Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Загальний аналіз підприємства та облік

Загальний аналіз підприємства та облік

Назва:
Загальний аналіз підприємства та облік
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
34,88 KB
Завантажень:
150
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
Звіт
Про проходження виробничої практики в Верховинському районному лісгоспі


Зміст
Загальна характеристика підприємства
Облік грошових коштів і розрахункових операцій
Облік основних засобів і капітальних вкладень
Облік виробничих запасів, малоцінних і швидкозношуваних предметів, тимчасових (не титульних) споруд
Облік праці та її оплати
Облік затрат на виробництво і калькулювання собівартості продукції
Облік готової продукції та її реалізації
Облік фондів, резервів і фінансових результатів
Аналіз фондів, резерві і фінансових результатів
Аналіз господарської діяльності підприємства


І. Загальна характеристика підприємств.
Лісгосп організований в 1976 р. на базі лісів бувших колгоспів на основі постанови Верховинської районної ради колгоспів від 31.12.1976 р. №5 і рішення Верховинської районної ради народних депутатів від 11.02.1977 р.
В 1994 р. Верховинський міжгосподарський лісгосп перейменований в районний лісгосп він розташований в південній частині Івано-Франківської обл.. на території Верховинського адміністративного району.
Згідно з лісорослинним районуванням територія лісгоспу віднесена до зони високогірних Карпат. Ліси підприємства відіграють велику природоохоронну і рекреаційну роль. Вони виконують полезахисні протеерозійні, водоохоронні, водорегулюючі, санітарно-гігієнічні і естетичні функції. Ліси сприяють підвищенню врожайності сільськогосподарських культур, а також є джерелом одержання деревини для задоволення потреб лісгоспу, інших землекористувачів і населення.
Метою діяльності лісгоспу є комплексне ведення лісового господарства в лісах району, що не входять в державний лісовий фонд, забезпечення подальшої продуктивності лісів і їх збереження.
На даний період загальна праця земель лісового фонду лісгоспу визначається в межах 21776 га. і поділяється на шість лісництв (табл.. 1.1.).
Табл.. 1.1. Розподіл площі земель лісового фонду між лісництвами.
Назва лісництва | Площа, га. | Місце знаходження контор лісництва
Верхньоясенівське
Верховинське
Довгопільське
Красницьке
Красноїльське
Яблуницьке | 4132
3424
2739
3364
4271
3846 | с.В.Ясенів
с.Ільці
с.Довгопілля
с.Красник
с.Красноїлля
с.Яблуниця
Всього: | 21776
В свою чергу площа кожного з шести лісництв поділяється на два технічні участки і сім обходів.
В Верховинському районному лісгоспі є лісопильно-деревообробний цех, який має свій склад готової продукції. Цех займається виготовленням товарів промислового призначення і народного споживання. Так, у 1997 році цехом використано 1,5 тис. м3 ліквідної деревини, з неї від рубок головного користування 1,5 тис. м3; в тому числі ділової 1,5 тис. м3.
Також для виготовлення товарів народного вжитку (штахетник і піддони) були використані відходи, в кількості 0,1 тис. м3 від переробки деревини.
В 1997 р. виготовлено товарів народного споживання на суму 140,0 тис. грн; в тому числі з відходів на суму 25,0 тис. грн..
Такожє автотранспортний парк, що включає ремонтну майстерню склад запасних частин і нафтопродуктів, склад будівельних матеріалів.
Відповідно до організаційної структури в лісгоспі є апарат функціональних працівників – це відділ лісового господарства і деревообробки, планово-економічна та бухгалтерська служба, група керівників по наданню послуг (схема 1.2).
Загалом організаційну структуру підприємства можна зобразити схемою 1.3
Лісгосп очолює директор, який призначається районною державною адміністрацією шляхом укладання трудового договору. Директор в свою чергу діє на засадах єдиноначальності, без довіреностей представляє інтереси підприємства, розпоряджається його майном, укладає угоди видає довіреності, відкриває в банках розрахунковий та інші рахунки, користується правом розпорядження коштами, затверджує штати видає накази і дає вказівки, обов’язкові для виконання всіма працівниками підприємства.
Рішення з соціально-економічних питань, що стосуються діяльності лісгоспу, виробляються адміністрацією з участю трудового колективу і приймаються загальними зборами, або вповноваженою на те радою трудового колективу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Дипломна робота на тему: Загальний аналіз підприємства та облік

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок