Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Біологія -> Безкоштовно дипломна робота скачати: Декоративні рослини,що використовуються в озелененні оздоровчо-туристичного комплексу “Гута”.

Декоративні рослини,що використовуються в озелененні оздоровчо-туристичного комплексу “Гута”. / сторінка 9

Назва:
Декоративні рослини,що використовуються в озелененні оздоровчо-туристичного комплексу “Гута”.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,16 KB
Завантажень:
520
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
У роки масового плодоношення бука, коли дуже зростає кількість лісових полівок та жовтогорлих мишей, ворони поїдають цих гризунів. Отже, на Передкарпатті треба врахувати корисність цього масового виду птахів.
 
РОЗДІЛ ІV НАРОДНО-ГОСПОДАРСЬКЕ ЗНАЧЕННЯ ДЕКОРАТИВНИХ РОСЛИН
Вирощуючи різні квіти вдома чи в садку, милуючись їхньою красою, ми рідко думаємо про те, що плекаємо скарбнички із надзвичайними, чарівними властивостями.А саме так і є, бо квіткові рослини зберігають наше здоров’я, молодість і красу, поліпшують апетит, надають їжі пікантності та аромату.А ще дарують естетичну насолоду, відволікаючи від турбот і стресів, вселяють бадьорість, оптимізм, просто поліпшують наш настрійє
Така універсальність властивостей притаманна багатьом видам рослин, культивованих за кімнатних умов, особливо ж представникам тропічної та субтропічної флори.Майже кожна рослина - то в’язанка сюрпризів, букет розгаданих і ще не розгаданих, таємничих, не відомих поки що людям властивостей.
Важко, практично неможливо поділити різні види рослин відповідно до закодованих у них властивостей та за їх дією на людський організм. Отож поділ їх на різні групи доволі умовний.Наприклад, багато лікарських рослин – декоративні та прямосмакові.Чимало овочевих мають гарні квітки та плоди, придатні для використання як спеції, що водночас здатні лікувати.Такими знаємо немало тропічних і субтропічних представниць царства Флори, що культивуються в нас за кліматичних умов. Десятки наших місцевих квіткових рослин поєднують у собі харчові, лікувальні та дієтичні властивості з чудовими декоративними якостями.
З великою кількістю рослин мають справу й косметологи. Вони використовують біологічно активні речовини з рослин для лосьйонів, кремів, а також при накладанні всіляких масок і примочок. Рослини – вірні і давні помічники парфюмерів, бо беруть участь у створенні духів та одеколонів, мила і шампуні, паст та мийних речовин, всіляких оздоровчих засобів.
Звичайно, так само годі собі уявити кондитерську справу без використання рослинних продуктів, якими ароматизують тісто й цукерки, прикрашають торти, надаючи виробам найрізноманітніших присмаків.
Людство пережило не одне захоплення різними засобами оздоровлення та омолодження. У всіх отих “панацеях” обов’язково брали участь певні рослини. З них виготовляли настої, мазі, порошки, аерозолі, гелі, розтирання тощо.На основі долсвідного вивчення зелених дивоглядів виникла народна, а потім і наукова медицина.
Життя сучасної людини стало занадто напруженим. Нервові стреси, фізичні та розумові перевантаження стали буденним явищем. Перенапруга й перевтома виникають скрізь – на роботі, вдома, на вулицях. Наше невміння відпочивати та правильно працювати призводить до спроб підбадьорити нервову систему. З цією метою ми використовуємо не тільки чай та каву, але й інші стимулятори. Нерідко то бувають всілякі лікувальні засоби, частіше алкоголь та нікотин. Це небезпечний шлях, що дає тільки уявний ефект, а насправді зумовлює не лише перевтому, а й різні захворювання.
Споглядання рослин та їхнього квітування, їхньої неповторної, досконалої та витонченої краси усуває стресовий стан, нервове перенапруження, заспокоює й пом’якшує душу. А випромінювані квітками й зеленим листям пахощі, легкі іони, що виділяються ними, - фітонциди, не лише приємні для людини. Вони оздоровлюють організм, вливають у нього бадьорість, енергію, підвищують м’язовий тонус, поліпшують настрій. Учені довели, що рослини, впливаючи на органи почуття людини, подовжують період високої творчої активності, зберігають і підтримують організм в оптимальному стані.
Квіти дарують нам не тільки красу, яскравість барв, духмяні пахощі, а й саму радість життя. Адже всі знають, що гарний настрій – запорука здоров’я. Найкращі ліки – спокій, радісна усмішка, чисте повітря, яскрава зелень і веселковий розмай квітів по ній.
Люди здавна переймалися красою шкіри, обличчя й тіла, тобто займалися косметикою – мистецтвом поліпшення своєї зовнішності.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Дипломна робота на тему: Декоративні рослини,що використовуються в озелененні оздоровчо-туристичного комплексу “Гута”.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок