Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Дослідження комерційної діяльності ВАТ АКБ “ Правекс - Банк ”, аналіз його фінансового стану та факторів, що на нього впливають,

Дослідження комерційної діяльності ВАТ АКБ “ Правекс - Банк ”, аналіз його фінансового стану та факторів, що на нього впливають,

Назва:
Дослідження комерційної діяльності ВАТ АКБ “ Правекс - Банк ”, аналіз його фінансового стану та факторів, що на нього впливають,
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
47,22 KB
Завантажень:
159
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
Зміст
Вступ
Розділ 1 Методика аналізу та оцінки фінансового стану банку
1.1 Фінансовий менеджмент та його економічна суть
1.2 Система показників для оцінки фінансового стану банку, їх вибір та обґрунтування
1.3 Методика аналізу показників що характеризують фінансовий стан банку
Розділ 2 Аналіз фінансового стану Івано-Франківської Філії ВАТ АКБ “Правекс-Банк”
2.1 Аналіз балансу, структури і динаміки активів та пасивів банку
2.2 Аналіз та оцінка фінансової діяльності банку
2.3 Аналіз ефективності управління фінансової діяльності банку
Розділ 3 Розробка заходів щодо покращення фінансового стану ВАТ АКБ „Правекс -Банк”
3.1 Заходи поліпшення фінансового стану банку
3.2 Резерви поліпшення фінансового стану банку
3.3 Стан охорони праці на ВАТ АКБ “Правекс-Банк”
Висновок
Література
Додатки
Вступ
Банки – головна ланка кредитної системи країни, в яку входять кредитні установи, що здійснюють різноманітні банківські операції для своїх клієнтів.
На сьогоднішній день основною сферою діяльності банків є: приймання від населення та юридичних осіб заощаджень та інших коштів, що підлягають поверненню; надання кредитів за рахунок власних та залучених коштів; здійснення інвестицій за рахунок власних коштів; ведення рахунків клієнтів та здійснення платежів за їхнім дорученням; переміщення коштів в межах платіжної системи країни та за її межами.
Банки є однією з найважливіших структур ринкової економіки. Банківська діяльність суттєво підвищує ефективність суспільного виробництва, сприяє росту продуктивності суспільної праці. Банки відіграють вирішальну роль в забезпеченні зв’язку між виробниками продукції та її споживачами. Головна мета, яка стоїть перед банком, - забезпечення клієнтів послугами відповідно до їх потреб.
Кредитно-банківська система за умов ринку відіграє важливу роль у підвищенні ефективності економіки країни. Через неї проходять гігантські обсяги грошових розрахунків та платежів господарських організацій та населення, вона мобілізує та перетворює в активно діючий капітал тимчасово вільні грошові кошти, заощадження та доходи юридичних та фізичних осіб.
При проведенні кредитної політики банки виходять з необхідності поєднання інтересів банку, його акціонерів та вкладників, а також суб’єктів господарської діяльності, враховуючи загальнодержавні інтереси.
В даний час банки є одним із головних інструментів здійснення економічних реформ, розвиток їхньої діяльності є важливою умовою виходу України з економічної кризи, покращення її економічного становища та добробуту суспільства в цілому. В цей самий час довіра населення до банків та їхньої діяльності серйозно похитнута. Це спричинено низкою подій, що зумовили банкрутство окремих банківських структур та часткову або повну втрату фізичними та юридичними особами своїх вкладів та заощаджень.
В зв’язку з цим при виборі конкретної банківської структури необхідно провести аналіз фінансового стану, що дозволить оцінити ефективність її комерційної діяльності, якість пропонованих послуг та ступінь довіри до неї, а порівняння з фінансовим станом інших банків дозволить зробити оптимальний вибір. Фінансовий стан банку - це комплексне поняття, яке відображає систему показників, які характеризують наявність, розміщення і використання фінансових ресурсів.
Основним критерієм забезпечення банками свого стабільного функціонування та уникнення надмірних ризиків є виконання економічних нормативів.
Саме тому для написання дипломного проекту було обрано тему: “Аналіз та оцінка фінансового стану банку ”.
Для розкриття обраної тами було обрано ІФФ ВАТ АКБ“ Правекс–Банк ”, що входить до групи найбільших банків України.
У минулому 2006 році Правекс-Банк успішно продовжував проводити політику підвищення своєї конкурентоспроможності шляхом розширення спектра банківських послуг у всіх регіонах України, де активно працюють його клієнти, а також постійно розширюючи свою мережу відділень. Банк продовжує укріплювати позиції надійного стабільного фінансового інституту, здатного підсилити лідируючі позиції у роздрібному сегменті банківської системи України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 Дипломна робота на тему: Дослідження комерційної діяльності ВАТ АКБ “ Правекс - Банк ”, аналіз його фінансового стану та факторів, що на нього впливають,

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок