних лісосмуг, які розміщені на землях підприємств різної форми власності і захищають від ерозії та суховіїв понад 13 млн. га орних земель [5].
Тенденція до переважання штучних насаджень над природними в нашій державі продовжує зберігатися. Залісення планово зрубаних ділянок відбувається, здебільшого, шляхом створення лісових культур, що дозволяє щорічно збільшувати площі штучно створених лісів на 32-35 тис. га.
Урядом країни в травні 2002 р. була прийнята до виконання комплексна програми "Ліси України", згідно якої передбача-ється до 2015 р. збільшити площу лісів держави на 2,0-2,5 млн. га, що забезпечить зростання лісистості до рівня 19-20%. Вико-нання цієї програми базується на створенні лісових культур і природному зарощуванні зрубів, для чого Кабінетом Міністрів України заплановано виділення із державного та місцевих бюджетів значних коштів. Окрім фінансового забезпечення, виконання цієї програми вимагає і великої кількості кваліфікованих фахівців лісокультурного спрямування, які забезпечать організацію і керівництво роботами. Ці фахівці повинні опанувати основні положення лісонасінної справи, організації лісових розсадників і технології вирощування садивного матеріалу, теорію і практику лісокультурного виробництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Дипломна робота на тему: Технологія створення лісових культур в Лопушанському лісництві ДП Ясінянського ЛГ ”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок