Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Дослідження участі СП “Тикаферлюкс” у міжнародній аукціонній та виставковій діяльності

Дослідження участі СП “Тикаферлюкс” у міжнародній аукціонній та виставковій діяльності

Назва:
Дослідження участі СП “Тикаферлюкс” у міжнародній аукціонній та виставковій діяльності
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
55,61 KB
Завантажень:
297
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34 
Зміст


Вступ
Актуальність обраної мною теми бакалаврської роботи полягає в тому, що міжнародний розподіл праці, світовий ринок, світове господарство з їх основними компонентами та специфікою стали найважливішими чинниками розвитку людства. В цих умовах особливого значення набуває міжнародна торгівля; розвиток її організаційних форм, зростання її обсягів. Важливе місце в організації діяльності міжнародних товарних ринків займають біржі, аукціони, торги, ярмарки та виставки.
Сучасне підприємство незалежно від його розмірів функціонує у винятково конкурентному, глобальному бізнес-оточенні, що вимагає переорієнтації на нову філософію господарювання. Це викликано в першу чергу науково-технічною революцією, процесами глобалізації міжнародної економічної системи, зміною соціальних цілей національних політик і режимів регулювання. Одним з найбільш важливих елементів інтегрування підприємства в глобалізовану економіку є міжнародна торгівля, у тому числі і через участь на міжнародних аукціонах, конкурсних торгах (тендерах), ярмарках тощо. Нажаль, очевидні переваги, надані можливістю брати участь у цих проектах використовуються підприємствами не повною мірою.
Оскільки хутрова галузь в Україні останнім часом помітно зменшила темпи свого розвитку, то вона потребує негайного дослідження та об’єктивної оцінки з подальшим впровадженням нових ідей, які дадуть можливість підприємствам хутрової галузі вийти на вищі показники прибутковості та рентабельності.
Об’єкт дослідження. Отримання Україною статусу країни з ринковою економікою дає можливість українським підприємствам збільшити доступ до іноземних ринків, підвищити обсяги експорту продукції, що, відповідно, дасть можливість отримувати більші прибутки. Тому об’єктом дослідження обрано СП “Тикаферлюкс” – як один з прикладів успішного ведення спільного з іноземцями бізнесу в хутровій галузі.
СП “Тикаферлюкс” – сучасне підприємство з повним циклом переробки хутра, яке випускає готові вироби світової якості, проте, як і кожне амбітне підприємство, особливо в легкій промисловості, воно стикається з різними фінансовими проблемами, до яких можна віднести нестабільність отримання прибутків та ін. Тому аналіз фінансового стану підприємства є нагальною необхідністю, оскільки це дасть можливість приймати управлінські рішення та впроваджувати нові ідеї на збільшення прибутку.
Предметом дослідження в бакалаврській роботі є організація участі підприємства «Тикаферлюкс» у міміжнародних виставках і аукціонах.
Мета написання даної дипломної роботи полягає в дослідженні питань, пов’язаних з формами організації міжнародної торгівлі, зокрема з такою формою як міжнародна аукціонна торгівля.
Бакалаврська робота може бути використана в якості довідкового матеріалу студентами економічних спеціальностей, керівниками підприємств, начальниками відділів і підрозділів, відповідальних за різні аспекти зовнішньоекономічної діяльності, які зацікавлені у розширенні своїх знань в області організації міжнародних аукціонів і конкурсних торгів, і виробленню навичок ефективної участі в них.
Отже, метою даної бакалаврської роботи є оцінка та аналіз фінансових показників господарської діяльності СП “Тикаферлюкс” (показників прибутку та рентабельності), проведення аналізу техніко-економічних показників діяльності підприємства, вивчення напрямків та тенденцій розподілу прибутку СП “Тикаферлюкс”, аналіз впливу різних факторів на показники прибутковості та рентабельності, виявлення резервів збільшення прибутку, розроблення пропозицій щодо покращення використання наявних ресурсів підприємством та підвищення прибутку і рентабельності СП “Тикаферлюкс”. За досліджуваний період оберемо 2002-2007 рр.
Завдання дослідження:
вивчення теоретико-методологічних підходів до організації участі підприємства «Тикаферлюкс» у міміжнародних виставках і аукціонах.
дослідження маркетингових стратегій в різних країнах.
вивчення різноманітних методів участі підприємства «Тикаферлюкс» у міміжнародних виставках і аукціонах
Теоретико-методологічною основою роботи є діалектичний, логічний, порівняльний, системний і історичний методи наукового дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34 Дипломна робота на тему: Дослідження участі СП “Тикаферлюкс” у міжнародній аукціонній та виставковій діяльності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок