Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Діловодство -> Особливості інформаційного ринку Прикарпаття (на прикладі ТРК „3-Студія”)

Особливості інформаційного ринку Прикарпаття (на прикладі ТРК „3-Студія”)

Назва:
Особливості інформаційного ринку Прикарпаття (на прикладі ТРК „3-Студія”)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
49,74 KB
Завантажень:
497
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 
ДИПЛОМНА РОБОТА
 
Тема: Особливості інформаційного ринку Прикарпаття (на прикладі ТРК „3-Студія”)


ЗМІСТ
Вступ………………………………………………………………………………8
Розділ 1. Загальна характеристика інформаційного ринку
1.1 Поняття та структура інформаційного ринку……………………….14
1.2 Історія становлення інформаційного ринку………………………...21
1.3 Правове середовище інформаційної діяльності…………………….26
1.4 Особливості інформаційного ринку Прикарпаття………………….30
Розділ 2. ТзОВ ТРК ”3-Студія” як суб’єкт інформаційного ринку Прикарпаття
2.1 Організаційно-виробнича структура ТзОВ ТРК ”3-Студія”……….41
2.2 Аналіз сучасних інформаційних технологій, які використовуються в діяльності ТзОВ ТРК „3-Студія”………………………………………………49
2.3 Особливості створеня web-сайту як засобу покращення діяльності ТзОВ ТРК „3-Студія”……………………………………………………………53
2.4 Шляхи покращення функціонування web-сайту……………………58
Висновки…………………………………………………………………..……..63
Список використаних джерел…………………………………………..............67
Додатки…………………………………………………………………………..72


ВСТУП
Інтенсивна інформатизація більшості сфер людського життя та діяльності є нині одним з визначальних глобальних чинників для подальшого соціально-економічного та інтелектуально-духовного розвитку людства. Цей процес характеризується наступними рисами:
обмін інформацією набуває глобального характеру, державні кордони та відстані вже не є суттєвою перешкодою для руху інформаційних потоків;
значно зросли можливості збору, обробки, зберігання, передачі інформації, доступу до неї;
суттєво зросло і продовжує зростати значення доступу до інформації для розвитку різних сфер людської діяльності;
відбувається перехід до нових форм зайнятості населення, зокрема, формування нових трудових ресурсів за рахунок збільшення кількості зайнятих в інформаційно/інтелектуально орієнованих видах робіт;
безпрецедентно зросла кількість персональних та корпоративних контактів на глобальному рівні, розгортаються процеси формування трансдержавних і транснаціональних спільнот;
спроби урядів обмежити вільне поширення інформації всередині їхніх країн об’єктивно призводять до гальмування розвитку таких країн.
Цій фазі розвитку відповідає новий ринок – ринок інформаційних продуктів і послуг.
Сьогодні однією з основних причин посилення конкуренції у міжнародному масштабі є широке розповсюдження деяких видів інформаційних технологій. В промислово розвинутих країнах саме інформаційні технології стали якісно новим видом зброї, яка і без того загострює конкуренту боротьбу між різними організаціями. Можна стверджувати, що тенденції впровадження інформаційних технологій в різноманітних організаціях в усіх регіонах світу є достатньо подібними, як в Америці, так і в Україні. Цьому сприяють міжнародні процеси стандартизації та глобалізації інформаційних технологій, інтеграція країн до світового ринку. Разом з тим, існують фактори, які обумовлюють деякі особливості у практичному впровадженні інформаційних технологій у різних країнах. Адже зрозуміло, що застосування інформаційних технологій повинно бути економічно вигідним. А це у великій мірі обумовлюється економічним становищем країни та державною політикою в галузі інформатизації.
Насамперед потрібно відзначити різний рівень знань населення в галузі освоєння інформаційних технологій, який визначає темпи та масштаби їх розповсюдження. Показники цих темпів можуть змінюватися в широких межах в залежності від сфери застосування і від особливостей країни. Так, наприклад, японці мають схильність до використання сучасних інформаційних технологій і характеризуються найвищим показником освітнього рівня в царині використання інформаційних технологій. І хоча вважається, що в Україні освітній рівень достатньо високий, наша країна значно відстає від провідних промислово розвинутих країн в сфері використання інформаційних технологій.
Актуальність роботи. Закономірність сьогодення така, що інформація перетворюється на головний економічний ресурс, який стає одним з найважливіших факторів виробництва, основою ефективного використання інших видів ресурсів і передумовою ефективності всіх видів діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 Дипломна робота на тему: Особливості інформаційного ринку Прикарпаття (на прикладі ТРК „3-Студія”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок