Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Розробка системи автоматичної розсилки інформації для компанії Intway World Information

Розробка системи автоматичної розсилки інформації для компанії Intway World Information

Назва:
Розробка системи автоматичної розсилки інформації для компанії Intway World Information
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
16,61 KB
Завантажень:
420
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДИПЛОМНИЙ ПРОЕКТ
Тема ________Розробка системи автоматичної розсилки інформації__для компанії Intway World Information


Зміст
Вступ
1 Постановка задачі і обгрунтування необхідності
застосування системи автоматичної розробки інформації.........................9
1


Вступ
На сучасних виникає велика кількість задач пов’язаних з контролюванням параметрів технологічного процесу, збереження та обробка інформації первинних перетворювачів. Для реалізації цих заЕОМань використовуються багато різних видів систем.
Якщо проаналізувати інформацію про номенклатуру сенсорів, то можна зауважити, що сенсори для температурних вимірювань посідають одне з чільних місць. За останні десятиріччя значно розвинулася загальна теорія і техніка температурних вимірювань, аналізу джерел методичних похибок. Однак незважаючи на різноманітність приладів для вимірювання температури (наприклад, у промисловості використовують близько 300 різних типів сенсорів, створених на базі термопар та терморезисторів) і нагромаджений значний досвід їх експлуатації, нові умови застосування і підвищення вимог до метрологічних характеристик спонукають переглянути принципи побудови термометрів.
Це пов’язано з ускладненням умов експлуатації нової техніки, потребою більш жорсткого температурного контролю технологічних процесів, підвищення вимог щодо безпеки та ін. Тому велику увагу привертають шляхи розвитку термометрії на принципово нових засадах.
Ультразвукові сенсори посідають важливе місце серед засобів вимірювання та неруйнівного контролю і їхнє значення буде зростати заЕОМяки ЕОМосконаленню наявних та розробці нових методів.


1 Постановка задачі і обгрунтування необхідності
застосування системи автоматичної розробки інформації
Intway World Corporation — швидко зростаюча корпорація, що активно розвивається. Засновники - юридичні особи й власники компаній, які мають більш ніж 10-річний досвід успішного ведення бізнесу по усьому світові, пов'язаного з високими технологіями, інвестиціями та інтернетом.
Серед партнерів Intway World Corporation найкрупніші провайдери, фінансові інститути, брокери на провідних світових фондових біржах.


6 Аналіз показників економічної ефективності впровадження розробленого програмного забезпечення
6.1 Економічна доцільність розробки програмного забезпечення та його впровадження
Всі програмні продукти, які розробляються на даний час, необхідно обґрунтувати з точки зору економічної доцільності. Дане обґрунтування необхідне для того, щоб вчасно припинити (при втраті актуальності або надмірних витратах) розробку або здійснити необхідні інвестування в проект для забезпечення необхідними програмними або апаратними засобами розробників з метою одержання очікуваних результатів. Економічний ефект розробленого продукту визначається на основі економічних показників, які дають можливість прогнозувати результат від впровадження даної програми.
Існує багато методів визначення економічних показників доцільності впровадження та використання математичного та програмного забезпечення будь якої діагностичної системи. Враховуючи інтенсивний розвиток комп'ютерної техніки, на сьогодні такий аналіз є невід’ємною частиною попереднього аналізу аналогічних робіт, оскільки саме результат автоматизації виробничих процесів дає суттєве покращення в технології виробництва чи діагностування об’єктів, а кошти, що затрачаються на дану роботу, повинні бути еквівалентними тому ефекту, який принесе конкретне нововведення.
В даній роботі проводиться розрахунок економічних показників та аналіз всієї роботи по розробці алгоритмічного і програмного забезпечення системи автоматичної розсилки інформації для компанії Intway World Corporation. Розробка вплине позитивно на подальше розширення компації, оскільки потреба в ІТ-технологіях і Інтернеті зростає з кожним днем, і компанії для того щоб отримувати прибутки, необіхно захоплювати ринок.. Таким чином, зі зростанням кількості партнерів (люди, які заробляють в одній чи декількох галузях) зростає кількість пропонованих сервісів і якість навчання, таким чином залишаючи конкурентів поза зоною досяжності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Дипломна робота на тему: Розробка системи автоматичної розсилки інформації для компанії Intway World Information

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок