Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Хімія -> Вивчення і аналіз літературних джерел Для створення навчально-методичного посібника-збірника Прикладів і завдань з фізичної хімії (кінетика, каталіз та електрохімічні процеси)

Вивчення і аналіз літературних джерел Для створення навчально-методичного посібника-збірника Прикладів і завдань з фізичної хімії (кінетика, каталіз та електрохімічні процеси)

Назва:
Вивчення і аналіз літературних джерел Для створення навчально-методичного посібника-збірника Прикладів і завдань з фізичної хімії (кінетика, каталіз та електрохімічні процеси)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,31 KB
Завантажень:
136
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Вивчення і аналіз літературних джерел Для створення навчально-методичного посібника-збірника Прикладів і завдань з фізичної хімії (кінетика, каталіз та електрохімічні процеси)


Анотація
Дипломна робота представлена як збірник завдань і прикладів. У цьому збірнику містяться різні типи завдань в доступній формі для будь-якого студента.
Важливою особливістю кожного розділу є те, що крім завдань містяться ще теоретичні основи, в яких висвітлені закони, формули, визначення та приклади розв’язку типових завдань.


Сторінок –
Літератури –
Ключові слова: кінетика, константа швидкості реакції, порядок реакції, каталіз, електропровідність, число переносу, електрорушійна сила (ЕРС).
Англ. мова


Умовні позначення
G - енергія Гіббса
R - загальний опір
r - питомий опір
- електропровідність
Ch - концентрація розчину електроліту
F - число Фарадея (F = 96500Кл)
K - константа дисоціації
б – ступінь дисоціації
C - концентрація реагуючих речовин в момент часу ????????????
k - коефіцієнт пропорційності (константа швидкості реакції)
t Ѕ - період піврозпаду
ко - константа швидкості ?????????? реакції
кo- константа швидкості в середовищі де D = 8
R - універсальна газова стала (8,314 Дж/град)
ЕРС - електрорушійна сила (Е)


Вступ
Даний збірник є посібником з фізичної хімії для хімічних спеціальностей вищих учбових закладів. Матеріал збірника відповідає програмі з фізичної хімії і допомагає студенту засвоїти окремі розділи курсу, зокрема «Електрохімія» і «Хімічна кінетика».
Матеріал даного посібника розділений на шість параграфів. Кожному параграфу передує введення, де коротко викладені деякі теоретичні питання, наводяться необхідні формули і додаються методичні вказівки щодо розв'язання задач. Потім пропонується для розв'язування ряд задач, аналогічних до розібраних прикладів. Шостий параграф, «Комбіновані задачі» охоплює теми усіх п’яти параграфів. В задачах цього параграфу показаний взаємозв’язок між розділами фізичної хімії, а також між окремими закономірностями. При розв’язуванні цих задач студент знайомиться з усіма основними закономірностями розділів «Електрохімія» та «Хімічна кінетика».
Частина задач і прикладів, взятих з різних джерел, перероблена, а значна частина цілком оригінальна. Розмірності фізичних величин в збірнику вказані, головним чином, з врахуванням міжнародної системи одиниць (СІ). В ряді випадків використовуються деякі несистемні одиниці, що знайшли застосування в хімії (грам-еквівалент, літр та інші). В кінці збірника поміщені відповіді до· задач і таблиці величин, необхідні для розв’язування задач.
ІІІ Електрохімія
3. 1. Електропровідність. Закон розведення Оствальда. Числа переносу.
Теоретичні відомості
Питомою електропровідністю ч називається електропровідність об’єму речовини між двома електродами, площею 1 м2 плоскопаралельно розміщені на відстані 1 м один від одного.
ч = 1/р (1)
р – питомий опір
Одиниці вимірювання Ом-1 м-1 або См/м (Ом-1 см-1 або См/см). З курсу фізики відомо, що
R = с 1/s
звідси: с = R s/1
Тому: ч = 1 /SR (2)
R - загальний опір (Ом), 1 - довжина провідника або відстань між електродами, м (см), S - поперечний переріз провідника або площа електрода, м2, (см2).
Для кожної посудини 1/S = К є сталою і називається сталою посудини (комірки).
З формули (2) К = 1/S = ч R (3)
Для визначення електропровідності електролітів з допомогою містка Кольрауша вимірюють опір розчину, налитого в спеціальну посудину. При цьому здійснюють відлік на реохорді містка, що відповідає опору посудини - а см (решта частина реохорди буде в см). Якщо відомий опір позначити Rв, довжину реохорди L см, а вимірюваний опір - R
R=Rвa/b (4)
R=Rвa/L-a (5)
Еквівалентна електропровідність (л) - це електропровідність об'єму розчину, який мість 1 г екв між двома плоскопаралельними електродами, які розміщені на відстані 1 м один від одного,
л = ч 1000/Сн (6)
ч - питома електропровідність, Ом-1 см-1 .
СH - концентрація розчину електроліта г екв/л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Дипломна робота на тему: Вивчення і аналіз літературних джерел Для створення навчально-методичного посібника-збірника Прикладів і завдань з фізичної хімії (кінетика, каталіз та електрохімічні процеси)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок