Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Фінанси суб’єктів господарювання державних підприємств

Фінанси суб’єктів господарювання державних підприємств

Назва:
Фінанси суб’єктів господарювання державних підприємств
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
52,31 KB
Завантажень:
319
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота
Тема: «Фінанси суб’єктів господарювання державних підприємств»


ЗМІСТ
Вступ…………………………………………………………………………………….3
Розділ 1. Основи організації фінансів суб’єктів господарювання в умовах ринкової економіки…………………………………………………………………..6
1.1. Суть і функції фінансів підприємства……………………………………………6
1.2. Організація фінансової роботи підприємства…………………………………..14
1.3. Фінансове забезпечення підприємницької діяльності…………………………17
1.4. Методи оцінки фінансової діяльності та фінансового стану державного підприємства…………………………………………………………………………..20
Розділ 2. Аналіз фінансовго стану та фінансової стійкості комунального підприємства «Водоканал»…………………………………………………………28
2.1. Загальна характеристика діяльності підприємства…………………………….28
2.2. Аналіз фінансової діяльності та фінансового стану КП «Водоканал»………..37
2.3. Аналіз фінансової стійкості КП «Водоканал»………………………………….44
2.4. Аналіз платоспроможності та ліківдності………………………………………52
2.5. Аналіз капіталу підприємства КП «Водоканал»……………………………….55
Розділ 3. Шляхи та методи покращення фінансової діяльності на КП «Водоканал»………………………………………………………………………….59
3.1. Розрахунок фінансових показників діяльності підприємства………………...59
3.2. Вдосконалення формування та використання прибутку підприємствами…...63
3.3. Вибір оптимальної фінансової стратегії………………………………………...69
Висновок……………………………………………………………………………….76
Список використаної літератури…………………………………………………….78
Додатки
ВСТУП
Фінанси підприємств як складова частина фінансової системи займають визначальне місце у структурі фінансових відносин суспільства. Вони функціонують у сфері суспільного виробництва, де створюється валовий внутрішній продукт, матеріальні та нематеріальні блага, національний дохід - основні джерела фінансових ресурсів. Саме тому від стану фінансів підприємств залежить можливість задоволення суспільних потреб, фінансова стійкість країни.
Особливості фінансів підприємств, зумовлені їхнім функціонуванням у різних галузях економіки. Фінанси підприємств безпосередньо пов'язані з рухом грошових коштів. Саме тому досить часто поняття "фінанси підприємств" ототожнюється з грошовими коштами, наявними фінансовими ресурсами. Однак самі кошти чи фінансові ресурси не розкривають поняття "фінанси", якщо не з'ясувати суті економічної природи останніх. Такими суттєвими/загальними властивостями, які лежать в основі фінансів, є закономірності відтворювального процесу та грошові відносини, що виникають між учасниками суспільного виробництва на всіх стадіях процесу відтворення, на всіх рівнях господарювання, у всіх сферах суспільної діяльності. Однак не всі грошові відносини належать до фінансових. Грошові відносини перетворюються на фінансові, коли рух грошових коштів стає відносно самостійним. Таке відбувається в процесі формування, розподілу, використання грошових доходів та фондів згідно з цільовим призначенням у формі фінансових ресурсів.
Фінанси підприємств - це економічні відносини, що пов'язані з рухом грошових потоків, формуванням, розподілом і використанням доходів і грошових фондів суб'єктів господарювання в процесі відтворення.
Формування та використання фінансових ресурсів на підприємствах - це процес утворення грошових фондів для фінансового забезпечення операційної та інвестиційної діяльності, виконання фінансових зобов'язань перед державою та іншими суб'єктами господарювання.
В умовах ринкової економіки підприємство здійснює свою виробничо-торговельну діяльність самостійно, але конкуренція, що полягає в змаганні підприємств за споживача їх продукції, змушує продавця (виробника) враховувати їх інтереси і запити і виробляти ту продукцію, яка потрібна покупцеві. Підприємство, що програло в цій боротьбі, звичайно стає банкрутом, а відтак не може оплатити вартість товару, робіт і послуг, розраховуватися з бюджетом по обов'язкових платежах та платежах до позабюджетних фондів, якщо зобов'язання по платежах перевищує вартість його майна. Отже, щоб не стати банкрутом, підприємство мусить постійно стежити за ситуацією на ринку і забезпечити високу конкурентоздатність своєї продукції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 Дипломна робота на тему: Фінанси суб’єктів господарювання державних підприємств

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок