Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Аналіз господарської діяльності ДАТ “Укрспецтрансгаз”

Аналіз господарської діяльності ДАТ “Укрспецтрансгаз”

Назва:
Аналіз господарської діяльності ДАТ “Укрспецтрансгаз”
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,84 KB
Завантажень:
412
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Зміст
Вступ. .................................................................................................4
Розділ 1. Методи абсолютних, відносних і середніх величин..............7
Характеристика фінансово-господарського стану підпри-ємства (організації)....................................................................10
Характеристика використання виробничих потужностей.....17
Характеристика витрат рентабельності окремих видів продукції.....................................................................................19
Характеристика інвестиційного процесу................................23
Розділ 2. Методи балансових побудов....................................................26
Розділ 3. Методи оцінки варіації ознак та моделювання розподілу......................................................................................................29
Розділ 4. Методи аналізу рядів динаміки..............................................41
4.1. Визначення швидкості та інтенсивності розвитку явищ...........41
4.2. Методи статистичного описування тенденцій...........................44
4.3. Аналіз коливань і сталості динамічних рядів.............................49
4.4. Оцінка структурних зрушень.......................................................51
4.5. Вивчення кореляційних зв'язків у багатомірних динаміч-них рядах.......................................................................................................55
Висновки...............................................................................................59
Список використаної літератури...................................................62


В С Т У П
Зміни в усіх сферах громадського життя, що відбуваються в Україні, супроводжуються реформуванням статистики, яка у кінцевому підсумку є важливим складовим елементом побудови нашої незалежної держави. Ефективне управління процесами, що відбуваються у соціально-економічному просторі України, потребують перебудови сучасної статистичної системи, здатної оперативно та об’єктивно реагувати на зміни тенденцій розвитку суспільства.
Життєдіяльність людських індивідумів, груп чи спілок, робота підприємців, менеджерів, економістів в умовах формування ринкових відносин сьогодні наповнюється новим змістом. Це, в свою чергу, не може не позначитися на дедалі зростаючій ролі статистичної науки, оволодіння методологією, яка є неодмінною умовою вивчення тенденцій попиту і пропозиції, наслідків підприємницької діяльності, прийнятті оптимальних рішень на всіх її рівнях.
Статистична методологія – це комплекс соціальних, властивих лише статистиці, методів і засобів дослідження. Вона грунтується на загальнофілософських (діалектична логіка) і загальнонаукових (порівняння, аналіз, синтез) принципах.
Статистика вивчає суспільні явища не ізольовані одне від одного, а виходячи з їх взаємозв’язку і взаємозалежності, виділяє різні типи і форми суспільних явищ, вивчає особливості їх та оцінює вплив факторів, які формують варіацію та динаміку явищ.
Передумовою використання статистичних методів у конкретному дослідженні має бути визначення суті явища, що вивчається, його властивостей і якісної своєрідності. Для аналізу діяльності (господарської та фінансової) підприємства використовують наступні методи статистичного обліку:
методи абсолютних, відносних та середніх величин;
методи балансових побудов;
методи оцінки варіації ознак та моделювання розподілу;
методи аналізу рядів динаміки;
індексний метод (для оцінки впливу окремих факторів на показники).
Жодне підприємство не може успішно функціонувати в сучасному середовищі без відповідної системи обліку всіх господарських операцій. Бухгалтерський облік є з’єднуючим ланцюгом між господарською діяльністю і людьми, які приймають рішення. Бухгалтерський облік можна визначити як систему реєстрації, підбиття підсумків господарських операцій у формі ведення бухгалтерських книжок та записів з наступним аналізом та перевіркою результатів і складання відповідних звітів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Дипломна робота на тему: Аналіз господарської діяльності ДАТ “Укрспецтрансгаз”

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок