Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Скачати дипломна робота безкоштовно: сутність обліку, контролю і аналізу грошових операцій на підприємстві ВАТ “Івано - Франківськцемент”.

Загрузка...

сутність обліку, контролю і аналізу грошових операцій на підприємстві ВАТ “Івано - Франківськцемент”. / сторінка 22

Назва:
сутність обліку, контролю і аналізу грошових операцій на підприємстві ВАТ “Івано - Франківськцемент”.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
58,46 KB
Завантажень:
303
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 

Програма складається до початку аудиту, але в ході перевірки до неї можуть вноситися як незначні, так і суттєві зміни.
Програма складається до початку аудиту, але в ході перевірки до неї можуть вноситися як незначні, так і суттєві зміни.
Програма аудиторської перевірки повинна включати:
- перелік всіх аудиторських прийомів і способів, необхідних для вивчення поставлених в договорі питань;
- детальний опис кожного способу та прийому.
Планування і розробка програми відносяться до компетенції головного аудитора (керівника групи), який здійснює контроль за їх виконанням.
Висновки, зроблені аудитором при виконанні кожного розділу плану і програми відображаються в його робочих документах. Вони є основою для підготовки аудиторського висновку і формування думки про достовірність фінансової звітності та обліку в їх суттєвих аспектах.
Графік визначає граничні терміни підготовки і надання матеріалів, які були підготовлені під час перевірки для складання аудиторського висновку та інших документів. При складанні графіку вирішується питання про витрати часу на окремі види і ділянки перевірки з врахуванням і в межах очікуваної винагороди, з метою забезпечення отримання прибутку.
Таким чином, планування і складання програми аудиту є важливим етапом підготовки аудиторської перевірки та забезпечення її якості та надійності.
2.2.2 Опис документів, що використовуються для ведення обліку та контролю операцій з грошовими коштами на підприємстві
Основними документами, що використовуються для ведення обліку та контролю на підприємстві є:
1. Фінансова звітність (див.додаток Ю)
2. Первинні документи – прибуткові касові ордери, видаткові касові ордери, платіжні відомості, заявки на переказ готівкою, грошові чеки, товарні накладні, товарні чеки, авансові звіти, трудові угоди на виконання і оплату певних видів робіт. Заявка розрахована на встановлення ліміту, залишку готівки в касі, інвентаризаційні описи, договір повної матеріальної відповідальності касира, векселі, платіжні відомості, платіжні доручення, платіжні вимоги – доручення, акредитиви.
3. Облікові регістри – журнал реєстрації прибуткових і видаткових касових ордерів, журнал використання реєстрації розрахункових операцій, звіти касира, відомості, касова книга.
Дані документи використовують для ведення обліку, та є джерелами інформації для проведення ревізії та аудиту.
Крім того є ще робочі документи, за допомогою яких фіксує аудитор планування аудиту, підготовку до перевірки, застосовані ним прийоми і способи аудиту, тести, отриману інформацію і відповідні висновки.
Робочі документи аудитора:
1. Документи, які містять загальну інформацію щодо організаційно - правової форми та організаційної структури господарюючого суб'єкта.
2.Витяги з установчих документів господарського суб’єкта або їх копії, а також інші важливі юридичні документи ( договори, контракти).
3.Матеріали планування перевірки (план і програма).
4.Записи з вивчення та оцінки системи бухгалтерського обліку та внутрішнього контролю (описання, опитування, схеми документообігу або їх комбінації).
5.Аналіз господарських операцій та залишків по рахунках бухгалтерського обліку.
6. Аналіз найважливіших показників і тенденцій діяльності господарюючого субєкта.
7.Записи про характер, дату проведення й обсяг прийомів і способів, що застосовувались, їх результати.
8.Копії бухгалтерської та іншої фінансової документації господарюючого суб’єкта.
9.Пояснення, розяснення й заяви господарюючого суб’єкту.
2.3 Порушення в системі контролю та веденні бухгалтерського обліку грошових операцій
Найбільш поширені порушення в операціях з грошовими коштами в касі:
1.Пряме розкрадання грошових коштів – нічим не обґрунтоване пряме розкрадання грошових коштів, що маскується розписками посадових осіб, працівників бухгалтерії та інших працівників підприємства.
2.Не оприбуткування та привласнення грошових коштів, що надійшли з банку та різних фізичних та юридичних осіб по прибуткових касових ордерах, та за довіреностями неповне оприбуткування грошових сум.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 
Дипломна робота на тему: сутність обліку, контролю і аналізу грошових операцій на підприємстві ВАТ “Івано - Франківськцемент”.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок