Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ ЗЕМЕЛЬ

ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ ЗЕМЕЛЬ

Назва:
ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ ЗЕМЕЛЬ
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
48,39 KB
Завантажень:
255
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
ВСТУП
Проведення земельної реформи пов’язане зі зміною форми власності, перерозподілом земель, збільшенням кількості землекористувачів і власників землі, що потребує виконання великої кількості обґрунтувань, технічних розрахунків, виготовлення картографічних матеріалів, юридичного посвідчення прав на земельні ділянки, державної реєстрації і вимагає відповідної законодавчої бази та фінансування.
Головне завдання полягає в тому, щоб за допомогою правових норм, фінансово-економічних важелів забезпечити проведення робіт із землеустрою, створити автоматизований державний банк даних власників землі і землекористувачів, визначити напрями і структуру використання земельних ресурсів, підвищити відповідальність усіх суб’єктів господарювання за нераціональне використання землі та якісний склад ґрунтів, матеріально й морально зацікавити їх у здійсненні заходів щодо захисту й відтворення продуктивної сили землі.
Об’єктом досліджень даної дипломної роботи є земельні ділянки, які знаходяться в користуванні Львівської державної залізниці і використовуються для забезпечення функціонування залізничного транспорту по напрямку Коломия – Стефанешти на території Ценявської сільської ради Коломийського району Івано-Франківської області
Мета досліджень :
Розробити технічну документацію із землеустрою по інвентаризації земель, які знаходяться в користуванні Львівської державної залізниці та виготовленні державного акту на право постійного користування для забезпечення функціонування залізничного транспорту по напрямку Коломия – Стефанешти на території Ценявської сільської ради, Коломийського району, Івано-Франківської області.
Технічна документація із землеустрою щодо уточнення фактичного стану земель, які знаходяться в постійному користуванні Львівської державної залізниці, надані для забезпечення функціонування залізничного транспорту на ділянці Коломия – Стефанешти на території Ценявська сільської ради, Коломийського району виготовлена згідно договору від 1серпня 2005 року №0809, укладеного між ТзОВ НТЦ „ЕСКО” та ПВНЗ „Інститут управління природними ресурсами”.
Підставою для виконання робіт є рішення cесії Ценявської сільської ради , завдання на виконання робіт від 2005 року затверджене ТзОВ НТЦ „ЕСКО”.
Львівська державна залізниця – юридична особа і є статутним територіально-галузевим об‘єднанням, заснованим на державній власності і входить до сфери управлінні Державної адміністрації залізничного транспорту України, підпорядкованої Міністерству транспорту України. Форма власності за КФВ 31 – державна власність. Місцезнаходження управління Львівської державної залізниці: м. Львів, вул. Гоголя,1
Постановою № 206 від 13 червня 1949року було затверджено проект смуги відводу земель вздовж залізниці. В 1994 році було проведено інвентаризацію земель Львівської залізниці на напрямку Коломия-Стефанешти.
За період користування землею Львівською державною залізницею відбулися значні зміни у кваліфікації угідь, конфігурації земельної ділянки, змінилися межі та назви суміжних землекористувачів, що повністю підтверджено рекогносцировочним обстеженням, яке було проведено в вересні місяці 2005 року спеціалістами Інституту управління природними ресурсами.


1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
ФІЗИКО-ГЕОГРАФІЧНИЙ ОПИС РАЙОНУ РОБІТ.
Комплекс робіт, описаний в даній роботі, виконаний на території Івано-Франківської області, для Львівської державної залізниці по напрямку Коломия – Стефанешти.
Івано-Франківська область розташована на заході України недалеко від географічного центру Європи, яким вважається Рахівський район Закарпатської області, має вихід до державного кордону з Румунією. Межує з Львівською, Закарпатською, Тернопільською і Чернівецькою областями. Обласним центром є місто Івано-Франківськ.
Івано-Франківська область утворена 4.11.1939 року (до 1962р. –Станіславська). Розташована на заході в межах Передкарпаття та Українських Карпат. В області -14 районів, 14 міст, у тому числі 5 обласного підпорядкування, 25 селищ міського типу і 259 сільських населених пунктів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 Дипломна робота на тему: ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ ЗЕМЕЛЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок