Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Біологія -> Скачати дипломна робота безкоштовно: Декоративні рослини,що використовуються в озелененні оздоровчо-туристичного комплексу “Гута”.

Декоративні рослини,що використовуються в озелененні оздоровчо-туристичного комплексу “Гута”. / сторінка 8

Назва:
Декоративні рослини,що використовуються в озелененні оздоровчо-туристичного комплексу “Гута”.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,16 KB
Завантажень:
520
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Часто трапляються лише вовчі ягоди і ожина шорстка. Трав’яний покрив теж дуже зріджений і флористично бідний.
Ялинові (смерекові) ліси (Piceeta).На схилах Українських Карпат ялинові ліси утворюють верхній лісовий пояс. Івано-Франківщина – найбагатша на ялинникиобласті України. Крім природних, на великій площі, на місці зрубаних букових і ялицевих лісів, дуже поширені й штучні ялинки.
Лучна рослинність на території рівнинної частини Івано-Франківщини поширена по заплавах рік (надрічкові) та по верхніх терасах і вододілах (суходільні луки).
44
Зокрема , на Передкарпатті – долини рік Свічі, Лімниці, Бистриці, Пруту, Рибниці та інших.
Болотна рослинність найменше на Івано-Франківщині болотної рослинності. На рівнині болота зосереджені по заплавах великих річок – Дністра, Пруту, Бистриці. Особливо поширені низинні болота, переважно осокові, осоково-гіпнові, злаково-осоково-гіпнові. Перехідних боліт є значно менше.
Грунти. Грунтознавці виявили в межах Івано-Франківської області такі основні типи і відмін грунтів:
дерново-підзолисто-глеєві; 2) опідзолені грунти: а) світло-сірі опідзолені; б) сірі опідзолені; в) темно-сірі опідзолені; 3) чорноземи опідзолені; 4) чорноземи глибокі малогумосні; 5) лучно-болотні; 6) болотні; 7) торфовища низинні; 8) дернові; 9) бурі гірсько- лісові; 10) буроземно-підзолисті; 11) гірсько-лучно-буроземні.
На Передкарпатті переважно поширені: дерново-підзолисто-глеєві та дернові грунти, на древніх і молодих терасах, які утворюють рельєф цієї зони.
Бурі, буроземно-підзолисті та гірські лучно-буроземні грунти характерні для схилів гірських хребів Карпат.
Аналіз грунтового покриву показує, що в Івано-Франківській області абсолютно панують кислі, опідзолені, до того ж більшою або меншою мірою оглеєні грунти: від дерново-підзолисто-глеєвих до опідзолених чорноземів. Треба додати, що і гірські буроземні грунти та дернові грунти теж опідзолені, з чого випливає, що майже 90% використовується його в землеробстві земельного фонду колгоспів і радгоспів області- і вимагає вапнування і лужних мінеральних добрив.
Треба мати на увазі, що більша частина використовуваних земель області перебуває у географічних умовах, які сприяють поширенню ерозії грунтів. Отже,
45
агротехнічні та лісомеліфатичні заходи щодо боротьби з ерозією є дуже актуальними для Івано-Франківщини.
Фауна. До складу фауни Івано-Франківщини в її сучасних адміністративних межах належать 328 видів, зокрема риб – 49, земноводних – 15, плазунів – 11, гніздових птахів – 187, звірів – 66.
Для іхтіофауни Передкарпаття і Карпат характерна присутність двох видів форелі-райдужної та струмкової. Заслуговує уваги поширення по річках Передкарпаття дунайського лосося – реліктового виду риб, які концентруються на ділянках річок з бурхливою течією і кам’янистим руслом. Влітку популяція дунайського лосося перебуває у верхній течії річок, а у жовтні мігрує у передгірські ділянки. Дорослі статево зрілі лососі восени тримаються глибоких плес, а молодь полюбляє кам’янисті перекати. Нарест у цієї риби починається з середини квітня і триває до середини травня.
З передкарпатської батрахофауни високої чисельності у передгір’ї досягають жовточерева або гірська кумка, місцями – карпатський тритон.
Герпетофауна Передкарпаття цікава тим, що тут виявлені рідкісні для тваринного світу ящірки лучної, полоз лісовий і черепахи грецької.
Авіфауна Передкарпаття характерна різким зменшенням водно-болотних видів пернатих, що пояснюється гідрографічними умовами цієї ландшафтно-кліматичної зони. Відсутність природних озерних боліт, гірський характер правої притоки Дністра: Бистриці Солотвинської – усе зумовлює майже цілковиту відсутність різноманітних видів мартинів, пастушків, куликів, голінастих, качиних.
Як видно з фонових видів птахів, у зоні Передкарпаття спостерігалася висока щільність сірих ворон та інших воронових. Слід відзначити, що цей птах у теплий період року переважно споживає лісових комах.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Дипломна робота на тему: Декоративні рослини,що використовуються в озелененні оздоровчо-туристичного комплексу “Гута”.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок