Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Проектування та розробка бази даних “Агентство нерухомості”

Проектування та розробка бази даних “Агентство нерухомості”

Назва:
Проектування та розробка бази даних “Агентство нерухомості”
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
10,71 KB
Завантажень:
327
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
ДИПЛОМНА РОБОТА
Тема : Проектування та розробка бази даних “Агентство нерухомості”


Зміст
стор.


ВСТУП
В теперішньому світі перед людством все дедалі гостріше постає питання, так званого, «дефіциту вільного часу», а потреба в швидкому отриманні необхідної інформації стає дедалі актуальнішим і невід’ємним моментом життя сучасної людини.
Головним інструментом автоматизації є комп’ютери разом з відповідними алгоритмічними і програмними забезпеченнями. Подібно тому як винайдення двигунів і роботів відкрило еру комплексної автоматизації праці, поява комп’ютерів і засобів штучного інтелекту зробило те ж саме у відношенні розумової діяльності людини. Тому сучасний етап науково-технічного прогресу часто називають комп’ютерною революцією.[1]
Для вирішення проблем обробки інформації використовуються сучасні комп`ютери з відповідним програмним забезпеченням, системами управління базами даних (СУБД). В даний час розроблено близько двадцяти СУБД. Вони надають користувачу зручні засоби інтерактивної взаємодії з базами даних та мають розвинуту мову програмування.
Лідируюче місце серед СУБД на сьогоднішній день займає Microsoft Access. Саме завдяки СУБД Access звичайні користувачі отримали зручний засіб для створення та експлуатації досить серйозних баз даних без необхідності будь-якого програмування. Але в цей же час робота з Access не виключає можливість програмування. При бажані систему можна розвивати та налаштовувати власними силами. СУБД Access розроблена для експлуатації у комп’ютерних мережах у середовищі Windows. Одна з основних переваг СУБД Ассеss полягає у тому, що вона має прості та зручні засоби обробки кількох таблиць у одній базі даних.
У світі існує безліч СУБД. Незважаючи на те, що вони можуть по-різному працювати з різними об'єктами і надають користувачу різні функції й засоби, більшість СУБД спираються на єдиний устояний комплекс основних понять. Це дає нам можливість розглянути одну систему й узагальнити її поняття, прийоми й методи на весь клас СУБД.
Системи управління базами даних Access є набором програмних засобів, необхідних для створення, використання і підтримки баз даних. Дана СУБД поєднує відомості з різних джерел в одній реляційній базі даних. Створювані форми, запити і звіти дозволять нам швидко й ефективно обновити дані, отримати відповіді на питання, здійснити пошук потрібних даних, аналізувати дані та друкувати звіти.
Розділ 1 Постановка задачі
Основна ціль дипломної роботи – розробити базу даних «Агентство нерухомостi». Для її досягнення потрібно виконати наступні завдання:
визначити основну суть СУБД Access;
проаналізувати основні етапи проектування бази даних;
розробити ефективну інструкцію користувача для створеної БД;
виокремити основні рекомендації щодо охорони праці при роботі з ПК.
При розробці бази даних я вибрав базу даних Microsoft Access.
Система управління базами даних Microsoft Access входить до складу пакета Microsoft Office. Вона дозволяє розв’язувати широке коло завдань користувачів без програмування і доступна для широкого кола непрофесійних користувачів персональних комп’ютерів.
Система управління базами даних (СУБД) Access розроблена для експлуатації у комп’ютерних мережах у середовищі Windows.
Одна з основних переваг СУБД Ассеss полягає у тому, що вона має прості та зручні засоби обробки кількох таблиць у одній базі даних. Таблиця є основним об’єктом бази даних. У одній базі даних зберігається кілька таблиць та засоби зв’язування таблиць.
Розділ 2 ВИХІДНІ МАТЕРІАЛИ
В базі даних Access існують такі об`єкти бази даних:
а) таблиця - об’єкт, який Ви визначаєте і використовуєте для зберігання даних, тобто це поіменоване реляційне відношення, яке зберігає дані про певну сутність предметної області. Таблиця – основа будь-якої бази даних;
б) запити – це спеціальні структури, призначені для обробки даних, з допомогою яких дані упорядковуються, фільтруються, відбираються, змінюються та об`єднюються;
в) форми – це об’єкти, з допомогою яких в базу можна вводити нові дані чи переглядати вже існуючі;
г) звіти — це такий елемент бази даних, який використовується для того, щоб вибрати данi з однiєї або кiлькох таблиць, здiйснити з ними обчислення, пiдбити підсумки i вивести їх на екран або на принтер;
д) макроси – це структура, що складається з однієї або декількох макрокоманд, які виконуються або послідовно, або в порядку, заданому певними умовами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Дипломна робота на тему: Проектування та розробка бази даних “Агентство нерухомості”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок