Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Культура -> Проект емблеми інституту мистецтв

Проект емблеми інституту мистецтв

Назва:
Проект емблеми інституту мистецтв
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,52 KB
Завантажень:
502
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Кваліфікаційна робота на тему:
« Проект емблеми інституту мистецтв»


Зміст
Вступ
I.Історична довідка про стиль хай - тек
II.Планувальне вирішення
III.Композиційне вирішення
IV.Опис обладнання
V.Матеріали і технології
VI.Специфікація
Висновки
Використана література
Вступ
На протязі історії розвитку людини і культури вимоги до житла змінювалися. А також змінювалася сама форма будівель. Спочатку будівлі були в печерах, робили землянки і в ті часи житло служило захистом від тварин та погодніх умов. Та з поступовим розвитком людства збільшувалися вимоги до житла, людина почала вимагати від будинку не тільки функціональних даних, але й комфорту та естетики. Люди почали виділяти в будинках окремі зони відпочинку, праці, розваг. З економічним поділом суспільства на бідних та багатих почала виявлятися і різниця у їх будинках та самому оформленні. У заможних людей крім функціональних вимог до приміщення важливу роль відігравало саме оформлення, по мірі можливості різними дорогими речами, матеріалами. В різні епохи людства архітектура та інтер’єр вбирав у себе новинки того часу.
Науково-технологічний прогрес розширив наші знання про житлові приміщення і тим самим про інтер’єр. Люди почали звертати увагу на естетичну сторону як приміщень так і самих речей побуту.
Утвердження естетичної значущості технічної форми знайшло своє логічне застосування в конструктивізмі, який виник одночасно в різних країнах на початку 20-х років ХХ ст. І розповсюдився у зв’язку з ростом індустріальної техніки і впровадження нових різноманітних матеріалів. У 20-х на початку 30-х років почалось широке залучення архітекторів і художників до роботи в промисловості.
У 1957 р. була створена Міжнародна рада індустріального дизайну, яка сприяла розвитку дизайну в цілому світі. На генеральних асамблей цієї Ради яка відбулася у 1969 р. у Лондоні, визначено формулювання дизайну. Дизайн- це творча діяльність, метою якої є створення гармонійного предметного середовища, що найбільш повно задовільняє матеріальні і духовні потреби людини.
Проникнення дизайну в наше життя зближує матеріальне виробництво і цим самим збагачує духовний світ людини. Вивчення і пропаганда технологічної естетики й художнього проектування дизайну є важливим суспільно-естетичним завданням у формуванні інтелектуальної особистості на сучасному етапі розвитку цивілізації.
Художнє проектування, дизайн - це новий творчий метод проектування творів промислового виробництва. Його впровадження забезпечують високу якість продукції, поєднуючи в ній утилітарні та естетичні принципи. Під утилітарними принципами розуміють корисність, функціональність, вигідність в користуванні, конструктивність, технологічність і економічність.
У ХХ ст., під впливом науково-технічного прогресу і соціальних змін в суспільстві, в предметній творчості посилилися проектні, прогностичні спрямування, предметне майбутнє у конкретних предметних художніх образах.
Виникла нова професія - дизайн, яка увібрала в себе предметну творчість, технічну естетику, художнє конструювання і промислове мистецтво. Однак основна роль в цій професії належить художнику, який повинен синтезувати всі ці напрямки залежно від конкретності спеціальності.
Художники у предметній творчості були лише зв’язковими між тим, що вони заставали в навколишньому предметному середовищі, і наступнім етапом його розвитку. Причому чим краще вони виконували свою роботу, вдосконалюючись у деталях виконання, враховуючи всі вимоги функції речі, матеріалу, з якого вона виготовлена, спосіб його обробки, тим більш грунтовною і пов’язаною з народною культурою здається їх творчість.
Дизайн за своєю природою є універсальним з одного боку, як мистецтво, з іншої сторони як технічний витвір. Звертаючись до об’єктивних законів розвитку техніки і враховуючи загальні утилітарні потреби людей, дизайнери мають справу із загальнолюдськими інтернаціональними особливостями предметного світу. Але з іншого боку вони включені в конкретну систему виробництва і розподілення, працюють над речами, які мають товарну цінність, зачіпають складні соціально-естетичні механізми формування ідеалу, функціонування художньої культури.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Дипломна робота на тему: Проект емблеми інституту мистецтв

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок