Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Діловодство -> Документаційне забезпечення в органах державного управління (на прикладі Івано-Франківської міської ради)

Документаційне забезпечення в органах державного управління (на прикладі Івано-Франківської міської ради)

Назва:
Документаційне забезпечення в органах державного управління (на прикладі Івано-Франківської міської ради)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
62,55 KB
Завантажень:
284
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41 
ДИПЛОМНА РОБОТА
Тема: Документаційне забезпечення в органах державного управління (на прикладі Івано-Франківської міської ради)


ЗМІСТ
АНОТАЦІЯ
Документаційне забезпечення виконавчих органів самоврядування на основі Івано-Франківського виконавчого комітету. -Рукопис.
У дослідженні висвітлено суть документаційного забезпечення виконавчих органів місцевого самоврядування та перспективам його оптимізації у сфері промисловості та інфраструктури на прикладі управління промисловості та інфраструктури виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.
Вперше в українському державному управлінні документаційне забезпечення установи розглянуто як комплексне явище, від рівня якого залежить ефективність виконання установою її профільних управлінських завдань. Виокремлено складові документаційного забезпечення в установі й науково обґрунтовано чинники, що забезпечують досконалий рівень організації роботи з управлінською документацією за сучасних умов. Розроблено модель організації служби діловодства в установі. Встановлено вимоги щодо кваліфікаційних рівнів працівників служби діловодства установи у контексті формування їх професійної та інформаційної культури.
Ключові слова : документаційне забезпечення державного управління, діловодство, документообіг, оптимізаційні заходи.
Перелік умовних позначень та скорочень
ДЗУ | документаційне забезпечення управління
ДЗ | документаційне забезпечення
ІАС | інформаційно-аналітична система
ІР | інформаційні ресурси
ІФМР | Івано-Франківська міська рада
ОДВ | орган державної влади
ОМС | орган місцевого самоврядування
Рр. | роки
Рис. | рисунок
СЕД | система електронного документообігу
С. | сторінка
Та ін. | та інше
Таб. | таблиця


ВСТУП
Актуальність теми дослідження. Для сучасної України вдосконалення роботи органів місцевого самоврядування є одним з актуальних завдань, що потребує науково обґрунтованих підходів. Належна організація функціонування цих органів забезпечує успішний розвиток держави, зокрема її соціально-економічну та політичну стабільність. З іншого боку, на ефективність дій органів державної влади суттєво впливає їх взаємозв’язок з органами місцевого самоврядування. Саме на місцевому рівні вирішуються основні проблеми життєдіяльності територіальної громади та забезпечується реалізація її інтересів. Діяльність у цьому напрямі є головним завданням органів місцевого самоврядування, успішне здійснення якого залежить від якісного та оперативного опрацювання відповідної інформації, що надходить до цих органів або створюється ними у вигляді документів.
Документування управлінської інформації та організування роботи зі службовими документами є одним із основних складових діяльності органів місцевого самоврядування. Водночас, на ці процеси, що, як правило, охоплюються поняттям діловодства, останнім часом впливає застосування нових інформаційних технологій, методів інформаційно-документаційного забезпечення управління. У підсумку зазначена діловодна діяльність, що спрямована на прийняття, документування та реалізацію управлінських рішень, набуває більш широкого змісту і може позначатися як документаційне забезпечення діяльності юридичної особи. Слід зауважити, що в державних органах та органах місцевого самоврядування як типова, так і профільна документація представлені переважно видами управлінських документів. Це означає, що в документаційному забезпеченні діяльності органу місцевого самоврядування основними є процеси створення та організування функціонування службових управлінських документів різних класів управлінської документації. Однак, нині, на відміну від традиційних діловодних процесів, вони реалізуються із врахуванням впровадження систем електронного документообігу, методів інформаційного забезпечення керування, моніторингу документаційних потоків в установі, керування документаційними процесами відповідно до чинних національних стандартів.
Незважаючи на актуальність дослідження зазначених аспектів в роботі органів місцевого самоврядування, в Україні вони залишаються поза увагою документознавців.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41 Дипломна робота на тему: Документаційне забезпечення в органах державного управління (на прикладі Івано-Франківської міської ради)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок