Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Культура -> Проект інтер’єру громадського приміщення. Проектування інтер’єру ресторану.

Проект інтер’єру громадського приміщення. Проектування інтер’єру ресторану.

Назва:
Проект інтер’єру громадського приміщення. Проектування інтер’єру ресторану.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
39,36 KB
Завантажень:
351
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Пояснювальна записка
Проект інтер’єру громадського приміщення. Проектування інтер’єру ресторану.


ЗМІСТ
Вступ……………………………………………………………………………….3
Основна частина:
1. Історичні відомості про розвиток дизайну та розвиток закладів громадського харчування ………………………………………..……………5
2. Особливості проектування інтер’єрів закладів громадського харчування…………………………………………………………………9
2.1. Обладнання для закладів громадського харчування…………………..10
2.2. Вирішення освітлення та кольору в інтер’єрах ресторанів……………11
2.3. Декоративне оздоблення інтер’єрів закладів громадського харчування……………………………………………………………………….13
3. Вибір теми, вивчення об’єкту, робота над ескізами:
3.1. Вибір теми………………………………………………………………...16
3.2. Історичні відомості про Венецію………………………………………..16
3.3. Композиційне вирішення інтер’єру ресторану………………………...24
3.4. Використані матеріали і технології……………………………………..26
4. Практична частина:
4.1. Виконання проекту. ……………………………………………………..32
4.2. Макетування……………………………………………………………..33
5. Економічна частина………………………………………………………….34
Висновок……………………………………………………………………......36
Список використаної літератури………………………………………………38
Додатки………………………………………………………………………….39
Вступ
Темою моєї кваліфікаційної роботи є проектування інтер’єру закладу громадського харчування ресторану «Мурано». Інтер’єр ресторану згідно з побажаннями замовника буде розроблятися за стилістичними мотивами Венеції ХV-XVII століття. В цій роботі мені треба максимально намагалася передати дух, атмосферу і романтику Венеції епохи відродження, використовуючи сучасні будівельні матеріали.
Проектування ресторанів, кафе, барів, клубів та інших закладів такого типу є надзвичайно складним і цікавим, тому що ці заклади мають особливе функціональне призначення – споживання їжі та культурно розважальний процес, вони розраховані на тривале перебування в них відвідувачів. У зв’язку з цим все більшого значення набуває організація предметно-просторового середовища цих закладів. Проектуючи заклади громадського харчування слід враховувати технічні і санітарні норми що до їх обладнання, функціональні, економічні та естетичні чинники, а також психологічні настрої відвідувачів. При композиційному і стильовому рішенні необхідно обирати певний стиль в якому буде виконаний інтер’єр, розробляти його на основі певних асоціацій і композиційно об’єднувати все це в єдине ціле, щоб не можна нічого ні додати, ні відняти від створеного художньо-цілісного інтер’єру.
Художній образ інтер’єру має допомогти людині відпочити, відновити сили для продуктивнішої праці у своїй повсякденній діяльності. Клас закладу - сукупність відмінних ознак закладу ресторанного господарства певного типу, що характеризує рівень вимог до продукції власного виробництва і закупівельних товарів, умов їх споживання, організування обслуговування та дозвілля споживачів.
Велике значення у інтер’єрах ресторанів відіграє правильне врахування масштабності, матеріалів та їх поєднання, форм, кольорового рішення, аксесуарів, декорації, композиційного розміщення великих і малих площин. Проте одним з найголовніших завдань є забезпечення зручності та цілісності функціонального процесу тощо.
Все наше предметне оточення починаючи з утилітарних речей і закінчуючи промисловими товарами, є основою не тільки матеріальної, а й художньої культури кожної епохи. Предметна творчість безпосередньо включає формоутворення великих історичних стилів і пов’язана з естетичними ідеалами і смаками інтелектуальної еліти, з її способом життя. Види мистецтв предметної творчості пройшли довгий шлях розвитку. В ХХ столітті під впливом науково-технічного прогресу і соціальних змін в суспільстві в предметній творчості посилилася проектно-прогностичні спрямування, предметне майбутнє у конкретних художніх образах. Це стало називатися технічним проектуванням, а пізніше – дизайн.
Сьогодні дизайн є важливою складовою частиною художньої освіти.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Дипломна робота на тему: Проект інтер’єру громадського приміщення. Проектування інтер’єру ресторану.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок