Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Біологія -> дипломна робота безкоштовно: Декоративні рослини,що використовуються в озелененні оздоровчо-туристичного комплексу “Гута”.

Декоративні рослини,що використовуються в озелененні оздоровчо-туристичного комплексу “Гута”. / сторінка 6

Назва:
Декоративні рослини,що використовуються в озелененні оздоровчо-туристичного комплексу “Гута”.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,16 KB
Завантажень:
520
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Приморозки пов’язані з неперіодичними вторгненнями арктичного повітря, що включає похолодіння.
Припинення весняних приморозків на передгірських ділянках області в середньому припадає на кінець квітня – на початок травня , а настають вони восени в кінці вересня – на початку жовтня.
Теплий період включає в себе три пори рок – весну, літо та осінь, які докорінно відрізняються за метеорологічним режимом.
Пори року визначають за різними ознаками. Звичайно до кожного сезону належить по три календарних місяці: до весни – березень, квітень і травень; до літа – червень, липень і серпень; до осені – вересень, жовтень і листопад; до зими – грудень, січень і лютий.
Найпізніші весняні приморозки на рівнинах бувають 20-23 травня, а в гірських вони можливі протягом усього червня. Весняні приморозки найнебезпечніші для плодових культур під час їх цвітіння і утворення зав’язі.
Атмосферне зволоження весняного сезону можна вважати помірним. За три місяці цього сезону (ІІІ-V) випадає 23% опадів від їх річної норми.
У літній сезон (червень-серпень) на рівнинних районах 50% днів мають середні добові температури в межах 15-200 .
Характерна особливість літа - велика кількість атмосферних опадів. Літні опади
40
часто мають вигляд злив. Зливні опади належать до найбільш шкідливих для
народного господарства атмосферних явищ, оскільки вони є причиною катастрофічних паводків на Дністрі та його притоках.
Зливи часто супроводжуються грозами.
Осінь у районах Прикарпаття наступає на початку вересня, коли відбувається перехід середньої добової температури через 150 , і закінчується у перших днях грудня після переходу температури через 00
Листопад за температурними ознаками належить до так званого передзимового.Протягом цього місця температура в середньому знижується від 5 до 0 С.
Холодний період. До холодного періоду належить частина року з негативною середньою добовою температурою повітря. В Івано-Франківській області в середньому зима коротка. Загальна тривалість зими на території Передкарпаття становить 95-105 днів.
Зимовий період поділяють на три періоди:
Перший період зими на рівнинах характерний повільним пониженням температури від 0 до 5 С і становить 40-50 днів. Протягом холодної пори року можливі значні пониження і повищення температури повітря. Наприклад в Івано-Франківську (метеостанція) в січні, лютому і навіть березень температура знижувалась до –34 С.
Важлива особливість холодного повітря - утворення снігового покриву. У районах Івано-Франківського Прикарпаття сніговий покрив внаслідок відлиг нестійкий. У будь-який час зими він може зникати повністю. Стійкий сніговий покрив тут відсутній у 20-25% зим.
У снігу за зимовий період нагромаджується великі запаси води, якою навесні зволожуються грунт і живляться ріки. У районах Івано-Франківського Прикарпаття водні запаси в снігу на кінець другої декади лютого досягають 25-30 мм.
41
Поверхневі води. Поверхневі води Івано-Франківської області – це переважно ріки. Озер мало, переважають штучні озера-ставки. Загальна кількість досягає 7120; переважають малі, довжиною до 10 км. Ріки, які мають довжину понад 10 км., налічується 152, а понад 100км – тільки 5.загальна їх густота в середньому по області становить 0,20-0,40 км.; в окремих басейнах вища, наприклад, басейн Бистриці дорівнює1,3 км
У межах території Івано-Франківської вона має пір’ясту будову. Сітка правих і лівих притоків Дністра, в зв’язку з особливостями рельєфу і клімату цих районів, розвинена нерівномірно. Найбільш розвинена сітка правих притоків, які формуються у щедро зрошуваних атмосферними опадами кАрпатах. До них належать: Свіча, Лімниця, Луква, Бистриця та інші. Ці ріки мають досить розгалужену систему, ососбливо в гірській частині. На Карпатські притоки припадає близько 70% водозбірної площі басейну Дністра.
Карпатські ріки одержують живлення головним чином, дощове і снігове, грунтове живлення є додатковим. Карпатські ріки як правило, взимку покриті льодом.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Дипломна робота на тему: Декоративні рослини,що використовуються в озелененні оздоровчо-туристичного комплексу “Гута”.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок