Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Ринок цінних паперів в Україні

Ринок цінних паперів в Україні

Назва:
Ринок цінних паперів в Україні
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
50,19 KB
Завантажень:
373
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
РЕФЕРАТ.
Наведена робота складається з трьох розділів, до її складу входять: 10 додатків, 1 графік, а також 1 діаграма, окрім того в роботі представлено 15 таблиць, 1 малюнок та 3 схеми.
Основні поняття теми:
АКЦІЯ, ОБЛІГАЦІЯ, КАЗНАЧЕЙСЬКЕ 3ОБОВ"ЯЗАННЯ
ВЕКСЕЛЬ, ОЩАДНИЙ СЕРТИФІКАТ, ФОНДОВА БІРЖА, РИЗИК
ЦІННИХ ПАПЕРІВ, НОРМА ПРИБУТКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ
ПОРТФЕЛЬ ЦІННИХ ПАПЕРІВ.
Метою даного проекту є висвітлення основних питань функціонування ринку цінних паперів на Україні. В роботі досліджується методика обліку та аналізу операцій з цінними паперами на Україні, яка порівнюється із закордонними зразками.
Матеріали наведеної роботи могли б мати практичне значення на підприємствах, які оперують з цінними паперами, тобто займаються випуском, купівлею-продажем цінних паперів. До таких підприємств можна віднести акціонерні товариства, державні підприємства та інші фірми та підприємства різних форм власності.


Зміст.
Вступ.
РоздІл 1. Економічна сутність цінних паперів та їх роль в умовах
ринкової економіки.
1.1. Основні характеристики допущених до обігу в Україні
цінних паперів.
1.2. Поняття фондової біржі та проведення операцій на ній.
РоздІл 2. Методологія обліку цінних паперів на Україні.
2.1. Методологія обліку акцій.
2.2. Методика обліку облігацій власної емісії.
2.3. Методика обліку придбання ощадних сертифікатів.
2.4. Методика обліку векселів.
2.5. Порівняльний аналіз методики обліку цінних паперів на Україні
з зарубіжними аналогами.
2.6. Автоматизація обліку операцій з цінними паперами в
умовах АРМ бухгалтера
РоздІл 3. Аналіз та економічна оцінка операцій з цінними
паперами.
3.1. Аналіз та оцінка норми прибутку цінних паперів.
3.2. Аналіз ризику цінних паперів.
3.3. Аналіз формування інвестиційного портфелю з багатьох акцій.
3.4 Перспективи розвитку аналізу операцій з цінними паперами на Україні.
3.5. Аналіз політики виплати дивідендів.
ВИСНОВКИ.
Додатки.
Список літератури.


ВСТУП.
Становлення ринкових відносин, що на сучасному етапі виступає головним фактором стабілізації та піднесення економіки незалежної України, передбачає як першочерговий захід оздоровлення фінансової системи. Одним з шляхів досягнення цієї мети є створення ринку цінних паперів. Дійовий фондовий ринок виконує функції переміщення капіталу від інвесторів до виробництва, визначення ефективності використання фінансових ресурсів в окремих секторах економіки, перебігу капіталу з однієї галузі в інші тощо.
У такому плані формування та розвиток ринку цінних паперів являє собою об'єктивний процес. Наскільки успішно він буде здійснюватись, наскільки стабільно складатиметься інфраструктура фондового ринку, настільки можна сподіватися на розширення ринкових відносин взагалі, зростання виробництва, покращання добробуту народу.
Нині первинний ринок капіталу лише складається. Та у процесі роздержавлення та приватизації він набуде чинності, постійно розширюючись та поглиблюючись. Зрозуміло, що це потребує певного юридично-правового оформлення, відповідного методичного забезпечення, підготовки висококваліфікованих фахівців ринку цінних паперів.
Не менш важливим є застосування передового досвіду країн з розвинутою ринковою економікою стосовно регулювання фінансового ринку. Оскільки обіг цінних паперів у країнах із соціально орієнтованою ринковою економікою має розвинуте правове регулювання. Так, наприклад, у США діють федеральні закони про цінні папери ще з 1933 року. У всіх штатах існує закон, який встановлює державний контроль за обігом цінних паперів, – він отримав назву " закон голубого неба " . І ним захищаються права власника від спекуляцій, коли покупцеві не пропонують ніякої реальної цінності. Окрім того держава створює спеціальні органи, які контролюють обіг цінних паперів. Якщо ж поглянути на стан справ в Україні, то стає зрозумілим, що вітчизняні інвестори, які б хотіли оперувати на ринку цінних паперів, не можуть цього зробити внаслідок недосконалості законодавчих нормативів, які регулюють фінансовий ринок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 Дипломна робота на тему: Ринок цінних паперів в Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок