Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Культура -> «Ангели»

«Ангели»

Назва:
«Ангели»
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,10 KB
Завантажень:
370
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
«Ангели»
Пояснювальна записка до дипломної роботи


ЗМІСТ
Вступ
РОЗДІЛ І. Передпроектний аналіз
Розділ ІІ. Художньо-образне рішення колекції
2.1 Джерело творчості.
2.2 Композиція моделей в системі «колекція»
2.2.1 Силуєтне рішення форми і її членування.
2.2.2. Підстави вибору колірної гами з урахуванням психологічної дії кольорів.
2.2.3 Декор в композиції
2.2.4 Пошук композиції колекційного ряду
2.2.5 Аксесуари
Розділ ІІІ. Конструктивно-технологічне обгрунтування моделей клоекції.
3.1 Визначення вихідних даних для побудови креслення.
Розділ ІV. Економічне обґрунтування моделей колекції
Висновок
Перелік додатків
Список літератури
ВСТУП
Костюм – особливий об’єкт творчої діяльності художника. Створення костюму – це постійний пошук різноманітності форм і конструкцій одягу. Джерела для створення можуть бути найрізноманітніші.
Колекція танцювальних костюмів: «Ангели». Дану тему я вибрала спостерігаючи за оточуючим світом, за стосунками між людьми, мене надихали переживання позитивних і негативних подій. Створення танцювальних костюмів дає змогу показати, як змінюється все з доброго на погане і навпаки.
Костюми виконані з еластичних тканин, що дозволяє вільно рухатись, а також «падаючих» тканин для підкреслення руху в танці. Кольори і фактури протиставляються одне одному, так як рай і пекло дві протилежності, тому костюми я вирішую в чорних і «вогняних» кольорах на протиставлення ніжним, спектральним кольорам. Фігура підкреслюється завдяки драпіруванням на бедрах і декотуванню камінням, паєтками, бісером та іншими додатками.
Фриз вирішую завдяки динамічним постановкам стилізованих фігур, так як це танець і розігрується б оротьба двох істин. Фон виконаний в Adobe Photoshop, створена атмосфера як у раю і пеклі. Я не вирішую образ ангелів банальним способом: через крила і чорно-білі кольори, але на задньому плані планшетів у формі крил закомпоновую текст з темою колекції. Волосся в танцівниць має бути зібране, тому я виготовляю заколки для волосся – у вигляді вогню, з ланцюгами і колоткою. В ацтеків Міклан був царем абсолюдної темряви, його лице закривалося маскою у вигляді людського черепа, а чорне волосся всіяне очима, з вух виходить людська кісточка – це я використала в одній з пикрас для волосся. Також у волосся заплітається барвистий метелик і заколка з самою назвою «Ангел».
Облягаючі форми створюю за допомогою конструктивних рішень і матеріалів. Поверх цієї форми створюються драпіровки і декорування. Велику увагу приділяю для того щоб створити костюм-трансформер, який легко змінюється в танці.
Дану колекцію я створила спироючись не тільки на своє бачення оточуючого світу, а й на міфологію різних культур.
Основна частина
Розділ 1. Передпроектний аналіз
Із самого далекого минулого і до наших днів одяг був постійним супутником людини. Але він не завжди був такий, яким ми звикли його бачити. Одяг пройшов тривалий і складний шлях, перш ніж придбав сучасний вид.
Кожній епосі, кожному історичному періоду були притаманні свої форми і покрій, обробка і матеріал одягу, колір і малюнок тканини, що разом створювало визначений стиль в одязі. Стиль в одязі - це своєрідне дзеркало тієї чи іншої епохи, що дозволяє судити про культуру й економіку держав, про положення людини в суспільстві, його класову приналежність. Виконуючи проект колекції я враховувала тенденції моди але й не забувала про «вічні» потреби жінки виглядати стильно. Коко Шанель говорила: «Мода приходить і відходить , а стиль залишається». Відчуття стилю дозволяє людині, навіть якщо вона не має можливості купувати модні речі, завжди бути на висоті. Жінка повинна виглядати стрункою і це не завжди може бути від природи, можна створити ілюзії, підкреслити ті місця які варті уваги.
Слід пам’ятати, що костюм несе в собі певну психологічну характеристику – передачу властивостей характеру персонажа – добра, злості, нервозності, скромності, кокетства і т.д. – або передачу душевного стану чи настрою. Не може бути, щоб характер людини не відображався на її зовнішньому вигляді.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Дипломна робота на тему: «Ангели»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок