Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Розробка класів С ++ для роботи з матрицями

Загрузка...

Розробка класів С ++ для роботи з матрицями

Назва:
Розробка класів С ++ для роботи з матрицями
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
30,34 KB
Завантажень:
438
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Розробка класів С ++ для роботи з матрицями


ЗМІСТ
ВСТУП…………………………………………………………………………
1. Оглядова частина
1.1 Основи мови С++………………………………………………………….
1.2 Опис матриць, основні поняття пов’язані з матрицями………………..
1.3 Дії над матрицями…………………………………………………………
1.4 Обчислення визначника методом Гауса…………………………………
2. ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА
2.1 Постановка завдання……………………………………………………..
2.2 Опис алгоритму та ієрархії класів………………………………………
2.3 Розробка програми……………………………………………………….
2.4 Налагодження, тестування та демонстрація роботи програми………...
ВИСНОВКИ………………………………………………………………….
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ…………………………………
ДОДАТОК А
ДОДАТОК Б
ДОДАТОК В
ДОДАТОК Г


ВСТУП
Кілька десятків років назад програмісти реалізували свої проекти шляхом безпосереднього написання коду. Із збільшенням обсягу і складності проектів ставало зрозумілим, що такий підхід є не зовсім доцільним. Проблема полягала у непропорційному збільшенні складності процесу створення самих програм. Через свою складність програми нерідко містять в собі помилки. Помилки в програмному забезпеченні потенційно можуть бути причиною матеріальної шкоди, а іноді і загрожувати життю людей (наприклад, авіадиспетчерська служба). В результаті боротьби з проблемою складності програмного коду були вироблені три нові концепції програмування:
об’єктивно-орієнтоване програмування (ООП);
уніфікована мова моделювання (UML);
спеціалізовані засоби розробки програмного забезпечення.
ООП пропонує новий потужний спосіб вирішування проблеми складності програм. Замість того, щоб розглядати програму як набір послідовного виконання інструкцій, в ООП програма представляється у вигляді сукупності об’єктів, які володіють подібними властивостями і набором дій, які може з ними проводити.
Уніфікована мова програмування (UML) – це графічна мова, яка містить в собі множину різних діаграм, які допомагають спеціалістам по системному аналізу створювати алгоритми, а професіоналам – розібратися в принципах роботи програми. UML є потужним інструментом, який дозволяє зробити процес програмування більш простішим та ефективнішим.
Взагалі, об’єктно-орієнтоване програмування містить декілька концепцій, які є відмінними від традиційних мов як Pascal, Basic і С. До цих концепцій відносяться класи, наслідування і полі морфози, які складають основу об’єктно-орієнтованого програмування.
Серед всіх об’єктно-орієнтованих мов С++ є найбільш поширеним. Мова Java, наприклад, представляє собою останню розробку в області об’єктно-орієнтованих мов і позбавлена таких можливостей, як вказівники, шаблони і множини наслідування. Але, так як синтаксис Java дуже подібний на С++ і це стало причиною успішного використання Java при розробці Web-сторінок.
До останнього часу мова С++ розвивалась поза рамками стандартизації. Це означало, що кожний виробник компіляторів по-своєму реалізував окремі деталі мови. Тим не менше організація ANSI/ISO розробила стандартний С++. Стандартний (Американський національний інститут стандартизації) С++ містить в собі багато додаткових можливостей, наприклад стандартну бібліотеку шаблонів (STL).
Найбільш популярним середовищем розробки для С++ є програмний продукт, розроблений спільно з компаніями Microsoft і Borland і призначений для роботи під керуванням операційних систем Microsoft Windows.
Отже, ООП є способом організації програми. Основна увага приділяється організації програми, а не питанням написання коду. Головним компонентом об’єктно-орієнтованої програми є об’єкт, який містить дані і функції для їх обробки. Клас являється формою, або зразком для множини подібних між собою об’єктів.
Механізм наслідування дозволяє створювати нові класи на основі існуючих класів, не змінюючи їх при цьому. Породжений клас наслідує всі дані і методи батьківського класу, але має також і свої власні відмінності. Наслідування робить можливим повторення використання коду, тобто підключення раніше створеного класу в будь-які інші програми.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Дипломна робота на тему: Розробка класів С ++ для роботи з матрицями

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок