Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Діловодство -> Уніфіковані форми сучасних ділових документів.

Загрузка...

Уніфіковані форми сучасних ділових документів.

Назва:
Уніфіковані форми сучасних ділових документів.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
54,64 KB
Завантажень:
357
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.3


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Уніфікація забезпечує не тільки скорочення часу на складання документів, а й оптимізацію: ущільнення записів, можливість вибіркового опрацювання, організацію багатоаспектного пошуку інформації, пристосування документації до опрацювання у складі автоматизованої бази даних.
Оскільки документування є одним із основних засобів здійснення функцій, покладених на управління соціальними системами, то при уніфікації управлінських документів потрібно передусім установити чітку відповідність між управлінською функцією та змістом документа, в якому її відображено. У зв'язку з цим при проведенні уніфікації документів важливою передумовою є облік стану і при потребі уточнення організаційних аспектів управління, права видання тих чи інших видів документів, визначення постійного кола кореспондентів і адресатів.
Уніфікація управлінських документів — лише одна, відносно самостійна частина єдиного процесу удосконалення документації управління на певному етапі, рівні та управлінні в цілому. Уніфікацію розглядають як один з головних методів стандартизації. Вона покликана забезпечити приведення об'єктів стандартизації до раціональної номенклатури за формою, нормами, розмірами згідно з їхнім функціональним призначенням. Особливості уніфікації та стандартизації документів, які використовуються в автоматизованих комп'ютерних інформаційних системах, полягають в тому, що їхній зміст повинен забезпечити розв'язання завдань автоматизації, а їхня форма — забезпечити найефективнішу підготовку даних за допомогою комп'ютерних технологій.
Результати уніфікації та стандартизації документів дають змогу підвищити продуктивність праці на різних етапах технологічного процесу роботи з документами. Уніфікація та стандартизація корисні і при традиційних, ручних методах роботи з документацією, але їхня ефективність зростає в міру механізації та автоматизації управлінського процесу. Мета уніфікації та стандартизації управлінської документації полягає в тому, щоб шляхом удосконалення їх змісту і форми створити систему документів, впровадження якої дасть максимальний соціальний та економічний ефект.
Стан наукової розробки теми. На сучасному етапі уніфікація документів стала об’єктом вивчення таких дослідників, як: Г. Беспянської [4], Н. Гончарової [11], Т. Іванової [23 ], Ю. Палехи [ 35], В. Пахомова[ 38] та ін.
Вченими визначені основні принципи уніфікації і стандартизації управлінських документів:
досягнення однаковості документів у межах системи і співставність їх окремих елементів;
зменшення кількості видів документів;
підвищення інформативності документів;
системність;
комплексність;
стабільність вимог;
економічна доцільність.
Науковцями розроблені також уніфіковані форми, які не слід вважати досконалими для всіх без винятку випадків. Кожен з авторів має свій стиль викладу, своє бачення на проблему, і це природно, коли серед науковців є розбіжності щодо вдосконалення уніфікованих систем.
Слід зазначити, що тепер, в умовах інформатизації, крім загальних принципів, в науково-практичних джерелах повинні знайти своє відображення спеціальні принципи уніфікації, сучасніші, досконаліші.
Мета дослідження – з’ясувати всі етапи становлення і розвитку уніфікації управлінських документів; визначити основний напрям удосконалення документування і документаційного забезпечення менеджменту.
З мети випливають такі завдання :
проаналізувати ведення організаційно розпорядчої документації в Ізяславській міській раді Хмельницької області;
охарактеризувати управлінські документи за формальною ознакою, які використовуються в роботі даного органу місцевого самоврядування;
визначити особливості змістової уніфікації управлінських документів даної установи;
описати типові форми первинної облікової документації зі статистики праці в Ізяславській міській раді.;
визначити оптимальні шляхи вдосконалення роботи з документацією в установі.
Об'єкт даного дослідження – уніфіковані форми сучасних ділових документів.
Предмет даного дослідження – уніфікація управлінських документів на прикладі документації Ізяславської міської ради Хмельницької області.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота на тему: Уніфіковані форми сучасних ділових документів.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок