Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Скачати безкоштовно: сутність обліку, контролю і аналізу грошових операцій на підприємстві ВАТ “Івано - Франківськцемент”.

Загрузка...

сутність обліку, контролю і аналізу грошових операцій на підприємстві ВАТ “Івано - Франківськцемент”. / сторінка 21

Назва:
сутність обліку, контролю і аналізу грошових операцій на підприємстві ВАТ “Івано - Франківськцемент”.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
58,46 KB
Завантажень:
303
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 

У результаті попереднього планування аудитор отримує інформацію про:
- зовнішні фактори, які впливають на господарську діяльність підприємства (економічна ситуація та галузеві особливості);
- внутрішні фактори, що впливають на господарську діяльність підприємства, пов'язані з його індивідуальними особливостями.
У процесі плануваня необхідно отримати інформацію про: організаційно-управлінську структуру клієнта, види виробничої діяльності та номенклатуру виготовленої продукції, структуру капіталу та курс акцій, технічні особливості виготовленої продукції, рівень рентабельності, основних покупців і постачальників, порядок використання грошових коштів та організацію системи внутрішнього контролю.
Аудитор може отримати інформацію про діяльність клієнта з наступних джерел:
- офіційні публікації в юридичних виданнях, професійних, галузевих та регіональних журналах і монографіях;
- статистичні дані, офіційні звіти господарюючих суб’єктів, банківські виписки;
- нормативні та законодавчі акти, що регламентують діяльність підприємства;
- результати відвідування спеціальних семінарів, конференцій та інших заходів;
- роз'яснення і підтвердження, отримані від персоналу, бесіди з внутрішніми аудиторами та іншими компетентними особами;
- консультації з аудитором, який проводив аудит в попередні періоди;
- засновницькі документи, протоколи зборів ради директорів й акціонерів, контракти та договори, бухгалтерська звітність минулих періодів, плани та бюджети, наказ про облікову політику;
- результати огляду цехів, складів та служб підприємства, а також досвід персоналу, що безпосередньо не пов'язаний зі сферою обліку;
- контракти, договори, угоди підприємства;
- внутрішні звіти аудиторів, консультантів, внутрішньофірмові інструкції;
- документи, що регламентують виробничу та організаційну структуру підприємства, список його філій і дочірніх підприємств;
На етапі попереднього планування потрібно отримати загальну інформацію про фінансово-господарську діяльність підприємства: про зовнішні та внутрішні фактори, що впливають на діяльність підприємства.
Одержавши в процесі попереднього планування дані про підприємство, аудитор приступає до розробки загального плану аудиту.
План аудиту є документом організаційно-методологічного характеру, який містить основні стадії процесу аудиту, розміщені в логічній послідовності, із зазначенням видів запланованих робіт, періоду їх проведення, відповідальних виконавців. План складається з врахуванням особливостей діяльності підприємства, організації обліку і системи внутрішнього контролю, визначених ризиків і меж суттєвості.
У випадку, якщо система внутрішнього контролю своєчасно попереджається здійснення неефективних операцій, виникнення недостовірної інформації, виявляються можливі відхилення, тоді аудитор за достатнього ступеня впевненості може суттєво зменшити обсяг запланованих прийомів перевірки.
Займаючись розробкою плану, аудитору необхідно визначити аудиторський ризик і рівень суттєвості, які дозволяють вважати фінансову звітність підприємства достовірною. Рівень даних показників значно впливає на особливості підбору прийомів і способів аудиту.
Під час планування також враховується ступінь автоматизації облікових робіт, обробки звітної інформації, наявність структурних підрозділів і філій, показники діяльності яких відображаються в консолідованій звітності підприємства.
З метою підвищення ефективності перевірки окремі пункти плану можуть обговорюватись з керівництвом підприємства, що дозволить скоординувати роботу аудиторів і спеціалістів господарюючого суб'єкта.
Важливим моментом при розробці плану є формування бригади аудиторів, розподіл їх відповідно до професійних здібностей по конкретних ділянках аудиту, інструктаж, ознайомлення з планом і програмою аудиту, порядком контролю якості виконаних робіт.
Після складання плану розробляється програма аудиту, яка є переліком етапів аудиту, необхідних для його реалізації. В програмі визначаються завдання, які необхідно вирішити для досягнення мети перевірки.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 
Дипломна робота на тему: сутність обліку, контролю і аналізу грошових операцій на підприємстві ВАТ “Івано - Франківськцемент”.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок