Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Капітальне будівництво у сфері господарювання.

Капітальне будівництво у сфері господарювання.

Назва:
Капітальне будівництво у сфері господарювання.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
62,61 KB
Завантажень:
148
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43 
АНОТАЦІЯ
Капітальне будівництво у сфері господарювання.
.
Дипломна робота присвячена дослідженню проблем правового регулювання процесу капітального будівництва.В роботі аналізується поняття договору підряду на проведення проектних та пошукових робіт та договору підряду на капітальне будівництво.Охарактеризовано порядок виконання проектно-пошукових та будівельних робіт,а також порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.сформульовано певні пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства України у сфері капітального будівництва.
Ключові слова:договір підряду на проведення проектних і пошукових робіт,договір підряду на капітальне будівництво,замовник,генеральний підрядник,субпідрядник,проектно-кошторисна документація,вихідні дані,технічне завдання.
ЗМІСТ
Вступ
Розділ 1. Договір підряду на проведення проектних і пошукових робіт
Сторони договору, їх права та обов’язки.
Предмет, строки та ціна договору.
Відповідальність сторін.
Розділ 2. Договір підряду на капітальне будівництво
2.1 Сторони договору, їх права та обов’язки
2.2 Предмет, строки і ціна договору.
2.3 Відповідальність сторін.
Висновки
Список використаних джерел
ВСТУП
Актуальність теми дослідження. Основним завданням в галузі будівництва на сучасному етапі є докорінна зміна інвестиційної політики, значне скорочення кількості одночасно споруджуваних об’єктів, істотне зменшення рівня незавершеного будівництва.
У нашій країні більшість будівельних робіт (понад 80%) виконується підрядним способом. Це, перш за все, пояснюється досить розгалуженою системою будівельних і спеціалізованих організацій, які функціонують у межах будівельного комплексу України, а також їх технічною озброєністю, використанням прогресивних будівельних технологій, сучасних матеріалів та конструкцій.
В умовах ринкової економіки значно підвищується роль договірних засад в організації будівельного процесу і загалом договору підряду на капітальне будівництво.Зростає рівень урбанізації та розбудови міст,будівництва нових житлових та нежитлових комплексів та іншої нерухомості.
Цим і зумовлюється актуальність обраної теми дослідження, а також тим, що відносини, що складаються в процесі капітального будівництва, мають специфічний механізм правового регулювання, обумовлений насамперед особливостями капітального будівництва, як діяльності, спрямованої на . створення нових і реконструкцію старих основних фондів виробничого і невиробничого призначення. Роботи, що виконуються на підставі договору підряду на капітальне будівництво, як правило, характеризуються тривалістю виробничого циклу, значними витратами і ведуть до створення або відновлення об’єктів нерухомості.
Крім того, відповідних певних змін зазнало правове регулювання даного договору у зв’язку з прийняттям нових Цивільного та Господарського кодексів.
Отже, тема даної роботи є актуальною на даний час, оскільки з прийняттям нового Цивільного кодексу, а також Господарського кодексу, договір підряду на капітальне будівництво набув нового змісту і потребує нового трактування.
Науково – теоретична база дослідження. На сьогодні у юридичній літературі питання правової природи договору підряду на проведення проектних та пошукових робіт не отримало належного висвітлення. Визначення юридичної природи договору необхідне для його виділення серед інших видів договорів та однозначного тлумачення. Зазначене має не лише теоретичне, а й важливе практичне значення. Адже практика укладення договорів підряду на проведення проектних та пошукових робіт у сьогоднішніх умовах зростає. Це зумовлює збільшення випадків судових спорів щодо цього договору. Тому є необхідністю дослідити юридичну природу договору підряду на проведення проектних та пошукових робіт із врахуванням норм чинного законодавства України.
Базові положення щодо договорів підряду на проведення проектно-пошукових робіт і договорів підряду на капітальне будівництво містяться в Цивільному кодексі України) та Господарському кодексі України Щоправда Цивільний кодекс України відповідні договори називає "договори будівельного підряду", проте ми будемо дотримуватися термінології спеціального законодавства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43 Дипломна робота на тему: Капітальне будівництво у сфері господарювання.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок