Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Програма Adobe Photoshop(АР)

Програма Adobe Photoshop(АР)

Назва:
Програма Adobe Photoshop(АР)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,76 KB
Завантажень:
578
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Вступ


1.1 Загальні відомості про графічний редактор
Adobe Photoshop
Програма Adobe Photoshop(АР) один з численних пакетів для обробки, зміни, збереження графічних об'єктів.
(АР) дозволяє працювати з палітрою, калібрувати, сканувати, імпортувати і експортувати, виділяти області, контури
рисовать/редактировать,выбирать кольори, шари, канали і маски
фільтри, розмір зображення і його разрешение,цветокоррекция
перетворити зображення, цветоделение, друк зображення.   
Малюнок Запуск програми Photoshop.
Вид програми (АР) можна побачити на малюнку 1.
У програмі запропоновані користувачу наступні палітри:   
Палітра «Шари»   
Палітра «Канали»   
Палітра «Контури»   
Палітра «Кисті»   
Палітра «Параметри»
  Палітра «Синтез»  
Палітра «Каталог»  
Палітра «Дизайн»  
Палітра «Інфо...»


Малювання в Adobe Photoshop.


Інструменти Brush, Pencil й Eraser можна віднести до однієї групи, тому що всі вони виконують ту саму основну операцію: наносять кольори на наявне зображення. Перші два інструменти малюють кольорами переднього плану, тоді як Eraser у деяких випадках наносить фонові кольори, а в інших - стирає малюнок, використовуючи настроювання інших інструментів малювання. Тому в деяких ситуаціях простіше представляти ластик не що як стирає інструмент, а як кисть із досить незвичайним поводженням.
2.2.1. Інструмент Brush(кісточка).
Інструмент Brush: Із двох основних інструментів малювання інструмент Brush (клавіша В) більше зручний і простий у керуванні. У палітрі Brushes є прапорець Wet Edges (Мокрі краї), Він призначений для емуляції ефекту малювання аквареллю, коли на краях мазків утворяться маленькі лужицы фарби. На відміну від реальної кисті, при використанні її віртуального аналога цей ефект є керованим і може бути корисний.
Форма значка покажчика інструментів малювання визначається вибором одного із трьох перемикачів у лівому нижньому куті діалогового вікна викликуваного командою Edit > Preferences > Display & Cursors (Редагування > Настроювання > Відображення й покажчики).
Про Standard (Стандартний). Даний перемикач показує значок, що повторює малюнок кнопки інструмента. Працюючи зі стандартним покажчиком, майте на увазі, що кожен значок має свій власний центральний піксель (той піксел покажчика, що відіграє роль центра інструмента).
Про Precise (Точний). Цей перемикач задає покажчик у формі перекрестия із крапкою в центрі. Крапка визначає центральний піксель. За допомогою такого покажчика можна малювати дуже точно, але, на жаль, він погано помітний на зображенні. Незалежно від того, який перемикач обраний у вікні установок, будь-який покажчик можна перевести в точний режим натисканням клавіші Caps Lock.
Про Brush Size (Розмір кисті). У цьому режимі Photoshop відображає точний контур кисті, що підвищує точність роботи з інструментом при малюванні.
Тепер стала можливої імітація традиційних технік живопису, у тому числі малювання вугіллям і пастеллю, застосування «сухий» й «мокрої» кистей, створення за допомогою кисті спецефектів, наприклад трави або листів, що раніше було винятковою прерогативою спеціальних програм малювання типу Corel Painter й Fauve Matisse.
Власне меню палітри Brushes надає практично той же набір команд, що й список Brush панелі параметрів, за винятком трьох додаткових команд. Призначення команди Expended View (Розширений вид) уже було розглянуто вище. Команда Clear Brush Controls (Скидання настроювань параметрів кисті) обнуляє значення всіх параметрів, наведених на вкладках, розташованих під вкладкою Brush Preset (Зразки кистей). Вибір команди Copy Texture to Other Tools (Копіювати текстуру для інших інструментів) приводить до автоматичної установки обраного зразка текстури як форма штриха для всіх інструментів, що малюють, для яких доступний режим текстури.
2.2.2. Інструмент Pencil (олівець).
Інструмент Pencil (клавіша В) на відміну від інструмента Brush дозволяє малювати тільки лінії з різкими краями.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Дипломна робота на тему: Програма Adobe Photoshop(АР)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок