Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Діловодство -> Робота кадрової служби на прикладі документного забезпечення ПП «МегаМікс»

Робота кадрової служби на прикладі документного забезпечення ПП «МегаМікс»

Назва:
Робота кадрової служби на прикладі документного забезпечення ПП «МегаМікс»
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
39,06 KB
Завантажень:
383
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
ВСТУП
Актуальність дослідження. Недостатня увага багатьох організацій до питань інформаційного забезпечення роботи кадрової служби. Більшість працедавців не враховують всіх особливостей кадрового діловодства і лише поверхнево виконують вимоги законодавства в цій області.
Сучасні умови розвитку економіки і конкуренції на ринку диктують свої правила управління організацією. В даний час успіх будь-якої компанії в першу чергу залежить від можливості оперативно і своєчасно отримувати необхідну і актуальну інформацію, а, отже, від організації роботи з документованою інформацією усередині організації. Проте особливу увагу слід приділяти саме документуванню управління персоналом, оскільки організація і регулювання його роботи впливають на успіх всієї компанії. Отже, всі напрями діяльності, що мають безпосереднє відношення до управління персоналом, відрізняються від інших сфер і мають свої особливості. До цих особливостей в першу чергу варто віднести особливу правову і соціальну відповідальність, яку працедавець несе перед своїми працівниками. Документування роботи з персоналом є безпосереднім віддзеркаленням і фіксацією стосунків між працедавцем і працівниками, тобто закріплює цю відповідальність «на папері».
Актуальність дослідження полягає також в тому, що досить мало літератури присвячено даному питанню. Певні відомості про документаційне забезпечення кадрової служби можна знайти в працях В. А. Блощинської [8], А. Н. Діденка [14], Ю.І. Палеха [30], Н.Г. Горгоюк [40] та ін. Однак спільного дослідження, присвяченого проблемі інформаційного забезпечення кадрової служби в умовах реформування державного управління ще не було.
Багата джерельна база, використана в процесі проведення дослідження, дозволила всебічно та глибоко проаналізувати питання інформаційного забезпечення кадрової служби на прикладі ПП «МегаМікс». Основними джерельними матеріалами є: Закон України «Про інформацію» прийнятий, ДСТУ 4163-2003 «Державна уніфікована система документації. Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів», ДСТУ 3843-99 «Державна уніфікована система документації. Основні положення», ДСТУ 3844-95 «Державна уніфікована система документації. Формуляр-зразок. Вимоги до побудови», ДСТУ 4163-2003 «Державна уніфікована система документації. Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів», ДСТУ 2732-2004 «Діловодство та архівна справа. Терміни та визначення понять».
Кадрова служба є самостійним структурним підрозділом комерційної або некомерційної організації. Діяльність будь-якого підрозділу повинна починатися із складання положення про цей підрозділ. Положення про службу персоналу повинне складатися з наступних розділів: загальні положення; завдання; структура; функції; взаємини з іншими підрозділами; права; обов'язки; відповідальність. Основними функціями кадрової служби є: оформлення прийому, переведення і звільнення працівників відповідно до трудового законодавства, облік особового складу зберігання і заповнення трудових книжок, ведення документації по діловодству, контроль за виконання керівниками підрозділів наказів і розпоряджень по роботі з особовим складом вивчення руху кадрів, аналіз текучості кадрів. Треба зазначити важливу роль кадрового діловодства.
Після проголошення незалежної України введена в дію Примірна інструкція з діловодства в міністерствах і відомствах України, органах державної влади, місцевого та регіонального самоврядування, розроблено Державний стандарт України з діловодства і архівної справи, введено в дію державний класифікатор управлінської документації, державний класифікатор професій, декретами Кабміну Ук-раїни представлено законодавство про нормативні доку-менти (технічні норми), Мінстатом України затверджені нові типові форми документів, набув сили Закон України «Про державну службу».
Основні функції і обов'язки кадрових служб регла-ментуються Положенням про кадрову службу, яка роз-робляється відповідно до «Типових положень про кадро-ву службу органу виконавчої влади», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 02.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Дипломна робота на тему: Робота кадрової служби на прикладі документного забезпечення ПП «МегаМікс»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок