Загрузка...
Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Діловодство -> Теоретико - методологічні основи оцінки ефективності нафтовилучення родовищ.

Загрузка...

Теоретико - методологічні основи оцінки ефективності нафтовилучення родовищ.

Назва:
Теоретико - методологічні основи оцінки ефективності нафтовилучення родовищ.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
46,22 KB
Завантажень:
489
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.3
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Вступ.
На даний час нафта є одним з основних енергоносіїв. Практично немає такої галузі економіки, де б не використовувались нафта та продукти її переробки. Щорічний світовий видобуток, який ведеться майже у 20 – х країнах, сягнув гігантських масштабів і становить понад 3 млрд. т. нафти.
Україна є державою з давніми традиціями видобутку нафти і газу і належить до найстаріших нафтогазовидобувних регіонів світу.
Однак за останні роки в нафтогазовидобувній промисловості України помітно проявляються негативні тенденції і падіння видобутку нафти, недостатній приріст розвідних запасів, призупинення вдосконалення технологічних процесів нафтогазовидобування, зменшення обсягів інвестицій у цю галузь.
Тому основним завданням нафтогазовидобувників України в цілому і Долинщини зокрема є нарощування видобутку нафти і газу.
Для реалізації цього завдання працівники НГВУ “Долинанафтогаз” найефективнішими напрямками діяльності вважають реконструкцію та технічне переоснащення виробництва повніше використання розвіданих запасів, що дасть змогу збільшити поточний рівень видобутку в цьому нафтовому районі, на підготовлених, облаштованих площах, забезпечених кваліфікованою робочою силою. Важливими завданнями також є: застосування нових технологічних та технічних засобів з метою підвищення нафтовилучення, залучення альтернативних інвестиційних ресурсів як вітчизняних, так й іноземних і найголовніше забезпечення їх ефективного використання.
Однією з проблем нафтової галузі є збільшення нафтовилучення родовищ економічно- доцільними засобами.
З метою повнішого вилучення нафти з покладів фахівцями України створено ряд прогресивних технологій, частина з яких пройшла промислові випробування і показала їх технологічну та економічну ефективність.
В цьому напрямку колектив НГВУ ”Долинанафтогаз” співпрацює зі спеціалістами Науково – дослідного інституту ВАТ “Укрнафта”, Івано – Франківським національним технічним університетом нафти і газу і іншими установами, котрі діють в напрямку вирішення проблем видобутку нафти і газу.
Метою даної дипломної роботи є оцінка резервів підвищення нафтогазовилучення родовищ, що розробляє НГВУ “Долинанафтогаз” Струтинського нафтового родовища. Для цього родовища здійснено розрахунок економічної ефективності резервів підвищення нафтогазовилучення, обгрунтовано доцільність їх запровадження, а також здійснено обгрунтування перспективних напрямків його розробки.
1.Характеристика підприємства НГВУ “Долинанафтогаз”.
1.1.Геолого-економічна характеристика Долинського нафтопромислового району.
НГВУ “Долинанафтогаз” розробляє родовища, що розташовані на території Долинського, Рожнятівського районів Івано-Франківської області.
За геологічним районуванням родовища розташовані у Долинському нафтогазопромиловому районі Карпатської нафтогазоносної провінції. Технологічно провінція пов’язана з Передкарпатським прогином, розташованим на границі альпійської складчастої споруди Карпат і двох платформ.
У прогині виділяють три зони: Більче-Волицьку, Самбірську і Бориславсько-Покутську. Перші дві зони розвинуті на платформенній, а остання на геосинклінальній основі. Значна територія Долинського НГПР належить до Бориславсько-Покутської зони, насунутої у північно-східному напрямку на алохтонні відклади Самбірського покриву, який у свою чергу перекриває Більче-Волицьку зону.
Бориславсько-Покутська зона – це складно – побудований антиклінорій, утворений крейдовим і палеогеновим флішем і нижньоміоценовими моласами.
Для Бориславсько-Покутської зони характерним є багатоярусне розміщення по вертикалі антиклінальних структур. Окремі покриви утворені насувами ІІ порядку. В Долинському НГПР розвинуті в основному два окремі покриви: Бориславський і Битківський.
В межах Долинського НГПР в будові Бориславського покриву виділяються два основні елементи. На північний захід від м. Долина розвинуті крупні, шириною до 8-9 кілометри, лежачі складки з мало розвинутими північно-східними розгорнутими крилами і майже горизонтально залягаючими південно – західними крилами (Стинавська,Танявська складки).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Дипломна робота на тему: Теоретико - методологічні основи оцінки ефективності нафтовилучення родовищ.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок