Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Розвиток та удосконалення концепцій публікації в мережі Інтернет.

Розвиток та удосконалення концепцій публікації в мережі Інтернет.

Назва:
Розвиток та удосконалення концепцій публікації в мережі Інтернет.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
52,74 KB
Завантажень:
209
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 
ЗМІСТ
стор.
ВСТУП
РОЗДІЛ 1 РОЛЬ ГЛОБАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ У СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ
1.1 Поняття Інтернет та коротка характеристика
його послуг
1.2 Виникнення, становлення та розвиток
мережі Інтернет
1.3 Рівень використання Інтернет
у світі
1.4 Всесвітня мережа Інтернет
в Україні
РОЗДІЛ 2 АНАЛІЗ ІНТЕРНЕТ-ПУБЛІКАЦІЙ (МОНОГРАФІЙ) НА ПРИКЛАДІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ АПВ
2.1 Публікації в глобальній мережі. Монографії
2.2 Історія інституту агропромислового виробництва
2.3 Інформаційні джерела та ресурси ІФІАПВ
2.4 Процес створення веб-сайту для ІФІАПВ УААН
2.5 Захист та контроль публікацій
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
ДОДАТКИ


ВСТУП
Процеси інформатизації набувають сьогодні виключно важливого значення. Інформація як стратегічний продукт стає і предметом конкуренції, і засобом захисту та впровадження в життя базових національних інтересів. Здатність суспільства та його інституцій збирати, обробляти, аналізувати, систематизувати та накопичувати інформацію стала ключовою передумовою соціального та технологічного прогресу, фактором національної безпеки, основою успішної зовнішньої політики. Висока мінливість інформаційного середовища, викликана прогресом інформаційних технологій, змушує державу швидко адаптуватися до нових умов. Інакше їй загрожує інформаційне домінування більш розвиненої держави (групи держав), постійне перебування у чиїйсь інформаційній тіні.
Інформаційні і телекомунікаційні технології, що містять у своїй основі глобальні телекомунікаційні мережі й інтелектуальні комп’ютерні системи, відкриють цілком нові можливості. Об’єднання таких систем і мереж уже сьогодні складає основу нової інфраструктури планети – інфосфери. Серед творців інфосфери вже панує інший спосіб мислення, нова етика і нова культура розуміння. Комп’ютер, інформаційна техніка і технологія виступають не просто як підсилювачі інтелекту – вони відкривають нові виміри свідомості. А жива комунікація, невід’ємна від інформаційних технологій, зв’язує ці виміри в єдине ціле, створюючи упорядковану систему нових знань.
Становлення інформаційного суспільства спричинить по собі радикальні зміни в сфері виробництва і ділової активності людей, а також і у всій соціальній сфері. Майбутнім поколінням доведеться вирішувати проблему адаптації до життя в цьому суспільстві, де вирішальну роль буде грати не речовина й енергія, а інформація і наукові знання – чинники, що стануть визначати як загальний стратегічний потенціал суспільства, так і перспективи його подальшого розвитку…
Швидкий та стрімкий розвиток інформаційної сфери спричинив зростання інформаційних потреб. У повсякденній трудовій діяльності ми прагнемо отримати різні найновіші та найточніші дані та факти якомога швидше для того, щоб випередити конкурентів, удосконалити виробництво, знайти відповіді на питання та просто, щоб задовольнити свою цікавість. Слід зазначити, що такі установи як бібліотеки не можуть в повній мірі задовольнити запити своїх користувачів тому, що дані приходять туди із запізненням. Та й щоб знайте те, що потрібно необхідно витратити досить багато часу. Можна сказати, що за таких умов саме Інтернет став тим альтернативним рішенням проблем, які виникли.
Глобальна мережа являє собою надзвичайно привабливий засіб комунікації, що може пояснити його безпрецедентний розвиток. Новітні засоби зв'язку дозволили об'єднати розрізнені комунікаційні системи у глобальну мережу. Завдяки цьому людина отримала можливість обмінюватися інформацією в межах всієї планети, не залежно від кордонів і відстаней.
Інтернет ще кілька років тому сприймався переважно як засіб комунікації та велика бібліотека, "де все є". Але на межі століть дедалі більше людей розглядають мережу саме як інструмент для великого бізнесу. Звісно, адже опублікувавши дані про свою компанію ринок збуту значно розширюється. Створення відомостей про свою компанію у вигляді її сайту – це шлях до успішного ведення справ.
Всю опубліковану в Інтернеті інформацію можна поділити на такі види: статистична інформація, адміністративна, масова, правова, довідково-енциклопедична та соціологічна.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 Дипломна робота на тему: Розвиток та удосконалення концепцій публікації в мережі Інтернет.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок