Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Економічне обгрунтування ефективності реалізації інноваційного проекту

Економічне обгрунтування ефективності реалізації інноваційного проекту

Назва:
Економічне обгрунтування ефективності реалізації інноваційного проекту
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
52,27 KB
Завантажень:
597
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32 
«Економічне обгрунтування ефективності реалізації інноваційного проекту.»


Зміст
ВСТУП
Незважаючи на десятиліття економічних і соціальних негараздів, а також прямого та опосередкованого залучення українських вчених американськими та європейськими організаціями, Україна все ще займає дуже високе місце серед країн світу завдяки своєму науковому та технологічному потенціалу. Але цей потенціал залишається невикористаним. За всіма стандартами розвиток інноваційних проектів недостатньо впливає на різні сектори української економіки. В той же час, у разі відповідної підтримки, тісна взаємодія інноваційної та виробничої діяльності могли б зробити значний внесок у довгострокове відродження економіки країни.
В новій економіці, що базується на знаннях, технологічний розвиток, конкурентоспроможність, рівень життя та стабільність розвитку дуже тісно пов'язані, і незаперечним є той факт, що технологічний розвиток є фундаментальним фактором внутрішнього розвитку націй та, на державному рівні, розвитку окремих регіонів країни шляхом підвищення ефективності використання знань і розвитку природних і людських ресурсів.
Актуальність обраної теми полягає в тому, що взаємодія інноваційної та виробничої діяльності могли б зробити значний внесок у довгострокове відродження економіки країни, але управління інноваційною діяльністю може бути успішним лише за умови детального вивчення інновацій, аналізу процесу організації інноваційної діяльності, вивчення досвіду передових вітчизняних і зарубіжних підприємств.
Мета даної дипломної роботи полягає в визначенні сутності інновацій, вивченні теоретичних та методологічних аспектів організації інноваційної діяльності на підприємстві, аналізу основних тенденцій в сфері організації інноваційної діяльності на Україні і в світі як на рівні окремих підприємств так і на державному рівні.
Предметом дослідження в даній роботі є організація інноваційної діяльності на підприємстві, об’єктом дослідження - організаційне утворення АТ “Укрприлад”.
Структура роботи складається з трьох частин. Перша частина називається “Інноваційні процеси в ринковій економіці”. В цій частині розкриті наступні питання: поняття інновації та інноваційного процесу; обґрунтування інноваційної діяльності на Україні, питанням теоретичного підгрунтя та умов фінансування інноваційної діяльності, факторам, які зумовлюють належне фінансування інноваційної діяльностів; види інновацій і їх регулювання у вітчизняних та зрубіжних умовах.
Друга частина роботи має назву “Методичні аспети оцінки інноваційних проектів”. Ця частина дипломної роботи присвячена питанням і принципам оцінки інноваційного проекту, оцінці ефективності інновацій в ринковій економіці.
Третя частина роботи має назву “Практичні положення оцінки”. В цій частині дипломної роботи дається загальна характеристика підприємства та оцінка його потенціалу, проводиться аналіз і оцінка ефективності інноваційного проекту, розглядаються питання фінансування інноваційних проектів і шляхи пожвавлення інноваційної діяльністі у промисловості України.
Теоретичною та методологічною основою для написання даної дипломної роботи стали Нормативні акти, укази Президента України, підручники та монографії вітчизняних та зарубіжних авторів з економіки підприємств, інноваційної діяльності, промислового маркетингу, менеджменту тощо. Також використовувались періодичні видання, наукові статті, статистичні збірники. На особливу увагу заслуговують видання Міжнародного центру перспективних досліджень, журнал “Моніторинг інвестиційної діяльності в Україні”, видання Українсько-Європейського консультативного центру з питань законодавства, публікації Центру макроекономічного аналізу, програми Tacis Європейського Союзу тощо.
РОЗДІЛ 1. ІННОВАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В РИНКОВІЙ ЕКОНОМІЦІ.
1.1. ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ.
Інноваційний менеджмент — одне із направлень стратегічного уп-равління, що здійснюється на вищому рівні організації. Ціллю його є визначення основних направлень науково-технічної та виробничої діяльності організації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32 Дипломна робота на тему: Економічне обгрунтування ефективності реалізації інноваційного проекту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок