Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Діловодство -> Особливості документообігу в організації (на прикладі ВАТ «Райффайзен Банк Аваль»)

Особливості документообігу в організації (на прикладі ВАТ «Райффайзен Банк Аваль»)

Назва:
Особливості документообігу в організації (на прикладі ВАТ «Райффайзен Банк Аваль»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
41,96 KB
Завантажень:
332
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
ДИПЛОМНА РОБОТА
Тема: Особливості документообігу в організації (на прикладі ВАТ «Райффайзен Банк Аваль»)


ЗМІСТ
ВСТУП
РОЗДІЛ 1. Загальна характеристика документообігу та організація документів у банківській сфері.
1.1. Поняття та організація документообігу.
1.2. Рух вхідних, вихідних і внутрішніх документів.
1.3. Реєстрація, індексація та систематизація документів.
1.4. Контроль за виконанням документів та їх термінами.
1.5. Складання номенклатури справ та передача справ у відомчий архів.
1.6. Документообіг за банківськими операціями.
РОЗДІЛ 2. Аналіз документообігу на прикладі ВАТ «Райффайзен Банк Аваль».
2.1. Організаційна структура та нормативно-правова база здійснення діяльності ВАТ «Райффайзен Банк Аваль».
2.2. Аналіз електронного документообігу в ВАТ «Райффайзен Банк Аваль».
2.3. Проблеми електронного документообігу та шляхи їх вирішення.
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
ДОДАТКИ
ВСТУП
Актуальність дослідження. У сучасному динамічному світі менеджери витрачають від 50 до 90 відсотків свого робочого часу на комунікації, процеси, пов'язані з опрацюванням інформації. Діловодство впорядковує роботу з документами, носіями інформації на підприємстві, забезпечуючи економію ресурсів управлінської ланки.
Під діловодством розуміють діяльність, яка охоплює питання документування і організації роботи з документами в процесі здійснення управлінських дій.
Сучасне діловодство – система життєво важливих дій організації, підприємства, установи закладу, пов’язаних головним чином з діловою документацією, яка необхідна для функціонування сучасних установ різноманітних форм власності, і засобами, які забезпечують її надійність в різних формах ділового спілкування, що мають документальне відображення.
Документ як основний носій інформації, необхідний для стабільної діяльності організації. На основі документів приймаються рішення управлінського, виробничого та господарського характеру. Він в більшості випадків є вагомим і незаперечним аргументом при вирішенні суперечок між діловими партнерами. Документ є засобом підтвердження правомірності дій керівників з юридичної точки зору. а тому керівники підприємств несуть, в першу чергу, персональну відповідальність за правильність оформлення документів та їх подальше зберігання як основних об’єктів, що відображають діяльність установ у всіх сферах практичного втілення виробничих, господарських і наукових завдань.
Документи мають правове значення, оскільки є засобом засвідчення та доведення певних фактів. Вони також використовуються як джерела та носії інформації. А в управлінській діяльності документ виступає як предмет і як результат праці. Так, планування відбувається за допомогою різних планів; облік – у вигляді складання і обробки статистичної бухгалтерської та оперативно-технічної документації, інструктування – шляхом видання інструкцій, методичних вказівок; контроль – збиранням відомостей (письмово) і видання вказівок тощо.
Отже, документація використовується як спосіб і засіб реалізації функцій, покладених на управлінський апарат.
Існуюча система документообігу є складною та громіздкою внаслідок наявності значної кількості різних видів і форм документів, різниці в побудові аналогічних за змістом форм, повторень окремих показників в різних документах, багатоетапності процесу документообігу.
Документи, що формувались в період командної системи, функціонують сьогодні зовсім в інших – ринкових – умовах. Під впливом розвитку економічних відносин суттєво змінюється і зміст відображуваних процесів, самих фактів – дій та подій. Виникли нові об’єкти документування. Об’єктивною стала потреба інакше висвітлювати в навчальній літературі питання про створення документів, їх реквізити, сутність операцій, захист комерційної інформації в умовах комп’ютерного обліку.
Рівень теоретичної розробки теми. Розробці теоретичних основ документаційно-інформаційної діяльності банку присвячено праці багатьох дослідників, оскільки проблема саме банківської документації досить чітко виражена в наш час.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 Дипломна робота на тему: Особливості документообігу в організації (на прикладі ВАТ «Райффайзен Банк Аваль»)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок