Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Створення та макетування плакатів "Топології комп’ютерних мереж"

Створення та макетування плакатів "Топології комп’ютерних мереж"

Назва:
Створення та макетування плакатів "Топології комп’ютерних мереж"
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
13,20 KB
Завантажень:
83
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
ДИПЛОМНА РОБОТА
Тема: Створення та макетування плакатів "Топології комп’ютерних мереж"


ЗМІСТ |
ст.
Вступ........................................................................................................................ | 4
1 Постановка задачі................................................................................................. | 5
2 Вихідні матеріали.................................................................................................. | 6
2.1 Задання розміру аркуша.............................................................................. | 6
2.2 Робота з текстом.......................................................................................... | 7
2.3 Рисування графічних об’єктів..................................................................... | 7
2.4 Заливка створених об’єктів.......................................................................... | 8
2.5 Використання кліпартів.............................................................................. | 9
3 Інструкція користувача....................................................................................... | 11
4 Охорона праці........................................................................................................ | 12
Висновки................................................................................................................. | 23
Перелік посилань на джерела............................................................................... | 24
Додатки


ВСТУП
З розвитком комп’ютерної техніки стала можливою обробка потоків інформації, що постійно збільшуються та стають дедалі складними. Для обміну інформацією між комп’ютерами винайшли способи іх з’єднання, використовуючи різні фізичні середовища для передачі данних.
Система, яка поєднує в собі апаратне та програмне забезпечення, а також засоби з’єднання комп’ютерів називається комп’ютерною мережею, яка характеризується багатьма параметрами. Основними з них є топологія та архітектура. Крім того, мережі характеризуються додатковими параметрами, такими як ступень швидкодії, надійності, захищеності та іншими.
На сьогоднішній день у світі існує більш 130 мільйонів комп'ютерів і більш 80 % із них об'єднані в різноманітні інформаційно-обчислювальні мережі від малих локальних мереж в офісах до глобальних мереж типу Internet. Всесвітня тенденція до об'єднання комп'ютерів у мережі обумовлена поруч важливих причин, таких як прискорення передачі інформаційних повідомлень, можливість швидкого обміну інформацією між користувачами, одержання і передача повідомлень ( факсів, e-mail листів і іншого ) не відходячи від робочого місця, можливість миттєвого одержання будь-якої інформації з будь-якої точки земної кулі, а так само обмін інформацією між комп'ютерами різних фірм виробників працюючих під різним програмним забезпеченням.
Такі величезні потенційні можливості які несе в собі обчислювальна мережа і той новий потенційний підйом, який при цьому відчуває інформаційний комплекс, а так само значне прискорення виробничого процесу, не дають нам право не приймати це до розробки і не застосовувати їх на практиці.
В даній дипломній роботі пропонується розробити ряд плакатів, які дали б можливість учню наочно зрозуміти деякі аспекти побудови та роботи як мережі вцілому так і окремих її компонентів [1].


1 ПОСТАНОВКА ЗАДАЧІ
Основним завданням даної дипломної роботи являється розробка та макетування плакатів, які висвітлюють певні аспекти побудови та роботи мережі та її компонентів. Зокрема це:
топології комп’ютерних мереж;
використання концентраторів;
типи кабелів;
способи підключення до Internet;
класифікація комп’терних мереж.
Створені плакати необхідно змаштабувати в форматі А1 та вивести на друк.


2 ВИХІДНІ МАТЕРІАЛИ
Перш ніж приступити до створення плакатів, необхідно визначити, яка інформація повинна бути на них розміщенна.
Отже, топології мереж бувають наступними: зірка, шинна, кільцева, ієрархічна.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Дипломна робота на тему: Створення та макетування плакатів "Топології комп’ютерних мереж"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок