Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> дипломна робота безкоштовно: сутність обліку, контролю і аналізу грошових операцій на підприємстві ВАТ “Івано - Франківськцемент”.

сутність обліку, контролю і аналізу грошових операцій на підприємстві ВАТ “Івано - Франківськцемент”. / сторінка 20

Назва:
сутність обліку, контролю і аналізу грошових операцій на підприємстві ВАТ “Івано - Франківськцемент”.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
58,46 KB
Завантажень:
303
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 
Основними з них були:
1. Тест вибіркового контролю касових документів, де перевірялось наявність підписів керівника, головного бухгалтера, касира та законність по видачі грошових коштів (див.додаток Т).
2.Тест внутрішнього контролю каси, де перевірялись збереження грошей та їх еквівалентів у касі підприємства, дотримання касової дисципліни і діючого законодавства (див.додаток У).
Мета тесту внутрішнього контролю:
- Несумісні обов’язки розподілені;
- Касові операції здійснюються у відповідності з діючим законодавством;
-Збереження грошей та їх еквівалентів забезпечено належним чином;
- Касові операції належним чином контролюються;
3. Тест вибіркового контролю касових документів на відповідність – відповідність дат, відповідність сум та визначались відхилення (див.додаток Ф).
4. Тест перевірки звірки надходжень у касу і здачу виторгу із каси, перевірки цільового використання коштів, одержаних із банку (див.додаток Х). В даному тесті перевірялось, що одержано із банку, що використано і що здано в банк. В даному випадку перевірялись відхилення за даними банку і касових документів.
5. Тест внутрішнього контролю безготівкових операцій, де перевірялись первинні документи, облікові регістри та звітність підприємства на відповідність, точність та законність (див.додаток Ц).
Мета тесту внутрішнього контролю:
-Несумісні обов’язки розподілені;
-Безготівкові операції здійснюються у відповідності з діючим
законодавством;
-Всі безготівкові операції за витратами санкціонуються відповідною
особою;
-Всі безготівкові операції за надходженням реєструються в обліку;
6. Тест вибіркового контролю банківських документів на відповідність – відповідність сум в банківській виписці, відповідність дат в банківській виписці з платіжними та іншими документами (див.додаток Ч).
7. Перевірка відповідності залишків у синтетичних і аналітичних регістрах обліку коштів у національній та іноземній валюті (див.додаток Ш). В даному випадку перевіряються залишки по виписці банку, у журналі –ордері та Головній книзі.
Підчас проведення тесту вибіркового контролю було виявлено відсутність підпису головного бухгалтера на платіжному дорученні. Також при тестуванні вибіркового контролю на відповідність було виявлено арифметичні помилки – невідповідність номеру платіжного доручення та номеру рахунку (див.додаток Щ). Перелік помилок і порушень зазначено у Протоколі помилок і порушень на підприємстві ВАТ “Івано – Франківськцемент” за 2005-2006р. №12 від 30.01.2007р.
2.2.1 Складання блок-схем проведення контролю із грошовими коштами
Попереднє (стратегічне) планування
(Вивчення та збір інформації про підприємство-замовника)
Складання загального плану
Стадії процесу(вид робіт, період виконання та відповідальні особи)
Розробка програми аудиту
Готівкових та безготівкових розрахунків
Проведення аудиту | Заключна стадія
Аудит попереднього
Року | Заключна зустріч аудиторів з керівництвом клієнта
Підписання аудиторського висновку
Рис. 2.3 - Загальна схема планування та проведення аудиту

На стадії попереднього планування аудитором вивчається наявна та доступна йому інформація про підприємство-замовника, погоджуються з керівництвом клієнта основні організаційні питання з аудиту, формуються робоча бригада для його проведення та заключається договір між підприємством та аудиторською фірмою.
У процесі попереднього планування аудитору слід ознайомитися зі становленням і розвитком підприємства, його організаційно-управлінською структурою, видами діяльності, структурою статутного капіталу, системою оплати праці та розподілу прибутку, рухом грошових коштів, системою внутрішнього контролю тощо.
Джерелами інформації при цьому можуть бути: Статут підариємства, документи, що підтверджують його реєстрацію, протоколи засідань Ради директорів та зборів акціонерів, договори, наказ про облікову політику, внутрішні звіти аудиторів, внутрішньофірмові інструкції, організаційна структура, список філій і дочірніх підприємств, судові та арбітражні матеріали, статистична звітність, Звіти про фінансові результати, Баланси, Звіти про рух грошових коштів, інформація, отримана з бесід з керівництвом та персоналом підприємства .

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 
Дипломна робота на тему: сутність обліку, контролю і аналізу грошових операцій на підприємстві ВАТ “Івано - Франківськцемент”.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок