Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Структурна та блок-схема для навчально-методичного комплексу з дисципліни “Комп’ютерні мережі” для спеціальності “Комп’ютерні системи та мережі”.

Структурна та блок-схема для навчально-методичного комплексу з дисципліни “Комп’ютерні мережі” для спеціальності “Комп’ютерні системи та мережі”.

Назва:
Структурна та блок-схема для навчально-методичного комплексу з дисципліни “Комп’ютерні мережі” для спеціальності “Комп’ютерні системи та мережі”.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
51,53 KB
Завантажень:
123
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 
Анотація
В дипломному проекті розроблено структурну та блок-схему для навчально-методичного комплексу з дисципліни “Комп’ютерні мережі” для спеціальності “Комп’ютерні системи та мережі”.
Аналізується стан охорони праці в навчальних закладах, а також в приміщенні, де знаходяться відеомонітори.
Проведено економічне обґрунтування розробки програмного забезпечення, а також проведений розрахунок економічного ефекту дає змогу проаналізувати доцільність впровадження створеної системи.
Summary
Іn a diploma project the structure and block-sheme is developed for a educationally-methodical complex from the discipline "Computer networks" for speciality the "Computer systems and networks".
Consisting of labour protection of educational establishments is analysed, and also in the apartment, where videomonitors are located.
The economic is conducted obgrountouvannya software developments, and also the conducted calculation of economic effect enables to analyse expedience of introduction of the created system.
Зміст
Вступ………………………………………………………………… .6
Електронний підручник, як необхідна складова навчального процесу згідно вимог Болонської конвенції………………………………….9
Структура начально-методичного комплексу………..………… 21
2.1.Загальна структура…………………………………… ….
2.2.Головне меню……………………………………………….
2.3 Теоретичні основи..................................................................
2.4.Методичні розробки...............................................................
2.5.Демонстраційний матеріал.....................................................
2.6.Захист і безпека мреж……………………………………….
2.7. Довідник…………………………………………………….
3. Економічна частина………………………………………..58
3.1. Економічна задача……………………………………….
3.2. Розрахунок витрат на розробку програми…………….
3.3.Розрахунок витрат на експлуатацію…………….
3.4. Економічний ефект………………………………..
4. Охорона праці……………………………………………..66
4.1. Вимоги до виробничих приміщень.....................................
4.2. Основні шкідливі фактори, що впливають на оператора ПК
4.3. Заходи, що усувають шкідливий вплив на операторів ПК.…….
4.4. Виробничий мікроклімат …………………………………
4.5 Пожежна безпека................................................…..
Висновки……………………………………………………………..97
Перелік посилань на джерела…………………………………………


Вступ
Кожне з трьох минулих сторіч ознаменувалося переважанням своєї пануючої технології. XVIII сторіччя було століттям індустріальної революції і механізації. В XIX столітті наступила епоха парових двигунів. Протягом XX століття головною технологією стала збір, обробка і розповсюдження інформації. Серед інших розробок слід зазначити створення глобальних телефонних мереж, винахід радіо і телебачення, народження і небувале зростання комп'ютерної індустрії, запуск супутників зв'язку.
Завдяки високій швидкості технологічного прогресу ці області дуже швидко проникають одна в одну. При цьому відмінності між збором, транспортуванням, зберіганням і обробкою інформації продовжують швидко зникати. Організації з сотнями офісів, розкиданих по всьому світу, повинні мати можливість одержувати інформацію про поточний стан свого найвіддаленішого офісу миттєво, натисненням кнопки. У міру зростання нашого уміння збирати, обробляти і поширювати інформацію потреби в засобах ще складнішої обробки інформації ростуть все швидше.
Хоча комп'ютерна індустрія ще досить молода в порівнянні з іншими виробництвами (наприклад, автомобільною або авіаційною промисловістю), прогрес у сфері виробництва комп'ютерів був вельми вражаючим. В перші два десятиріччя свого існування комп'ютерні системи були сильно централізованими і розташовувалися, як правило, в межах одного приміщення. Часто ця кімната оборудувалась скляними стінами, крізь які відвідувачі могли помилуватися на велике електронне чудо. Компанія середнього розміру або університет могли дозволити собі один — два комп'ютери, тоді як у великих організаціях їх число могло досягати декількох десятків.
Сама думка про те, що через які-небудь 20 років такі ж могутні комп'ютери матимуть розміри поштової марки і проводитимуться мільйонами, тоді здавалася чистою фантастикою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 Дипломна робота на тему: Структурна та блок-схема для навчально-методичного комплексу з дисципліни “Комп’ютерні мережі” для спеціальності “Комп’ютерні системи та мережі”.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок