Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Біологія -> Флора урочищ села Слобідки

Флора урочищ села Слобідки

Назва:
Флора урочищ села Слобідки
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
30,84 KB
Завантажень:
48
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Флора урочищ села Слобідки
(Придністровське Покуття)
Дипломна роботаЗміст
Методика та об’єкти дослідження.
Огляд літератури.
Фізико-географічна характеристика території дослідження.
Географічне положення.
Геологічна будова.
Геоморфологія.
Гідрографія.
Ґрунти.
Клімат.
Рослинний покрив.
Результати дослідження та їх обговорення.
Конспект флори.
Аналіз флори.
Перспективи використання видів флори урочищ с.Слобідки.
Охорона та перспективи використання рослин.
Висновки.
Література.
Додатки.


Вступ
Не тільки спеціалісти, але й широкі кола громадськості тією чи іншою мірою усвідомили, що споживацьке ставлення до природи, природних ресурсів -пройдений етап, і людина повинна знайти своє місце у вирішенні значного кола проблем, пов'язаних з охороною довкілля. Однак у своїх стосунках з природою людина досі не встановила ні союзу, ні рівноправності. Суспільство стихійно закріпилось у біосфері й стало «збурювальним фактором» у природі, викликаючи непередбачені й часто негативні зміни природного середовища.
Історія людства не знала такого глобального егоїзму, як тепер, коли люди, заклопотані проблемами власного існування, так інтенсивно руйнували б природне середовище, не враховуючи того, що природні ресурси, якими користуємося, ми взяли не у спадок від предків, а у борг від дітей і внуків. На жаль, ми недостатньо турбуємось про те, яку природу і в якому стані залишимо нащадкам. У процесі використання природних ресурсів маємо створювати нові соціально-культурні та природно-естетичні цінності. Така єдність за принципом «беру і даю», а не тільки «беру» є характерною ознакою людяних взаємовідносин з природою.
Охорона довкілля, збереження природного середовища певного мірою залежать від етичної та моральної орієнтації, рівня екологічної культури кожного із нас. Екологічні проблеми - наше спільне лихо і вирішувати їх треба разом, аби врятувати себе від вимирання. Екологія природи - це основа буття і залежить вона значною мірою від екології душі. Мусимо усвідомити, що настав час, коли жодна людина не може стояти осторонь природоохоронних проблем. Кожен має спитати себе: «Що я роблю для збережешся природи?»
Найсприятливіші для прищеплення любові до природи дитячі та юнацькі роки. Знання з проблем екології учні середніх шкіл набувають на уроках природознавства, географії, фізики, біології, хімії. Значний вклад в екологічне виховання учнів вносить Івано-Франківський обласний державний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, який 1999 року провів конкурси «Живи, Земле!», «Мій рідний край, моя Земля» за напрямками «Природоохоронна робота й екологія», «Продуктивна праця і дослідницька робота в галузі сільського та лісового господарства». Організував участь шкіл та позашкільних закладів області у Всеукраїнських акціях «Жива вода», «Прибережні смуги», «Птах року-99».
У вищих навчальних і закладах області екологічна освіта налагоджена в Івано-Франківському державному технічному університеті нафти і газу. На всіх факультетах є курс «Основи екології». Шостий рік ведеться підготовка екологів на інженерно-екологічному факультеті. На належному рівні ведеться робота з еко-логічних проблем у Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника, Івано-Фран-ківській медичній академії.
Державне управління екологічної безпеки в області, громадські природоохоронні організації здійснюють екологічне виховання шляхом проведення різних акцій, конкурсів, семінарів, зльотів, конгресів, читання лекцій. Від 1994 року проводяться екологічні акції, спрямовані на оздоровлення довкілля, а 1999-2000 роки - оголошені періодом екологічного відродження Прикарпаття «За здорове довкілля - основу нашого буття».


1. Методика та об’єкти дослідження
Літні екскурсії, осінні та весняні туристські походи допомогли нам в написанні та збору матеріалів дипломної роботи на тему: “Флора околиць села Слобідки” (Придністровське Покуття)”. Робота написана на основі власних нами спостережень і літературних джерел.
На околицях с.Слобідки зробили польові дослідження і зібрали різноманітні рослини в тому числі й болотяні види рослин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Дипломна робота на тему: Флора урочищ села Слобідки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок